Yerli Dizi izle

254 dizi
Ali bir otistik çocuktur. Babasından çok şiddet gören ve bu yüzden de farklı bir karakteri olan Ali babasından yediği dayak yüzünden komşuları tarafından hastahaneye götürülür. Burada bir cerrah tarafından evlatlık edinilen Ali hayatının tamamen değişeceğinden habersizdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Taner Ölmez (Karakter: Ali Vefa), Reha Özcan (Karakter: Adil), Özge Özder (Karakter: Kıvılcım), Onur Tuna (Karakter: Ferman), Sinem Ünsal (Karakter: Nazlı), Hazal Türesan (Karakter: Beliz), Murat Aygen (Karakter: Tanju), Bihter Dinçel (Karakter: Selvi), Fırat Altunmeşe (Karakter: Demir), Hayal Köseoğlu (Karakter: Açelya), Korhan Herduran (Karakter: Güneş), Adin Külçe (Karakter: Küçük Ali – Çocuk Ali Vefa)
Tür : Dram
Agâh kendi halinde emekli olmuş bir adliye memurudur. Beyoğlu'nda yaşamakta olan Agâh'ın kızı yurt dışında eğitim görmekte, eşini ise uzun yıllar önce kaybetmiştir. Agâh'ın sıradan giden hayatı kendisine konulan Alzheimer başlangıç teşhisi ile bir anda hareketlenmeye başlar. Agâh zamanla anılarını, duygularını ve insanları unutacak olmasının bilincindedir. Agâh'ın yıllardır kafasını kurcaladığı bir cinayet bu sayede gerçekleşebilecektir. Çünkü Agâh hastalığından dolayı bir daha asla hatırlamayacak ve bu sayede vicdanı rahat olacaktır. Fakat hayat sürprizlerle doludur.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Haluk Bilginer (Karakter: Agâh Beyoğlu), Cansu Dere (Karakter: Nevra Elmas), Metin Akdülger (Karakter: Ateş Arbay), Şebnem Bozoklu (Karakter: Zuhal Beyoğlu), Hüseyin Avni Danyal (Karakter: Cemil Havran), Necip Memili (Karakter: Tolga), Şenay Gürler (Karakter: Nükhet), Ayhan Kavas (Karakter: Gürkan), Önder Selen (Karakter: Mümtaz), Ibrahim Selim (Karakter: Sefa), Fırat Topkorur ((Karakter: Firuz), Recep Usta (Karakter: Deva), Rabia Soytürk (Karakter: Süveyda), Alptekin Ertürk (Karakter: Selim), Müjde Ar (Karakter: Nesrin), Yusufcan Sancaklı (Karakter: Polis), Hümeyra (Karakter: Feza Yurtgil) Şahsiyet son bölüm izle, Şahsiyet izle
Tür : Dram, Gizem, Suç
Kadir, Kerem, Cemre ve Zeynep birbirleri ile gerçekleştirdikleri kaza sonucunda tanışırlar. Kadir büyük sorunlar ve yalnızlıklar ile boğuşan bir adamdır. Cemre, Zeynep ve Kerem'de, Kadir'in hayatına müdahil olacaklardır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Kıvanç Tatlıtuğ (Karakter: Kadir Adalı), Alperen Duymaz (Karakter: Kerem), Elçin Sangu (Karakter: Zeynep), Melisa Aslı Pamuk (Karakter: Cemre), Onur Saylak (Karakter: Veli Cevher), İsmail Demirci (Karakter: Galip), Hakan Kurtaş (Karakter: Demir), Merve Çağıran (Karakter: Meral), Rojda Demirer (Karakter: Belma), Erkan Can (Karakter: Haydar)
Tür : Aksiyon, Dram, Gerilim
İdris Koçovalı ailesinin vahşice katledilmesinden sonra İstanbul'un hiç bilinmeyen bir mahallesine gelir ve bu mahalleyi baştan kurar. Bu mahalle artık Çukur mahallesidir. İdris dostları Paşa ve Emmi ile birlikte mahalleyi evlerinin inşaatıyla birlikte kurar. İdris artık mahallenin babası olarak adlandırılır. İdris'in gençlik yıllarında işlediği hatalar ise çok tehlikeli boyutlara gelecektir. Kendisine düşman olan bir çok insan olacaktır. Yamaç ise tehlikeli dünyayı Çukuru reddedip gider. Fakat Çukur onu tekrar çağıracaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Aras Bulut Iynemli (Karakter: Yamaç), Dilan Çiçek Deniz (Karakter: Sena), Erkan Kolçak Köstendil (Karakter: Vartolu - Sadettin - Salih), Mustafa Üstündağ (Karakter: Kahraman), Perihan Savaş (Karakter: Sultan), Öner Erkan (Karakter: Selim), Ercan Kesal (Karakter: İdris), Necip Memili (Karakter: Cumali), Aytaç Uşun (Karakter: Meke), Kubilay Aka (Karakter: Celasun), Rıza Kocaoğlu (Karakter: Aliço), Mustafa Kırantepe (Karakter: Medet), Cem Uslu (Karakter: Metin), Kadri Çermik (Karakter: Emmi), Çetin Sarıkartal (Karakter: Paşa), Boncuk Yılmaz (Karakter: Saadet), Nebil Sayın (Karakter: Muhittin) Çukur son bölüm izle, Çukur izle
Tür : Aksiyon, Suç, Gerilim
Osmanlı kurulmadan önce verilen büyük mücadele ve savaşların konu alındığı ve Anadolu'ya yapılan saldırılar, baskınlar, papa saldırıları, bizans baskıları ve Osmanlı İmparatorluğunun kurulması için verilen büyük savaş bu dizinin konusu oluşturmaktadır. Dönemin en güçlü devleti olan Moğollarda Selçuklu devletine yaptıkları baskınlar işlenilmiştir.
Yapım Yılı : 2014 - 2019
Oyuncular : Engin Altan Düzyatan, Cavit Çetin Güner, Ayberk Pekcan, Cengiz Coşkun, Hülya Darcan, Nurettin Sönmez, Esra Bilgiç, Hande Soral
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Tarih
Kaan ve Cihangir intikam almak için hiç bilmedikleri yerde kendilerine karşı savaş ilan eden bir çok düşman ile savaşacaklardır. Kendilerine yapılan pusular, entrikalar ve bir çok haince planların hepsini alt edip hayatlarını kazanmak için ellerinden geleni yapacaklardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Serkan Çayoğlu (Karakter: Cihangir), Hande Erçel (Karakter: Müjde), Kaan Yıldırım (Karakter: Kaan Karabulut), Hazal Subaşı (Karakter: Bahar), Ahmet Mümtaz Taylan (Karakter: Cemal Sandıkçı), Nazan Kesal (Karakter: Hümeyra), Burak Sergen (Karakter: İlhan Tepeli), Funda İlhan (Karakter: Gülay), Umut Karadağ (Karakter: İskender), Erdal Yıldız(Karakter: Terzi), Dilan Telkök (Karakter: İrem), Banu Fotocan (Karakter: Nurten), Serhat Midyat (Karakter: Altan), Deniz Hamzaoğlu (Karakter: Adem), Melih Çardak (Karakter: Tamirci), Şehsuvar Aktaş (Karakter: Vekilharç), Uğur Taşdemir (Karakter: Halit), Turhan Kaya (Karakter: Cengiz Erkmen), Mehmet Yılmaz Ak (Karakter: Çağatay Erkmen), Hasan Yalnızoğlu (Karakter: Özcan), Uğur Uzunel (Karakter: Bolpaşa Şener), Rıza Akın (Karakter: Cabbar)
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Survivor 2020 izle, Survivor son bölüm izle Birbirinden farklı yarışmacıların türlü zorlu elemelerden geçtiği ve en sonunda kemik kadroda olduğu büyük bir serüven. Ada'da yaşamak zorunda kalan yarışmacılar hayatlarını her hafta yapılan ödül oyunlarıyla kazanmaktadırlar. Her hafta farklı bir yarışmacı elenmektedir. Final ödülü ise 500.000 TL'dir.
Yapım Yılı :
Oyuncular : Ünlüler Takımı: Barış Murat Yağcı, Mert Öcal, Şaziye İvegin Üner, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Parviz Abdullayev, Aycan Yanaç, Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk, Ersin Korkut Gönüllüler Takımı: Yasin Obuz, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Fatma Günaydın, Makbule Günaydın, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan, Burak Yurdugör
Tür : Yarışma Programı
MasterChef Türkiye son bölüm izle, MasterChef izle 2020 yılında da yoluna devam ediyor. Türkiye'nin en başarılı şeflerinden oluşan Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şefler kendi seçtikleri yarışmacıları uzun ve kıyasıya bir mücadeleye sokarlar. Her hafta Kaptanlık Yarışı, Ödül Oyunu, Dokunulmazlık Oyunu ve MasterClass Ödül oyunu oynamaktadırlar. Haftanın 2 günü boyunca yarışan takımlar şefler tarafından başarısız görüldükleri zaman eleme adayı olurlar. Her hafta birinin elendiği MasterChef maratonunda kazanana ünlü şeflerin yanında bir çok iş imkanı ve para ödülü verilmektedir.
Yapım Yılı :
Oyuncular : Mehmet Yalçınkaya (Karakter: Şef), Somer Sivrioğlu (Karakter: Şef), Danilo Zanna (Karakter: Şef), Ekin Eylem Ulaş, Eda Karabulut Nayır, Rıfat Yurttaş,Güzide Mertcan, Nalan Toprak, Yasin Obuz, Batuhan Bayır, Faruk Batuhan Öner, Cemre Uyanık, Onur Dursun, Mustafa Aydın, Suna Aydın, Açelya Kılıçay, Murat Tokmak
Tür : Yarışma Programı
Osmanlı İmparatorluğunun kurucusu Osman Bey'in hayatı ve Osmanlı'nın kuruluş aşamaları konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Burak Özçivit (Karakter: Osman Bey), Nurettin Sönmez (Karakter: Bamsi), Özge Törer (Karakter: Bala Hatun), Saruhan Hünel (Karakter: Alişar), Ragıp Savaş (Karakter: Dündar), İsmail Hakkı Ürün (Karakter: Samsa) Abdül Süsler (Karakter: Kalanoz),
Tür : Dram,Tarih
Ayşe her zaman aşk hayatından darbe almıştır. Çalıştığı yerin patronunun oğluna iftira atmak zorunda kalır ve bu iftira onu patronun oğlu olan Kerem ile evlenmek zorunda bırakır. Bu dakikadan sonra artık Kerem ve Ayşe birbirlerinin hayatına dahil olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Çağlar Ertuğrul (Karakter: Kerem Yiğiter), Burcu Özberk (Karakter: Ayşe Özkayalı), Altan Erkekli (Karakter: Muhsin Yiğiter), Neşe Beykent (Karakter: Yelda Yiğiter), Ozan Dağgez (Karakter: Samet Yiğiter), Asena Tuğal (Karakter: Hülya Yiğiter), Serkay Tütüncü (Karakter: Volkan Çekerek), Benian Dönmez (Karakter: Melahat Özkayalı), Taner Rumeli (Karakter: Rıza Özkayalı), Uğur Uzunel (Karakter: Erkut Özkayalı), Güzide Arslan (Karakter: Gonca Durmaz)
Tür : Komedi, Romantik
Selin ve Demir birbirinden inatçı iki farklı karakterde insandır. Bir ev üzerinden birbirlerine iyice düşman olan Selin ve Demir kıyasıya bir mücadeleye girerler. Ev konusu onları iyice sinirlendirdiği zaman bir de birbirleri ile aynı iş yerinde çalışmaya başlayınca ikilinin arasında tam anlamıyla bir mücadele başlar. Fakat zamanla Selin ve Demir duygularının önlerine geçemeyeceklerdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Furkan Andıç (Karakter: Demir Erendil), Aybüke Pusat (Karakter: Selin), Ali Yağcı (Karakter: Burak), Ali Gözüşirin (Karakter: Veteriner İbo), Aslıhan Malbora (Karakter: Ayda), Ali Barkın (Karakter: Bora), Deniz Işın (Karakter: Merve), Cem Cücenoğlu (Karakter: Muharrem Usta), Aziz Caner İnan (Karakter: Vedat Ayhan), Ayşe Tunaboylu (Karakter: Leyla Günbakan), Binnur Şerbetçioğlu (Karakter: Firuze Günbakan)
Tür : Komedi, Romantik
Sevda her zaman büyük mevkilerde gözü olan ünlü olma hayallerini içinde besleyen bir kızdır. Tanıştığı Ali ile birlikte hayatı çok değişecektir. Bu hikayeye ortak olan farklı insanlarda olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
Ada amcası tarafından insanlığına ambargo koyulan bir kızdır. Evlendirilmek zorunda bırakılır ve Ada'nın dünyası başına yıkılır. Yusuf ekmeğini taştan çıkartan bir gençtir. Yusuf ile Ada'nın hayatı kesişecektir. İkili birbirlerine aşık olacaklardır. Fakat Ada'nın amcası peşini bırakmamakta kararlıdır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Deniz Can Aktaş (Karakter: Yusuf), Hafsanur Sancaktutan (Karakter: Ada), Yağızcan Konyalı (Karakter: Rüzgâr), Deniz Altan (Karakter: Çiçek Ekmeksiz), Oktay Çubuk (Karakter: Fırat), Eda Şölenci (Karakter: Nalan Demirci), Durul Bazan (Karakter: İsmail), Pelin Öztekin (Karakter: Nagehan), Laçin Ceylan (Karakter: Sumru), Sezin Bozacı (Karakter: Üftade), Hasan Küçükçetin (Karakter: Mustafa Yalçın), Gülçin Güvenç (Karakter: Sevda), Nusret Çetinel (Karakter: Hikmet)
Tür : Dram
Azra babasını yangında kaybettikten sonra dünyası başına yıkılır. Babasının ikinci evliliği üvey annesi Sumru mal varlıklarını üstüne alınca, Azra küçük kardeşi Mert ile birlikte başı boş kalır. Fakat Azra hırs edip kardeşini en güzel şartlarda yaşatmayı hedefler. Fakat Sumru bu duruma her zaman engel olmaya çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Alp Navruz (Karakter: Cenk Çelen), Alina Boz (Karakter: Azra Güneş), Seray Gözler (Karakter: Feride Çelen), Ebru Aykaç (Karakter: Serap), Cemre Gümeli (Karakter: Cansu), Burak Tamdoğan (Karakter: Azmi Yelkenci), Batuhan Ekşi (Karakter: Tarık Yelkenci), Ertuğrul Postoğlu (Karakter: Mesut), Gökçe Yanardağ (Karakter: Hülya), Dolunay Soysert (Karakter: Sumru), Cemre Baysel (Karakter: Melis), Hüseyin Avni Danyal (Karakter: Kemal Güneş), Yiğit Kaan Yazıcı (Karakter: Mert), Süeda Çil (Karakter: Gönül), Emre Bey (Karakter: Arda),
Tür : Dram
Karasu aile gül gibi geçinip giderken ailenin söz sahibi üyesi Asiye uzun yıllardır sakladığı bir sırrı ortaya çıkacaktır. Bu sır küçük ve tatlı bir çocuğun Asiye'nin torunu olmasıdır. Fakat Asiye bu sırrı saklamıştır ve aileden birinin çocuğu olarak göstermiştir. Fakat çocuk büyüdükçe farklılıklar sırrı ortaya çıkarmaya başlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Nazan Kesal (Karakter: Asiye Karasu), Serhat Teoman (Karakter: Ali Kemal), Ceyda Ateş (Karakter: Şule), Kenan Acar (Karakter: Murat), Merve Çağıran (Karakter: Akça), Nimet İyigün (Karakter: Emine Yılmaz), İsmail Hacıoğlu (Karakter: Hasan Çetin), Mehmet Emin Güney (Karakter: Efe), Okday Korunan (Karakter: Osman Şahin), Selda Aktuna (Karakter: Melek Şahin), Aylin Aras (Karakter: Ayşe Şahin)
Tür : Dram
Fırat eski boks şampiyonudur. Lakapı Kafkas olan Fırat yıllar önce ringleri bırakır. Fakat oğlunun hastalığından dolayı tekrar ringlere dönen Kafkas'ın yıllar önce nakavt ettiği ve istemeden öldürdüğü adamın kızı Kafkas'ın en büyük düşmanı olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tolgahan Sayışman (Karakter: Fırat Bölükbaşı - Kafkas), Yıldız Çağrı Atiksoy (Karakter: Suna), Emir Özyakışır (Karakter: Emir Bölükbaşı), Erdal Özyağcılar (Karakter: Yaman Günaltay), Erkan Avcı (Karakter: Zafer), Bahar Süer (Karakter: Mücella), İlayda Alişan (Karakter: Neslihan), Şahin Kendirci (Karakter: Şahin), Mehmet Bozdoğan (Karakter: Tansel), Halit Özgür Sarı (Karakter: Kerem), Vedat Erincin (Karakter: Harun), Meltem Savcı (Karakter: Gülten), Berk Yangın (Karakter: Serhat)
Tür : Aksiyon, Dram
Otuz beş yaşına geldikleri zaman birbirlerinden farklı hayatları olan 5 kişinin hayatları kesişecektir. Üçüz bebeklerini kucaklarına almak isteyen bir çift, Oyuncu olma hayalleri ile yanıp tutuşan Berk'in vereceği kritik kararlar, Mahur yıllardır biyolojik babasını aramaktadır. Fakat alacağı haberler onu farklı bir dünyaya sokacaktır. Beste kiloları nedeniyle kendinden bile soğuyan bir kadındır. Fakat aldığı bir karar ile yeni bir mücadeleye girecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Celil Nalçakan (Karakter: Cem), Songül Öden (Karakter: Reyhan), Birkan Sokullu (Karakter: Berk), Elçin Efecan (Karakter: Beste), Seren Şirince (Karakter: Derya), Alper Saldıran (Karakter: Erdem), Olgun Toker (Karakter: Mahur), İrem Sak (Karakter: Müjde), Ali Seçkiner Alıcı (Karakter: Şakir), Serkan Ercan (Karakter: Nedim), Şefide Şehrazat Aktaş (Karakter: Melis), Beren Nur Karadiş (Karakter: Mercan), Avni Yalçın (Karakter: Kadın Doğum Doktoru), Alican Altun (Karakter: Mahcup Adam), Aslı İçözü (Karakter: Reyhan’ın Annesi)
Tür : Dram
Kuzey ve Yıldız birbirlerine aşık olan iki gençtir. Bu aşkı yüzükle taçlandıran aileleri daha sonra Kuzey'in eğitim için gittiği yerde başka bir kadına aşık olmasıyla şoka uğrarlar. Kuzey bir de bu ilişkiden çocuk yapar. Yıldız ise aşkını içine atar ve içine kapanır. Yıllar sonra Kuzey'in tekrar köyüne dönmesiyle ortalık karışacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Aslıhan Güner (Karakter: Yıldız Kadıoğlu), İsmail Demirci (Karakter: Kuzey Mollaoğlu), Cezmi Baskın (Karakter: Yaşar Kadıoğlu), Ferda Kaynar (Karakter: Hanife Kadıoğlu), Hüseyin Soyaslan (Karakter: Şeref Mollaoğlu), Uğur Demirpehlivan (Karakter: Emine Mollaoğlu), Toygan Avanoğlu (Karakter: Sefer Kadıoğlu), Aslıhan Kapanşahin (Karakter: Mine Mollaoğlu), Berfin Nilsu Aktaş (Karakter: Gökçe Mollaoğlu), Gizem Güneş (Karakter: Feride Mollaoğlu), Yasemin Hadivent (Karakter: Fadime), Zeynep Kankonde (Karakter: Pembe Mollaoğlu), Özgün Karaman (Karakter: Ömer), Merve Şen (Karakter: Nahide Kadıoğlu), Ecem Çalhan (Karakter: Kamer Mollaoğlu), Burak Can (Karakter: Poyraz Kadıoğulları)
Tür : Dram, Romantik
Seher ve Şeniz iki güçlü kadındır. Aileleri yüzünden çok kez karşı karşıya geleceklerdir. Sırların çok olduğu ve tehlikeli olduğu dizide bütün karakterlerin önemi vardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Fikret Kuskan, Deniz Ugur, Mine Tugay
Tür : Dram
Kuzgun herkes tarafından saygı duyulan ve korkulan bir adamdır. Başındaki düşmanlarıyla ve arkasından yapılan entrikalar ile başa çıkmayı iyi bilmektedir. Kuzgun'un tek başına bütün düşmanlarıyla çarpışacak ve aşık olduğu kadın ile güzel bir hayat geçirmek için mücadeleye girecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Baris Arduç, Burcu Biricik, Settar Tanriögen
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
1970 Türkiyesin'de bir çift yaşadıkları zorluklardan dolayı Adana'ya taşınmak zorunda kalırlar. Aşklarından vazgeçmeyen çift kendilerine Adana'nın köklü ailesi olan Yaman ailesinin yanında iş imkanı bulurlar. Zamanla Yaman ailesiyle içli dışlı olmaya başlayan çiftin hayatları tamamen değişecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Vahide Gördüm Perçin (Karakter: Hünkar), Murat Ünalmış (Karakter: Demir), Uğur Güneş (Karakter: Yılmaz), Hilal Altınbilek (Karakter: Züleyha Yaman), Turgay Aydın (Karakter: Sabahattin), Bülent Polat (Karakter: Gaffur), Sibel Taşçıoğlu (Karakter: Şermin), Selin Yeninci (Karakter: Saniye), Serpil Tamur (Karakter: Haminne), Selin Genç (Karakter: Gülten), Polen Emre (Karakter: Fadik), Kadim Yaşar (Cengaver), Alayça Öztürk Gidişoğlu (Karakter: Savcı Jülide), Esra Dermancıoğlu (Karakter: Behice Hekimoğlu), Melike İpek Yalova (Karakter: Müjgan Hekimoğlu), Rüzgâr Aksoy (Karakter: Ercüment), Kerem Alışık (Karakter: Fekeli), Mustafa Açılan (Karakter: Veli) Ebru Aytemur (Karakter: Nihal), Yeliz Doğramacılar (Karakter: Füsun), Mehmet Zerentürk (Karakter: Müslüm),
Tür : Dram
Miran, İstanbul'daki büyük bir iş adamıdır. Daha sonra Midyat'a gelen Miran, Nasuh adında köklü bir ailenin ferdi ile iş yapma teklifinde bulunur. İki taraf içinde olumlu bir hava hakim olur. Fakat Miran yasak bir aşka kapılır ve hayatı çok zora girer.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Akin Akinözü, Ebru Sahin, Gülçin Santircioglu
Tür : Dram
Rıza Baba, Mesut, Hüsnü, Engin, Aylin, Ali ve ekibin bir çok üyesi İstanbul'un karanlık sokaklarında insanlar için adaleti ve doğruluğu sağlamak isterler. Bu uğurda büyük savaşlar ve şehitler vereceklerdir. Fakat ekibin doğru olduğuna inandığı yoldan dönmeye hiç niyeti yoktur.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz, Yüsra Geyik, Onur Bay, Kerimhan Duman, Garip Kont, Özlem Çınar, Furkan Göksel, Figen Evren, İpek Yaylacıoğlu, Efe Günay, Nazlı Tosunoğlu, Kaan Uslu, İlker Yiğen, Uğur Pektaş
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Polisiye, Suç
Hızır karanlık dünyalara hevesi olan bir çocuktur. Yavaş yavaş büyüyen ve İstanbul'un en tehlikeli ailelerinden bir tanesi haline gelen Hızır ve ailesi karşılarındaki düşmanlarıyla birlikte hayatlarını hep diken üstünde yaşayacaklardır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yildirimer, Ozan Akbaba
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Henüz daha çok küçükken annesi tarafından terk edilen Bahar talihsizliği ile hayatın ilk darbesini almıştır. Daha sonra babasını ve babaannesini de kaybeden Bahar evlilik yapar. Bu evlilikten iki çocuk sahibi olan Bahar iki çocuğu ile yalnız kalır. Daha sonra Sarp adında bir adam ile tanışan Bahar'ın hayatı değişime başlar.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar
Tür : Dram
Vatan için canlarını tehlikeye atan Mehmetçikler için yapılan bir asker dizisidir. Yüzbaşı Kaan ve timi halk için büyük savaşlar vermektedir. Savaşçı son bölüm izle, Savaşçı izle
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Berk Oktay, Murat Serezli, Burç Kümbetlioglu
Tür : Aksiyon, Dram, Savaş
Avlu son bölüm izle, Avlu dizisi izle Deniz kocasını ve kızını çok seven her zorlukta hayata yinede dimdik durmayı başarmış bir kadındır. Fakat işlemediği bir suçtan dolayı tehlikeli kadınların bulunduğu bir ceza evine götürülür. Deniz hayatını geri kazanmak için elinden geleni yapmak istese de içeride kendine Kudret adında çok tehlikeli bir düşman edinecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Demet Evgar (Karakter: Deniz Demir), Ceren Moray (Karakter: Azra Kaya), Nursel Köse (Karakter: Kudret Öztürk), Kenan Ece (Karakter: Murat Ünal), Nergis Öztürk (Karakter: Zerrin), Teoman Kumbaracıbaşı (Karakter: Hakan Demir), Çağdaş Onur Öztürk (Karakter: Oktay Boran), Deniz Barut (Karakter: Melis Ersoy), Şeyla Halis (Karakter: Jale Şahin), Ayça Damgacı (Karakter: Hasret Şengül), Selen Seyven (Karakter: Heves)
Tür : Dram, Suç
Süreyya diğer kadınlardan farklı olarak güzel ve çekici bir kadındır. Tanıştığı zengin iş adamı Faruk ile bir ilişki başlatan Süreyya daha sonra Faruk ile evlenirler. Faruk'un ailesindeki büyükler bu duruma karşı çıksalar da Faruk sevgisinin arkasında durur. İkili aşklarını doyasıya yaşamaktadırlar. Fakat Süreyya'nın geçmişi hiç bir zaman ikiliyi rahat bırakmayacaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Türkiye'nin yetenekli isimleri Hadise, Beyazıt Öztür, Seda Sayan ve Murat Boz her hafta gelen yarışmacılardan beğendiklerini kendi takımlarına katmayı hedeflerler. Daha sonra bu yarışmacıları eğitirler ve final için hazırlamaya başlarlar. Kazananın ünlü olduğu ve bir çok teklif aldığı O Ses Türkiye Sahnesinde yarışmacılar hem jüriyi hem de seyircileri etkilemek zorundadırlar.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Acun Ilıcalı, Hadise, Beyazıt Öztürk, Murat Boz, Seda Sayan, Saadet Özsırkıntı
Tür : Yarışma Programı
Teröristler ve bir çok düşman ile çarpışan korkusuz özel kuvvetler her gün canlarını vatan uğruna hiçe saymaktadırlar.
Yapım Yılı : 2017 - 2019
Oyuncular : Tolga Sarıtaş, Meriç Aral, Nihat Altınakaya
Tür : Aksiyon, Dram, Savaş
Mete çok yetenekli ve başarılı bir çocuktur. Yakalandığı bir hastalık onu ve ailesini derinden sarsar. Mete ailesiyle birlikte daha sakin ve huzurlu olduğu için bir kasabaya yerleşir. Burada tanıştığı okçuluk Mete'nin hayatını tamamen değiştirecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Özgür Ege Nalcı (Karakter: Mete), Burak Kut (Karakter: Cihan), Burcu Altın (Sedef), Helin Melike Çal (Karakter: Yasemin), Yusuf Gökhan Atalay (Karakter: Salih), Fatih Yılmaz (Karakter: Can), Deniz Erayvaz (Karakter: Arda), Alara Kardak (Karakter: Merve), Yağız Kılınç (Karakter: Sinan), Leyla Kırşan (Karakter: Elif), Tuana Naz Tiryaki (Karakter: Asya), Demir Saygı (Karakter: Burak), Doruk Kaan Aslan (Karakter: Kerem), Emre Şen (Karakter: Sezgin Hoca), Dilara Akın Yazıcı (Karakter: Mehpara), Turan Günay (Karakter: Nevzat), Mert Yüce (Karakter: Destan), Zümrüt Çakır (Karakter: Ayla Arıkan)
Tür : Macera, Fantastik
Yılmaz Erdoğan'ın kendi seçtiği ve eğitti genç tiyatrocular her hafta farklı skeçler veya devam halkası taşıyan skeçler ile hem tiyatro seyircisinin hem de ekran başındaki seyircilerin karşısında çıkmaktadırlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yılmaz Erdoğan, Gürhan Altundaşar, Evliya Aykan, Ecem Sena Bayır, Safa Sarı, Hamza Yazıcı, Metin Pıhlıs, Hilmi Deler
Tür : Aile, Komedi
80'ler yıllarının bütün beşeri sorunlarını, dönemin insanlarının duygularını, yaşam tarzlarını, siyasi olaylar konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Rasim Öztekin (Karakter: Fehmi), Özlem Türkad (Karakter: Rukiye), Şoray Uzun (Karakter: Ahmet), Ayşe Tolga (Karakter: Gülden), Yasemin Çonka (Karakter: Nazlı), Serhat Kılıç (Karakter: Ergün), İlker Ayrık (Karakter: Çağatay), Hakan Bulut (Karakter: Butik Ali), Begüm Öner (Karakter: Elvan), Berat Yenilmez (Karakter: Pastacı Sami), Hacı Ali Konuk (Karakter: Bekçi), Onur Dilber (Karakter: Laz Komiser), Ceyhun Fersoy (Şahin), Betül Berk (Karakter: Dilek)
Tür : Aile, Komedi
Engin Altan Düzyatan (Karakter: Savcı Orhan Atmaca), Burçin Terzioğlu (Karakter: Leyla Devrim), Engin Şenkan (Karakter: Bünyamin Ayaz), Sarp Akkaya (Karakter: Aydın Kara), Elit İşçan (Karakter: Zeynep), Bora Akkaş (Karakter: Rıfat Ayaz), Begüm Akkaya (Karakter: Tomris Ayaz), Kürşat Alnıaçık (Karakter: Nuri Kargı), Seda Akman (Karakter: Feraye Kargı), Şebnem Dilligil (Karakter: Zehra), Kurşun son bölüm izle, Kurşun izle
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Cumhuriyet Savcı Orhan Atmaca adaletin sağlanması için her zaman sonuna kadar sınırları zorlayan bir adamdır. Orhan İstanbul'un tehlikeli yer altı dünyasına karşı zorlu bir savaş verecektir. Bu yolda yanında gazeteci Leyla olacaktır.
Tür : Dram
Birbirleriyle büyük bir düşmanlık içinde olan iki kadının destansı mücadelesi konu alınmıştır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Esra Dermancioglu, Kaan Tasaner, Leyla Tanlar
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
Hatay'da askerlik yapan bir grup askerin teröristlerle ve aşiretler ile girdikleri zorlu mücadele konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yurdaer Okur (Karakter: Barış Kalender), Cahit Kayaoğlu (Karakter: Jandarma Murat Soylu), Saygın Soysal (Karakter: Jandarma Yiğit Alkan), Deniz Bolışık (Karakter: Ayşe Kalender), İpek Karapınar (Karakter: Zeynep), İbrahim Kendirci (Karakter: Kerem Gezgin)
Tür : Aksiyon, Dram, Tarih
Hayalleri olan bir grup genç hocaları ile birlikte büyük bir mücadeleye gireceklerdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmi Cem İntepe, Anıl Tetik, Eslem Akar, Alpay K. Atalan, Tugay Bahsi, Arda Aranat
Tür : Dram, Macera, Spor
Büyük aşkların hep benzetmeleri olan Ferhat ve Şirin'in aşkı günümüzün modernliğinde uyarlanmıştır. Ferhat adındaki genç kendisini bitirmek isteyen bir çok düşmanı ile çarpışırken Şirin ile tanışacak ve aşık olacaktır. Fakat ikisinin aşkına engel olmak isteyenler her zaman olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tolga Sarıtaş (Karakter: Ferhat), Leyla Tanlar (Karakter: Şirin), Cansu Dere (Karakter: Banu), Ushan Çakır, Yıldıray Şahinler, Işıl Yücesoy, Şehsuvar Aktaş, Emel Çölgeçen
Tür : Dram, Romantik
Dünyaca ünlü Dr. House dizisinin uyarlaması gelmektedir. Bir doktor ve 3 doktor arkadaşının başlarına gelen olaylar konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Timuçin Esen (Karakter: Ateş Hekimoğlu), Ebru Özkan (Karakter: Gaye), Damla Colbay (Karakter: Esin), Okan Yalabık (Karakter: Dr. Orhan),
Tür : Dram
Azize küçük yaşında ailesinin, Alphanlar ailesi tarafından baskıları ve korkusuyla yaşamıştır. Babasına yapılanlardan sonra hayata karşı kırgın olan Azize zamanla büyür ve sadece hayatını kardeşine adar. Fakat Alphanlar kardeşine de dokunmaya çalışınca Azize büyük bir intikama başlayacaktır. Fakat bu süreçte imkansız aşkta gerçek olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Buğra Gülsoy (Karakter: Kartal Alphan), Hande Erçel (Karakter: Azize Günay), Tugay Mercan (Karakter: Okan), Mustafa Yıldıran (Karakter: Balkan Alpan), Başak Daşman (Karakter: Yıldız Alpan), Çetin Sarıkartal (Karakter: İskender Alpan), Selen Öztürk (Karakter: Tuna Alpan), Ufuk Şen (Karakter: Hasan Alpan), Efekan Can (Karakter: Kuzey Alpan), Asuman Çakır (Karakter: Aynur Alpan), Ceylan Batı (Karakter: Ceyda Alpan)
Tür : Dram
Güvercin son bölüm izle, Güvercin izle Zülüf kendi ölümünü herkesin unuttuğu bir kuyuda bekleyen güzel bir kızdır. Kuyuda ölümün soğukluğunu hisseden Zülüf'ü Kenan adında bir adam kurtaracaktır. Fakat kaderin sillesiyle olaydan tam 15 yıl önce Zülüf ve Kenan'ın ailesini birbirlerini düşman etmiştir. Fakat Zülüf ile Kenan'ın arasındaki bağ çok güçlü olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mehmet Ali Nuroğlu (Karakter: Kenan), Almila Ada (Karakter: Zülüf), Nursel Köse (Karakter: Kevsa), Genco Özak (Karakter: Ökkeş), Devrim Saltoğlu (Karakter: Celil), Menderes Samancılar (Karakter: Bedir), Gülen Karaman (Karakter: Zeliha), Berke Üsdiken (Karakter: Müslüm), Eslem Akar (Karakter: Nefise), Dilan Telkök (Karakter: Betül), Toprak Sağlam (Karakter: Emel), Osman Albayrak (Karakter: Kasım), Gözde Fidan (Karakter: Nimet), Bülent Bilgiç (Karakter: Vilayet Mustafa), Işıl Dayıoğlu (Karakter: Mesude), Tolga Pancaroğlu (Karakter: Erdem), İdil Memi (Karakter: Güldane), Sabri Memi (Karakter: Battal)
Tür : Dram
Ünlü ve başarılı şeflerin birbirleri ile kıyasıya rekabetleri olacaktır. 3 Şef uzun bir mücadeleye girecektir. Yarışmacı şef adayları da bu yarışa dahil olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Batuhan Piatti Zeynioğlu, Pınar İshakoğlu, Sinan Büdeyri
Tür : Yarışma Programı
Ege'de yaşamakta olan ve farklı kültürlere sahip olan iki insanın efsanevi aşk hikayesi konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Sefirin Kızı son bölüm izle, Sefirin Kızı izle Engin Akyürek (Karakter: Sancar), Neslihan Atagül (Karakter: Nare), Beren Gençalp (Karakter: Melek), Uraz Kaygılaroğlu (Karakter: Gediz), Erdal Küçükkömürcü (Karakter: Güven Çelebi), Gonca Cilasun (Karakter: Halise), Doğukan Polat (Karakter: Yahya), Hivda Zizan Alp (Karakter: Elvan), Cemre Öktem (Karakter: Zehra), Edip Tepeli (Karakter: Kavruk Ömer), Tülin Yazkan (Karakter: Menekşe), Erhan Alpay (Karakter: Akın), Özlem Çakar Yalçınkaya (Karakter: Refika), Esra Kızıldoğan (Karakter: Müge), Ömrüm Nur Çamçakallı (Karakter: Küçük Nare), Sami Aksu, İlayda Ildır, Cansu Gültekin, Nilüfer Kıçarslan, Kaan Sevi, Hakan Ummak, Yağmur Başkurt
Tür : Dram
İnsan isterse gerçekten de kendi kaderini değiştirebilir mi? yoksa kaderine yazılan neyse acısıyla tatlısıyla, mutluluğuyla, kederiyle yaşamak mı zorundadır? Hayatın zorlukları ve çekilen acıların hepsi aslında insanı dahada çok olgunlaştıracaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Demet Özdemir (Karakter: Zeynep), İbrahim Çelikkol (Karakter: Mehdi), Engin Hepileri, Fatih Koyunoğlu, Zuhal Gencer, Nurşim Demir (Karakter: Mehdi’nin Annesi), Senan Kara, Sultan Köroğlu Kılıç, Sinan Demirer, Zeynep Kumral, Mehmet Korhan Fırat, Helin Kandemir, Naz Göktan, Elif Sönmez, Kayra Zabcı, Cengiz Aydoğan, İncinur Sevimli, Emir Talha
Tür : Dram
İki köklü ve tehlikeli ailenin arasında çıkan yılların savaşı ve bulunulan bölge olan Adana'da hayat çok zordur. Adana'da yaşamakta olan delikanlı ve mert bir insan olan Ramazan ve Sibel'in farklı hayatları aşklarına engel olabilecek midir?
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Murat Yıldırım (Karakter: Ramazan - Ramo), Esra Bilgiç (Karakter: Sibel), Sacide Taşener (Karakter: Sabahat), Görkem Sevindik (Karakter: Boz), Cemre Baysel (Karakter: Fatoş), Burcu Cavrar (Karakter: Cavidan), İlhan Şen (Karakter: Neco), İlker Aksum, Yiğit Özşener, Yıldırım Gücük, İdil Fırat, Rüzgar Aksoy, Nilüfer Açıkalın, Nebil Sayın, İlkay Kayku, Efsane Odağ, Hakan Salınmış, Leyla Kader İlhan, Burak Tamdoğan, Deniz Gürzümar, Hakan Cömert,
Tür : Aksiyon,Dram,Suç
Firuze ve Ayaz birbirlerinden temiz pırıl pırıl iki çocuktur. Birbirleriyle hep birlikte olan ikili bir gün ayrılırlar. Hayat onları sağdan sola savururlarken gerçek aşkı bulup birbirlerine kavuşabilecekler midir?
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ayça Ayşin Turan (Karakter: Firuze), Alperen Duymaz (Karakter: Ayaz), Hazal Filiz Küçükköse (Karakter: Berrak), Caner Cindoruk (Karakter: Ertan), Aleyna Özgeçen, Lila Gürmen, Hakan Taşkıran, Şebnem Dönmez, Müfit Kayacan, Eylül Kandemir, İlkin Tüfekçi, Zerrin Tekindor, Tuğberk Hasan Sev, Görkem Doğan, Emir Çubukçu, Zeynep Ada Yetiş, Beste Yurtaydın,
Tür : Dram
Babası çok zenginken batınca çalışarak bir şeylerin sahibi olmaya çalışan İrem'in hayatı konu alınmaktadır. Tarık ise komik bir adamdır ve hayatı boyunca istedikleri çok ters gitmiştir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Doğu Demirkol (Karakter: Tarık), Ecem Çeşmioğlu (Karakter: İrem), Zafer Algöz (Karakter: İlhan), Yeliz Kuvancı (Karakter: Ayşe), Şinasi Yurtsever (Karakter: Hicabi), Barış Yıldız (Karakter: Şair Lütfü)
Tür : Dram,Komedi
Ekonomi profesörü olan İrfan işinden ayrılınca bütün dünyası başına yıkılır. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda’nın çocukluk arkadaşları Egemen’den yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay’ın tehlikeli iş adamı Süleyman’ın sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macerada karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver), onun kurtarıcısı olabilecek mi?
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Halit Ergenç (Karakter: İrfan), Aslı Enver (Karakter: Ayşe), Ozan Güven (Karakter: Egemen), Birce Akalay (Karakter: İlay), Nur Fettahoğlu (Karakter: Eda)
Tür : Dram
Zümrüt Kuloğlu, Nevşehir’in en müflis mahallesinde babası, annesi ve iki kız kardeşiyle birlikte yaşamakta, İç Anadolu’nun en kudretli ailelerinden Demirkanların fabrikasında çalışmaktadır... Zümrüt’ün annesi Ülfet halinden sürekli şikayet eden, kızlarını hayırlı bir kısmetle evlendirip yaşadıkları rezil hayattan kurtulmanın hesapları peşinde olan bir kadındır...
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Alp Navruz (Karakter: Serhat Demirkan), Ceren Yılmaz (Karakter: Zümrüt Kuloğlu), Selim Bayraktar (Karakter: Abbas Demirkan)
Tür : Dram
Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır. Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?” Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu
Tür : Dram
Proje, İstanbul’da lüks bir sitede çalışan, birbirinden farklı dört hizmetçinin ev sahipleriyle aralarında yaşanan ilişkileri ve bu ilişki ağıyla çevrelenmiş gizemli olayları anlatıyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı, Seçkin Özdemir
Tür : Dram
Murat ve Yasemin yirmi yılı devirmiş, dostları tarafından parmakla gösterilen örnek bir çifttir. Derin(19) ve Ece(5) adında iki de kızları vardır. Oysa çizdikleri "mutlu aile" resmini gölgeleyen bir sır ilişkilerini içten içe yemektedir. Ece doğduğundan beri birbirlerine dokunmamış, birlikte olmamışlardır. Aşk evlerini çoktan terk etmiştir. Oynadıkları evlilik oyununun olmazsa olmazı "mükemmel" organizasyonlardır. Yasemin Murat'ın yaklaşan yaş günü partisi için canla başla uğraşmaktadır. Murat ise işe güce dalmıştır. Mutsuz rutinlerini hiç tanımadıkları bir kız bozacaktır. Bahar! Bahar, babasını hiç tanımadan annesi tarafından büyütülmüştür. Murat'ın ortağı Barlas'ın babası olduğunu öğrenince şirkete onunla yüzleşmeye gelir. Barlas tarafından kapı dışarı edilince şirkette Murat'la tanışır. Murat bu deli dolu kızdan etkilenir. Aşk Murat'ı çağırmış, gel demiştir. Murat aşkın rüzgarıyla sürüklenir, bir süre. Yanlış olduğunu bile bile. Çok geçmeden aklını başına toplar. Ne de olsa evlidir. Bahar'dan uzak durmalı, aşka karşı koymalıdır. Koyar da. Ta ki sürpriz partide her şey yerle bir olana kadar.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Erkan Petekkaya (Murat Düdenli), Şebnem Bozoklu (Yasemin Düdenli), Aslıhan Malbora (Derin Düdenli), İlayda Çevik (Bahar), Altan Gördüm (Sadri Bey), Ertan Saban (Barlas), Öykü Gürman (Sitare), Mehmet Atay (Balıkçı)
Tür : Dram
İstanbul'un işgal zamanları konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : İlker Kızmaz, Birkan Sokullu, Dolunay Soysert, Osman Sonant
Tür : Dram,Tarih
Genel Hikaye: 1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Sait Genay, Tuna Orhan, İhsan İlhan, Batuhan Yüzgüleç,Samil Kafkas, Mesut Yılmaz
Tür : Dram
Rasim Öztekin’in sahnelerini eşi Esra Öztekin çekerken, Esra Öztekin’in sahnelerini eşi Rasim Öztekin çekti. Öztekin ailesi hem oyuncu, hem kameraman, hem ışıkçı hem de sesçi oldu. İyi günde kötü günde birbirlerine destek olmaya söz vermiş eşler şimdi de set ekibi olarak aile içi dayanışmasını devam ettiriyor. İçlerinde bir oyuncuyla evli olup 3 çocuk yapan Şoray Uzun, en büyük set ekibine sahip. O evin başrolü de sevgili Elçin Şoray ve birbirinden yetenekli oğulları. Yine bir oyuncu olan Nihan Durukan ile evli olan Necmi Yapıcı’nın oğlu Emre Yapıcı’nın da sinema televizyon öğrencisi ve ödüllü bir kısa filmci olması da bu eve büyük bir avantaj kazandırdı. Seksenler dizisinin senaristlerinden biri olan Murat Aras’ın aynı zamanda tecrübeli bir yelken belgeselcisi olması; Ayşe Tolga, Aşkın Şenol, Zeki Yılmaz, Baran Karaoğlan, Aslı Pektaş gibi oyuncuların çok iyi içerikler üretiyor olması bu dizinin gerçekleşmesinde çok önemli bir etken oldu. Bu işe ilk defa soyunanlar ise teknik ekibin yönlendirmesiyle birkaç gün içinde çok önemli mesafeler aldı. Berat Yenilmez’in eşi Seda Yenilmez artık bir yönetmen oldu.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Rasim Öztekin
Tür : Komedi
“Bay Yanlış” dizisinde Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi'nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi'nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Can Yaman (Karakter: Özgür Atasoy), Özge Gürel (Karakter: Ezgi İnal), Fatma Toptaş (Karakter: Cansu Akman)
Tür : Dram,Romantik,Komedi
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Hande Erçel, Kerem Bürsin
Tür : Komedi, Dram, Romantik
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz, Bedia Ener, Renan Bilek, Bülent Seyran, Ebru Aykaç, Burak Tamdoğan, Pelin Öztekin ve Tülay Günal
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil, Merve Erdoğan, Mert Carim, Naz Çağla Irmak, Seda Akman, Ünal Silver
Tür : Komedi
Ali Bilgin’in yönetmenliğinde bir süre önce çekimlerine başlanan ‘Menajerimi Ara’ dizisi, oyuncu ve menajerlerin sinema sektörünün parlak ışıkları altındaki ego savaşlarını, umutlarını, hayal kırıklıklarını ekrana taşıyacak. Dizide; İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin spot ışıklarının altında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, paranın, umutların, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer aldığı, oyuncuların ve menajerlerin dünyasında var olma hikayesini izleyeceğiz. Dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alıyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Deniz Can Aktaş, Semi Sırtıkkızıl, Nazlı Senem Ünal, Bedir Bedir, Pınar Ünsal, Yaprak Medine
Tür : Komedi, Romantik
Karatan ailesinin üyelerini ise Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve İpek Filiz Yazıcı canlandırıyor. Ayaydın zengin iş insanı Timur Karatan’ı canlandırırken eşi Yasemin rolünde Pamuk, ilk evliliğinden kızı Gökçe Karatan karakterinde ise Yazıcı izleyicinin karşısına çıkacak.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nisa Sofiya Aksongur, Devrim Nas, Aziz Caner İnan, Nebil Sayın, Ayşe Tunaboylu, Begüm Akkaya, Furkan Kalabalık, Övül Özbay, Seher Terzi
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir Psikiyatri kliniğinde geçen yaşanmış olaylardan esinlenerek uyarlanmıştır
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Binnur Kaya, Tülin Özen, Meriç Aral, Burak Sevinç, Gülçin Kültür, Baran Arslan, Canberk Gültekin
Tür : Komedi
Kolombiya'dan Türkiye'ye gelen Maria ile Ürgüp'ün tanınmış ailesinin veliahtı olan Mustafa'nın aşk hikayesini konu alan dizi; bu aşk içindeki gerilimi, imkansızlığı ve ikilinin yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyacak.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent, Ezgi Çelik, Haki Biçici, Haldun Boysan ve Hülya Gülşen
Tür : Romantik
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen paylaşıyor. Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Sinan Albayrak, Ali Yağcı, Hande Yılmaz, Deniz Işın, Tugay Erdoğan, Selin Karayağız, Betül Berfin Oruç, Mutlu Karaduman, İpek Zeynep İlbeyli, Aksel Bonfil, Fulden Obiz Baybars Tören
Tür : Komedi, Romantik
Arıza son bölüm izle, Arıza izle Ali Rıza dürüst ve keskin çizgileri olan bir gençtir. Kendi inandıklarına aykırı olaylarla karşılaşması sonucunda arızaya bağlar. Dizide Ali Rıza(A.Rıza)’nın taksisine binen Halide ile karşılaşması ve sonrasında yaşanan olaylar anlatılmaktadır. Ali Rıza taksicisidir ve yolu Halide ile kesişince hayatı bir anda değişir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Barış Falay, Yeşim Salkım, Dilara Aksüyek
Tür : Dram, Komedi
Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı , yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye ve Gülben’in en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. Aşk, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mı? Derenoğlu ailesine karşı verilecek bu savaşı, aşk, kazanacak mı?
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran, Metin Çoşkun, Esra Ruşan, Atilla Şendil, Emir Özden, Uğur Uzunel, Gizem Katmer
Tür : Dram
Arif ve Zekeriya aynı sokağın iki rakip kebapçısıdır. Zola ve Çavi adındaki iki İtalyan’ın mahalleye gelişi; Arif’in de Zekeriya’nın da hayatlarını alt üst eder. Çavi elinde yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafla mahalleye gelip babasını aramaya başlar. Zekeriya ve Arif yıllar sonra ortaya çıkan bu çocuk meselesi yüzünden perişan olurlar. İki ezeli rakip, iş birliği yapmak zorunda kalır. Yaşanan tüm bu olaylar sırasında Zola, mahallenin en güzel kızı Azra’ya aşık olur. Ancak Azra, Arif’in oğlu Ahmet’le ailelerinden gizli ve fırtınalı bir aşk yaşamaktadır. Rekabet, aşk, sırlar, kaçma kovalamaca, bakalım bu küçük mahalleye sığacak mıdır?
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Burak Tozkoparan
Tür : Dram
Anadolu’nun kapılarını Türklere açan Selçuklu Hükümdarı Sultan Alparslan’ın hain bir suikast sonucunda şehit olmasının ardından oğlu Melikşah tahta geçer. Aynı gün Hatunu Başulu'yu da kaybeden Melikşah derinden sarsılır. Selçuklular dışarıda Bizanslılar ve Fatimi Devleti ile durmadan çatışırken, içerde de Hasan Sabbah’ın başını çektiği Batıniler her tarafa yayılmış halde Selçuklu’yu içten içe kemiriyorlardır. Melikşah’ın bu yolda en büyük destekçileri Nizamülmülk gibi liyakatli devlet adamları ve irfan sahibi kişiler olacaktır. Babasız büyüyen Sencer, Nizamülmülk’ün tedrisatından geçerek idealist bir kahramana dönüşür ve Melikşah’ın fedaisi olmayı başarır. Diğer tarafta Karahanlı hanedanından gelen asil soylu Terken, Melikşah’ın hatunu olmanın verdiği güçle devlete hakim olmak istiyordur. Fakat onun bu ihtiraslarının karşısında devletin Baş Hatunu olan Melikşah’ın anası Seferiye, Melikşah’ın oğlu Tapar’ın Hatunu olan Gevher ve saraya gelişiyle dengeleri değiştirecek olan asil Türkmen kızı Elçin.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Mehmet Özgür, Hatice Şendil, Leyla Lydia Tuğutlu, Sevda Erginci
Tür : Tarih
Sadakatsiz son bölüm izle, Sadakatsiz izle, Sadakatsiz dizisi tüm bölümleri
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Dram
Çocukluk dizisinde Mahir Boztepe’nin kurduğu Ali Kağan Çocuk evinde yaşayan Mozi, Mavi, Bambi ve Zeynep’in hikayesi anlatılacak. Mozi ve Mavi aileleri tarafından yıllar önce yetiştirme yurduna bırakılmış iki çocuktur. Yıllardır yetiştirme yurtlarında kaldıkları için bu hayata alışmışlardır; ancak anne ve babası hapse giren Zeynep yetiştirme yurdunda ilk gecesini yaşayacaktır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Dram
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Dram
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Dram
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Zuhal Olcay, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ve Toprak Can Adıgüzel
Tür : Dram
İşlemediği bir suçu işlemekle suçlanan ve hapse atılan annenin haklı mücadelesinden haberdar edilecek. "Bir Annenin Günahı" dizisinde, iki çocuklu bekar bir annenin yaşam mücadelesini anlatan, oğlunun ameliyat olması için para arayan bir annenin karışmış olduğu bir suçun ardından aşkı ve mücadelesi anlatılacak. Ayaklarının üzerinde duran ancak çocuğunun sağlığı için suç işleyen bir annenin dramı ve iki gencin aşk hikayesi bu gerçekle sınanacaktır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas, Özge Özberk, Alihan Türkdemir, Musa Uzunlar
Tür : Dram
Müzik öğretmeni olan Zeynep (Nurgül Yeşilçay) iki küçük çocuğu ve doktor olan kocası ile masalsı bir hayata sahiplerdir. Tayinleri çıkınca küçük bir kasabaya güzel bir eve taşınırlar. Hayatlarının mükemmel şekilde devam edeceğini düşünen Zeynep, sonraki 5 yıl içinde her şeyini kaybeder. Bu sürede Zeynep’e deli gibi aşık olan Sinan Komiser (Mert Fırat) aşkı yüzünden mesleğinden olur ama asla sevdiği kadını geride bırakmaz. Şimdi zaman el ele verip inatla her şeyi geri alma zamanıdır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli, Mine Kılıç, Ayşegül Cengiz, Tolga Güleç
Tür : Dram
İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara'nın (Ali Atay) hikayesi anlatılacak. Savcı Kara'nın hayatı 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alınca değişiyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler, Cengiz Okuyucu
Tür : Dram
Giderek yoğunlaşan bir şekilde yabancı istihbarat servislerinin operasyonlarına maruz kalan ülkemizde, Ankara'daki SİHA fabrikasına bir terör saldırısı düzenlenir. Saldırının yabancı istihbarat servisleri organizasyonu ile gerçekleştirildiği tespit edilir. Bu saldırıların üzerine MİT içinde çok gizli bir ekip kurulur. Bu ekip ülkesi için hayatlarından vazgeçerek saldırıların arkasındaki güçleri tespit edecek ve olağanüstü yöntemlerle ortadan kaldıracaktır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin
Tür : Polisiye
Kendi halinde, hayatından memnun bir kebap ustası olan Fırat, günün birinde kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk'a dersini vermek ister. Fırat'ın öfkesi, yolunu bir Fransız restoranına düşürür. Geçmişte Fransız mutfağını iyi bilen bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi Naz Soyluer sayesinde, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek "Aşkın Tarifi" olmadığını anlayacaktır. Aşkın Tarifi var mıdır, Fırat Aşkın Tarifini bulabilecek midir?
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Dram, Romantik
Ada Masalı son bölüm izle
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Romantik
Nejat karısı tarafından terk edilir. Kızı Kayra ile birlikte yaşamaya başlayan Nejat kızı Kayra'nın üzülmemesi için annesi gibi mektuplar yazar. Kayra'da annesinin döneceği günü beklemeye başlar. Daha sonra Suna adında bir kadın ile tanışan Nejat, Suna'ya kızı Kayra'nın annesi olmasını ister. Suna durumu anlar ve kabul eder. Nejat ile Suna artık karı-koca gibidir. Kayra büyümeye başlarken Nejat ile Suna'nın tatlı yalanını ortaya çıkaracak bir kadın çıkagelecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Furkan Palalı (Karakter: Nejat), Aslı Bekiroğlu (Karakter: Suna), Lavinya Ünlüer (Karakter: Kayra), Cem Zeynel Kılıç (Karakter: Hayri), Aslı İnandık (Karakter: Saniye), Gonca Sarıyıldız (Karakter: Hande), Ahmet Saraçoğlu (Karakter: Şevket), Sadi Celil Cengiz (Karakter: Rafet), Seda Türkmen (Karakter: Burcu), Ali Yoğurtçuoğlu (Karakter: Serkan), Zehra Yıldırım (Karakter: Öğretmen), Ege Kökenli (Karakter: Aylin), Feyza Işık (Karakter: Enise), Goncagül Sunar (Karakter: Pervin), Aksel Bonfi (Karakter: Tolga)
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Yasemin hayatın zorluklarını tadar ve kendisini yetiştirme yurdunda bulur. işitme engelli kardeşinin velayetini üstüne almayı hedefleyen Yasemin hem okuyup hem de çalışmaya karar verir. Cem ise varlıklı bir ailenin çocuğudur. Yasemin ile Cem birbirlerini kaderin sayesinde bulacaklardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Burak Sevinç (Karakter: Cem Yenilmez), Melis Sezen (Karakter: Yasemin Adıvar), Selen Uçer (Karakter: Serpil Zengin), Tolga Güleç (Karakter: Mehmet Tuna), Mehmet Bozdogan (Karakter: Birkan Atılgan), Nail Kirmızıgül (Karakter: Ekber)
Tür : Dram, Romantik
Sanem babasının hastalığından dolayı kendi hayatından fedakarlık yapar ve dükkanlarının başına geçer. Daha sonra ablasının çalıştığı kadın dergisinde eleman arandığını duyunca hemen başvuru yapar. İş teklifi kabul edilen Sanem burada kendisine çok ters bir karakter olan patronun oğlu Can ile tanışacaktır. İkili birbirlerine aşık olmaya başladıkça insanlar bu ilişkiyi istemeyeceklerdir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Demet Özdemir (Karakter: Sanem Aydın), Can Yaman (Karakter: Can Divit), Özlem Tokaslan (Karakter: Mevkibe Aydın), Cihan Ercan (Karakter: Muzaffer Kaya), Öznur Serçeler (Karakter: Leyla Aydın), Berat Yenilmez (Karakter: Nihat Aydın), Birand Tunca (Karakter: Emre Divit), Sevcan Yaşar (Karakter: Aylin Yüksel), Anıl Çelik (Karakter: Cengiz Özdemir), Tuğçe Kumral (Karakter: Deren Keskin), Ceren Taşci (Karakter: Ayhan Işık), Sibel Şişman (Karakter: Güliz Yıldırım), Tuan Tunalı (Karakter: Metin), Ali Yağcı (Karakter: Osman Işık), Asuman Çakır (Karakter: Aysun Kaya), Oğuz Okul (Karakter: Rıfat), Feri Baycu (Karakter: Melahat), Kimya Gökçe Aytaç (Karakter: Polen), Ahmet Somers (Karakter: Aziz Divit), Cengiz Bektaş (Karakter: Halil), Ayşe Akın (Karakter: Arzu), Özgür Özberk (Karakter: Enzo Fabri), Aliye Uzunatağan (Karakter: Remide), Baki Çiftçi (Karakter: Levent), İpek Tenolcay (Karakter: Hüma), Aslı Melisa Uzun (Karakter: Gamze), Gamze Topuz (Karakter: Ceyda), Dilek Serbest (Karakter: Ayça), Utku Ateş (Karakter: Yiğit)
Tür : Komedi, Romantik
Kocası Vedat tarafından işkenceler gören Nefes, Tahir adında bir adamla tanışır ve artık hayatı değişecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Ulas Tuna Astepe, Irem Helvacioglu, Sinan Tuzcu
Tür : Dram
Zeynep ve Yıldız kardeşler hayatlarının tehlikeli sulara doğru yüzdüğünden habersizlerdir. Çünkü Yıldız kocasından kurtulmak isteyen zengin bir kadın ile birlikte çalışmayı kabul eder ve kardeşi Zeynep'de bu hikayeye ortak olacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Talat Bulut, Sevval Sam, Eda Ece
Tür : Dram, Romantik
Ailesinden yana şanslı olan ve zengin olan Aziz Ailesi tarafından Almanya'da dünyaya getirilmiş bir gençtir. Daha sonra ailesiyle birlikte Türkiye'ye dönen Aziz burada geçirdiği süreden sonra şirketin başına geçmek zorunda kalır. Hayatına bir de aşk girince Aziz'in daha çok sorumluluğu olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
Ümran kocasından her zaman zorbalık gören bir kadındır. Kızı Hayat için sabreden Ümran bir de bildiği bir sır yüzünden hep susmaktadır. Fakat gerçekler ortaya çıkmak için beklemektedir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu
Tür : Dram
Abdülhamid Han'ın dönemin siyasi politikasını ve ağır yaralı bir Osmanlı devletini nasıl parçalanmadan ayakta tuttuğunu ve düşmanların stratejilerini, Türk halkının milliyetçiliğini konu alan bir dizidir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Bülent Inal, Bahadir Yenisehirlioglu, Özlem Conker
Tür : Aksiyon, Dram, Tarih
Yıllar önce babasını hiçe sayarak evlenen Melek yıllardır yaşadığı zorluklardan bıkmıştır. Bir de yakalandığı hastalıktan dolayı kocası tarafından terk edilince canından çok sevdiği üç çocuğu ile birlikte babasının yanına geri dönmeye karar verir. Fakat kocası Alpay tarafından ihanete uğrar ve çocukların velayeti kocası Alpay tarafından alınmıştır. Melek ise birbirlerinden kopmak üzere olan çocuklardan Defne'nin gözü hep yükseklerdedir. Kendi belirlediği kurallarına göre hareket eden Defne her zaman annesi Melek ile karşı karşıya gelecektir. Sadece Defne değil ailenin büyük erkek çocuğu Kerem'in futbol sevdası ve tanıştığı insanlar başına bela açacaktır. Fakat Melek pes etmeye hiç niyetli değildir. Ne olursa olsun ailesini korumayı hedefler ve ölmeden önce çocuklarını kendi babasına bırakmak ister.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Nehir Erdoğan (Karakter: Melek), Kutsi (Karakter: Halil), Kaan Çakır (Karakter: Alpay), Şerif Sezer (Karakter: Nefise), Mustafa Mert Koç (Karakter: Ömer), Rabia Soytürk (Karakter: Defne), Ulvi Kahyaoğlu (Karakter: Kerem), Ece Özdikici (Karakter: Funda), Hande Kaptan (Karakter: Kadriye), Muharrem Türkseven (Karakter: Mahmut), Poyraz Ar (Karakter: Seyit Ali), Mehmet Çevik (Karakter: Seyit Ali Karadağ)
Tür : Dram
Yılmaz asker olduktan sonra hastalıktan dolayı malulen emekli olmuştur. Muğla'nın Köyceğiz ilçesine taşınan Yılmaz burada yalnız bir hayat sürmeyi hedefler. Yılmaz hayatına sıkıla sıkıla devam etse de daha sonra yaşama sevinci olan Elif ile karşılaşır. İkili artık birlikte yaşamaya başlayacaklardır. Elif ve Yılmaz hayatlarını bir arada tutabilecekler midir?
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Tolgahan Sayışman (Karakter: Yılmaz Karabey), Esra Bilgiç Töre (Karakter: Derya Akar), Hazal Subaşı (Karakter: Elif Karabey), Serhat Tutumluer (Karakter: Kenan Akar), Cem Uçan (Karaker: Taner Çelikbaş), Yağmur Özbasmacı Mermer (Karakter: Dilek Akar), Feyza Civelek (Karakter: Damla Akar)
Tür : Dram
Filiz annesini kaybettikten sonra kardeşlerine bakmakla yükümlü bir kız olur. Gençliğini yaşayamayan Filiz babasından da bir hayır görmez. Filiz ve kardeşleri yaşadıkları yerden babalarına rağmen çıkıp güzel bir hayat sürebilecekler midir?
Yapım Yılı : 2017 - 2019
Oyuncular : Hazal Kaya (Karakter: Filiz), Burak Deniz (Karakter: Barış), Reha Özcan (Karakter: Fikri), Yağızcan Konyalı (Karakter: Rahmet), Nejat Uygur (Karakter: Hikmet), Alp Akar (Karakter: Fikret), Zeynep Selimoğlu (Karakter: Kiraz), Ömer Sevgi (Karakter: İsmet),
Tür : Komedi, Dram, Romantik
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Hande Doğandemir (Karakter: Leyla Akgün), Funda Eryiğit (Karakter: Zeynep İnan), Seçkin Özdemir (Karakter: Aslan Erçeti), Hazar Motan (Karakter: Hande Tekin), Özgür Çevik (Karakter: Kerem İnan), Alican Yücesoy (Karakter: Cihan Karadağ), Kemal Uçar (Karakter: Zeko), Ali İpin (Karakter: Haşmet Köprülü), Ecem Özkaya (Karakter: Aysel Karadağ), Demir Karahan (Karakter: Behçet Sarı), Gözde Duru Belge (Karakter: Pınar)
Tür : Aksiyon, Dram
Gülperi hayatının aşkını bulduğunda evlenir ve uzun yıllar mutlu bir hayat sürer. Fakat bir gün eşinin ölümüyle birlikte dünyası başına yıkılır. Eşini ailesi tarafından üstüne iftira atılan Gülperi çocuklarını ve hayatını kazanmak için büyük bir savaş verecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Nurgül Yeşilçay (Karakter: Gülperi Çetin), Timuçin Esen (Karakter: Avukat Kadir Aydın), Tarık Papuççuoğlu (Karakter: Gülperi Yakup Ağa), Şefika Ümit Tolun (Karakter: Gülperi Fatma Taşkın), Onur Bilge (Karakter: Ejder Taşkın), Gülçin Kültür Şahin (Karakter: Kader Taşkın), Burak Dakak (Karakter: Hasan), Emir Özyakışır (Karakter: Can), Aleyna Özgeçen (Karakter: Bedriye), Ece Sükan (Karakter: Şeyma), Ezgi Gör (Karakter: Artemis Aydın), Rabia Soytürk (Karakter: Selen), Furkan Oğulcan İlker (Karakter: Serdar)
Tür : Dram
Bir tekstil firmasının getir götürünü yapan Yaşar hayatının fırsatını yakalar. Fakat bu fırsat onun için gerçekten de fırsat mıdır yoksa felaketle sonuçlanacak bir durum mudur?
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Gülse Birsel, Sarp Apak, Çağlar Çorumlu
Tür : Aile, Komedi
Demir yıllar önce evliliğinden bir kız sahibi olur. Demir zamanla sevdiği kadının farklı bir karaktere dönüştüğünü anlar ve bu nedenle hayatı kararır. Demir'in yaptığı dolandırıcılık işleri hayatını iyice zora sokar ve kızının tek başına kalacağını bildiği için dolandırıcılığı tamamen bırakır. Kızını büyütmek isteyen Demir tam anlamıyla bir baba olma yolunda ilerler.
Yapım Yılı : 2018 - 2019
Oyuncular : Buğra Gülsoy (Karakter: Demir Göktürk), Leyla Lydia Tuğutlu (Karakter: Candan Hoşgör), Beren Gökyıldız (Karakter: Öykü), Tugay Mercan (Karakter: Uğur), Serhat Teoman (Karakter: Cemal), Selin Şekerci (Karakter: Asu)
Tür : Dram
Reyhan temiz kalpli masum genç bir kızdır. Reyhan annesi vefat ettikten sonra çok zengin bir iş adamı Reyhanı oğlu Emir ile evlendirilmek ister. Fakat bu duruma karşı çıkan Emir'in annesi olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Gökberk Demirci (Karakter: Emir), Özge Yağız (Karakter: Reyhan), Berkant Müftüler (Karakter: Hikmet Tarhun), Gül Arcan (Karakter: Cavidan), Can Verel (Karakter: Kemal), Cansın Mina Gür (Karakter: Masal), Derya Kurtuluş Oktar (Karakter: Şehriye), Almira Tuğgül Küçükoğlu (Karakter: Yonca), Ceyda Olguner (Karakter: Cemre)
Tür : Dram
Ozan hayatı her zaman neşesine yaşayan eğlenceli bir çocuktur. Hayatına devam eden Ozan onu bekleyen kaderinden habersizdir. Çünkü İzmir'den gelen Aslım ile hemen kavga ederler. Ozan ile Aslım birbirlerine içten içe kin besleseler de zamanla duygularına engel olamayacaklardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yağmur Çokgenç, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli, Didem Aygün, İrfan Kılınç, Nur Yazar, Nevzat Can Rüzgar, Şifanur Gül, Berk Bakioğlu, Sevgi Temel, Yağmur Ilgım Öztekin, Tuana Tuzman, Zeynep Şirin Giobbi, Zafer Güllü, Önder Atakanlı, Pervin Balcı
Tür : Dram
Birbirlerinden tamamen farklı karakterlere sahip olan 3 kız kardeş aldıkları gizemli bir mektubun ardından hayatları bir anda değişir. Kafalarında büyük soru işaretleri kalan kardeşler birbirlerini bulmak için yolculuğa çıkarlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ece Uslu (Karakter: Cahide), Emre Kınay (Karakter: Cemal Karalar), Sevda Erginci (Karakter: İpek Gencer), Seçkin Özdemir (Karakter: Sinan Malik), Elifcan Ongurlar (Karakter: Çilem Doğan), Burak Yamantürk (Karakter: Kenan Soykan), Melis Sezen (Karakter: Deren Mutlu), Özge Özacar (Karakter: Azra Yılmaz), Burak Çelik (Karakter: Mahir Denizhan), Yunus Narin (Karakter: Aras), Çiçek Acar (Karakter: Gülistan), Renan Bilek (Karakter: Komiser), Hülya Duyar (Karakter: Afet), Zeynep Gülmez (Karakter: Müjgan), Yurdaer Okur (Karakter: Konuk Oyuncu), Mihriban Er, Burak Demir, Melih Selçuk
Tür : Dram
Dünyaya hükmeden Osmanlı İmparatorluğu'nun bir padişahı güzel bir rus kızının aşkı konu alınmıştır. Farklılıklar, entrikalar gerçek aşkın önüne geçmeye çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Ali Ersan Duru (Karakter: Mahmud), Aleksandra Nikiforova (Karakter: Anna), Emel Çölgeçen (Karakter: Esma Sultan), Tansel Öngel (Karakter: Namık Paşa), Beste Kökdemir (Karakter: Bezmi-i Alem), Tuncer Salman (Karakter: Halit Efendi), Taner Rümeli (Karakter: Musa Ağa), Bülent Seyran (Karakter: Amber Ağa), Sadi Celil Cengiz (Karakter: Zahir), Dmitriy Shcherbina (Karakter: Rus Elçisi), Andrey Rudenskiy (Karakter: Pötr)
Tür : Dram, Komedi, Tarih
Evlatlarını kıt kanaat geçiren Hulusi Handırı vefat ettikten sonra çocukları vasiyetlerini yerine getirmek için bir araya geleceklerdir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Ege Aydan (Karakter: Hulusi Handırı), Burcu Kara (Karakter: Serpil Ulukıs), Açelya Akkoyun (Karakter: Mukaddes Handırı), Murat Kılıç (Karakter: Sadik Handırı), Deniz Celiloğlu (Karakter: Ufuk Handırı), İrfan Kangı (Karakter: Necati Handırı), Yeliz Kuvancı (Karakter: Ayşe), Demet Gül (Karakter: Sennur Handırı), Arda Esen (Karakter: Ferdi Ulukış)
Tür : Aile, Dram, Komedi
Kahraman Mehmetçiklerimizin hayatları konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Vatanı için canını veren binlerce şehidin anısına yapılmıştır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Tarih
Birisi İstanbul'un Avrupa Yakasının en iyi komiseri diğeri Anadolu Yakasının en iyi komiseridir. Bu iki polis arasında kıyasıya bir mücadeleye başlayacaktır.
Yapım Yılı : 2018 - 2019
Oyuncular : İbrahim Çelikkol (Karakter: Mert Barca), Kerem Bursin (Karakter: Mustafa Kerim Can), Öykü Karayel (Karakter: Avukat Yağmur), Özge Gürel (Karakter: Nilüfer)
Tür : Aksiyon, Suç
Rüya babası ile birlikte Berlin'de yaşamaktadır. Bir rüya görür ve rüyasında annesinin Suriye'de yaşadığını öğrenir. Rüya'nın hikayesi tam da bu anda bşalar.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Melisa Şenolsun (Karakter: Rüya Kıran), Şükrü Özyıldız (Karakter: Yusuf Alacan), Uğur Yücel (Karakter: Ayaz Kıran), Şebnem Hassanisoughi(Karakter: Selma Akmeşe)
Tür : Aksiyon, Macera, Suç
Birbirlerinden maddi ve manevi olarak farklı olan gençler gerçek aşk ile aralarındaki farklılıkları hiçe sayacaklardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Damla Colbay, Elif Doğan
Tür : Dram
Medcezir, Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu tarafından geliştirilen televizyon dizisi. Josh Schwartz tarafından yaratılmış Amerikan yapımı The O.C. dizisinden uyarlanmıştır. Dizinin baş rolünde İstanbul'un kenar mahallelerinden birinde büyüyen Yaman Koper karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy ve zengin bir ailenin kızı olan Mira Beylice'yi canlandıran Serenay Sarıkaya yer aldı.
Yapım Yılı : 2013 - 2015
Oyuncular : Medcezir son bölüm izle, Medcezir izle Çağatay Ulusoy (Karakter: Yaman Koper), Serenay Sarıkaya (Karakter: Mira Beylice), Barış Falay (Karakter: Selim Serez), Mine Tugay (Karakter: Ender Serez), Taner Ölmez (Karakter: Mert Asım Serez), Hazar Ergüçlü (Karakter: Eylül Buluter), Metin Akgülder (Karakter: Orkun Civanoğlu), Şebnem Dönmez (Karakter: Asude Sude Beylice), Defne Kayalar (Karakter: Sedef Kaya), Murat Aygen (Karakter: Faruk Beylice), Can Gürzap (Karakter: Asım Şekip Kaya)
Tür : Dram,Komedi,Romantik
Bora, Gökçe ve Mert yol arkadaşları olan Toprak'ı yaşanılan bir trafik kazası sonucu kaybederler. Bu durum onları mahveder. Arkadaşlar Toprak'ın hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir çaba ve mücadele vereceklerdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Bora Akkaş, Su Kutlu, Baran Can Eraslan, Şinasi Yurtsever, Benian Dönmez, Dilek Çelebi, Bülent Seyran, Uğur Serhan, Ergül Miray Şahin, Musab Ekici, Cemre Polat, Yiğit Ege Yazar, Jale Aylanç, Murat Kekilli, Altan Erkekli,
Tür : Komedi
Haksever ailesi huzur ve mutluluk içindeki hayatlarına ailenin uzun zamandır yanlarında olmayan üyesi Elvan geri dönünce hayatları tehlikeye girmeye başlayacaktır. Çünkü Elvan'ın başı çok tehlikeli bir adam ile belaya girmiştir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Aras Aydın (Karakter: Ömer), Biran Damla Yılmaz (Karakter: Ceylan), Ezgi Şenler (Karakter: Müjgan), Ömrüm Nur Çamçakallı (Karakter: Minik Ayşe), Burcu Tuna (Karakter: Elvan), Rıza Akın (Karakter: Hamza), Zuhal Gencer Erkaya (Karakter: Günnur), Özgür Çevik (Karakter: Taylan Tanbay), Nihan Büyükağaç (Karakter: Feryal Tanbay), Simge Selçuk (Karakter: Melis Korkmaz), Bedia Ener (Karakter: Hacı Anne)
Tür : Dram
Mustafa karısının dolduruşları yüzünden bütün ailesini ve yaşadığı kasaba halkını karşısına alarak taşınır. Mustafa işleri mükemmel ilerlerken şirketi batar ve bir anda hayatı zindana döner. Geri dönmek zorunda kalan Mustafa artık eskisi gibi sıcak bir ortamı bulamayacağını anlar.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ayça Varlier, Ufuk Özkan, Erkan Sever
Tür : Aile, Komedi
Ömer zenginliğe genç yaşta ulaşmış zengin bir iş adamıdır. Zehra ise yoksul bir ailede doğan bir kızdır. Bir şirkette çalışan asistan'dır. Birbirlerinden farklı hayatları olan bu iki genç kaderin onlara verdiği imkanlar sayesinde birbirlerinin hayatlarına dahil olacaklardır.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Erkan Meriç (Karakter: Ömer), Hazal Subaşı (Karakter: Zehra), Ezgi Baran (Karakter: Alev), Elif Taş (Karakter: Yasemin), Gözde Gürkan (Karakter: Mehtap), Fatma Karanfil (Karakter: Müzeyyen), Ali Çoban (Karakter: Salim), Aykut İğdeli (Karakter: Nihat), Atilla Pakdemir (Karakter: Ökkeş), Musab Ekici (Karakter: Yener), Yaprak Durmaz (Karakter: Ayşe), Derya Kurtuluş (Karakter: Hediye), Ali Yağcı (Karakter: Kerem)
Tür : Dram, Romantik
Alev lise döneminde ergenliğin ve eğlencenin verdiği heyecan ile tek gecelik bir ilişki yaşar. Ve bu ilişkiden hamile kalır. Çocuğu doğurmak istemeyen Alev çevresindeki insanlarında olayı duymasıyla birlikte baskı altında yaşamaya mahkum olur. Alev ise bütün zorluklara rağmen hayatını kazanmak için büyük bir mücadele verecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Birce Akalay (Karakter: Alev), Özlem Yılmaz (Karakter: Damla), Cansel Elçin (Karakter: Adnan), Sezin Akbaşoğullar (Karakter: Özlem), Ekin Mert Daymaz (Karakter: Mert Bayer), Aslıhan Malbora (Karakter: Zeynep), Nisa Sofiya Aksongur (Karakter: Alya), Selim Bayraktar (Karakter: Ali Osman), Nihal Koldaş (Karakter: Necmiye), Turgay Kantürk (Karakter: Çetin), Burcu Gönder (Karakter: Aydan), Lila Gürmen (Karakter: Nedret), Hüseyin Soysalan (Karakter: Hasan), Semra Dinçer (Karakter: Kevser)
Tür : Dram
Ali yıllar önce ağabeyinin işlediği bir cinayetten dolayı suçu üstlenerek ceza evine girer. Daha sonra Mavi adında bir kadın ile mektuplaşarak tanışır. İkili birbirlerine aşık olurlar. Ali, Maviyi görmeden aşık olmuştur. Ali ceza evinden çıktığı gün Maviyi görür. Ali, Mavi ile evlenmek ister. Mavi bu durumu kabul eder fakat düğünün hemen olmasını ister. Çünkü Ali'nin yıllar önce üstlendiği suçta ölen adamın kız kardeşi Mavidir. Mavi intikam için Ali ile evlenmeyi hedefler. Ali bu durumu bilse de elinden bir şey gelmez çünkü Maviye çok aşıktır. Mavi ise intikam ateşi ile yanmaktadır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Ayça Koptur (Karakter: Mavi), Keremcem (Karakter: Yaman), Kenan Bal (Karakter: Fazıl), Cüneyt Mete (Karakter: Cemal), Ayşegül Ünsal (Karakter: Hasibe), Birgül Ulusoy (Karakter: Birgül), Alayça Öztürk (Karakter: Safiye), Osman Karakoç (Karakter: İlyas), Uğur Uzunel (Karakter: İsmet), Seda Akman (Karakter: Yüksel Karahan), İpek Tuzcuoğlu (Karakter: Elmas), Ali Düşenkalkar (Karakter: Mümtaz)
Tür : Dram
Melike verdiği büyük mücadelelerden sonra büyük bedeller ödeyerek zirveye çıkan bir kadındır. Melike zamanında tuvalette çalıştığı barda Gökçe adında hırslı ve gözü kara bir kız ile tanışır. Melike, Gökçeyi hayata karşı uyarmaya çalışırken Gökçe hedefine tamamen kilitlenir. Melike ise Gökçe ile birlikte geçmişine dalacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Berk Cankat (Karakter: Uğur), Pınar Deniz (Karakter: Gökçe Yücel), Almila Ada (Karakter: Melike’nin Gençliği), Hatice Aslan (Karakter: Melike Candan), Kanbolat Görkem Arslan (Karakter: Reşat), Mustafa Uğurlu (Karakter: Profesör Cenap), Ferit Kaya (Karakter: Kemancı Ali), Erdem Kaynarca (Karakter: Tunahan), Taner Turan (Karakter: Ahmet Batur), Fulden Akyürek (Karakter: Sevim Soylu), Pelin Uluksar (Karakter: Melis Rengin), Gürol Güngör (Karakter: Halit), Fulya Ülvan (Karakter: Nazan), Seda Akdoğan (Karakter: Ece), Ceren Benderlioğlu (Karakter: Nurcan), Naz Sayıner (Karakter: Zeliş), Teoman Kumbaracıbaşı (Karakter: Eren Yıldız),
Tür : Dram, Romantik
Cihan gelecekten ümitli bir şekilde üniversiteye hazırlanan güzel bir kızdır. Büyük mücadelelerden sonra Cihan Bir de hayallerindeki gibi üniversiteyi kazanınca hayallerine ufak bir adımın kaldığını anlar. Yeni yeni gerçek aşkı tatmaya başlayan Cihan tamda bu anda amansız bir hastalığa yakalanır. Dünyası başına yıkılan Cihan'ın gerçek aşkı ve annesi ona destek olmak için ellerinden geleni yapacaklardır.
Yapım Yılı : 2018 - 2019
Oyuncular : Miray Daner (Karakter: Cihan Yürekli), Mert Yazıcıoğlu (Karakter: Mahir Yetkin), Revna Çolak (Karakter: Eda Yürekli), Görkem Mete Demir (Karaker: Deniz Yürekli), Helin Kandemir (Karakter: Elif Yürekli), Tolga Tekin (Karakter: Muzaffer Yürekli), Sanem Çelik (Karakter: Figen Yürekli)
Tür : Dram
Zerrin hayatını çocuklarına adayan bir annedir. En büyük çocuğu Rüya'nın evleneceğinden ümidini kesmiştir. En küçük oğlu Serkan henüz lisede olan bir ergendir. Ortanca çocuğu Öykü ise yurt dışında çalışmaktadır. Hayat bu aile için bu şekilde devam ederken Öykü'nün evleniyorum demesi ile birlikte bütün aile bir anda şenleniyor. Fakat işler istenildiği gibi gitmiyor ve Öykü hayatında hiç görmediği bir insan ile tanışıyor. Bu sayede gerçek bir aşk filizleniyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Elif Doğan (Karakter: Öykü), Ozan Dolunay (Karakter: Ozan), Özgün Karaman (Karakter: Cem Arslansoy), Devrim Yakut (Karakter: Zerrin), Açelya Topaloğlu (Karakter: Rüya), Burak Can (Karakter: Serkan), Nergis Kumbasar (Karakter: Canan), Sevinç Erbulak (Karakter: Şerife), Deniz Özerman (Karakter: Resmiye), İbrahim Kendirci (Karakter: Merter Arslansoy), Eda Başlamışlı (Karakter: Meryem Arslansoy), İlay Erkök (Karakter: Nur), Ulvi Alacakaptan (Karakter: Ünal), Yüksel Ünal (Karakter: Bekir), Gizem Ergün (Karakter: Sevtap), Gözde Gürkan (Karakter: Cem’in Abur Cuburu), Aleyna Eroğlu (Karakter: Sude),
Tür : Komedi, Romantik
Karadeniz ve Ege lezzetlerini savunan ve kendi bölgesinin yemeklerinin daha iyi olduğunu savunan iki farklı restoran sahibi kıyasıya mücadele etmektedir. En iyi yemeklerin, lezzetlerin ve görsel şölenin kendilerinde olduğuna inanan restoran sahipleri ve çalışanları amansız bir mücadeleye giriyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Uraz Kaygılaroğlu (Karakter: Deniz Çınar), Bestemsu Özdemir (Karakter: Zeynep Gerginoğlu), İclal Aydın (Karakter: Melahat Çınar), Uğur Çavuşoğlu (Karakter: Şevket Gerginoğlu), Asuman Dabak (Karakter: Fikret Gerginoğlu), Haldun Boysan (Karakter: Eşref Üzüm), Eser Eyüboğlu (Karakter: Dursun Dursunoğlu), Hakan Bilgin (Karakter: Nuri Pekyaman), Uğur Demirpehlivan (Karakter: Sevim Üzüm), Cem Cücenoğlu (Karakter: Bekir Kuru), Utku Ateş (Karakter: Rehber Sinan), Buse Meral (Karakter: Derya Çınar), Eylül Demirpehlivan (Karakter: Zehra), Mustafa Şen (Karakter: İbo Kasapoğlu), Bengi Öztürk (Karakter: Hatçe)
Tür : Komedi, Romantik
Çocuklardan birinin hayatı fakirlik içindeyken diğerininde zenginlik içerisindedir. Birbirlerini hiç görmeyen Can ve Memo birbirlerinin ikizi gibidirler. Bir karışıklık sonucu kendi bulundukları hayatlarından sıkılan Can ve Memo birbirlerinin yerine geçerler. Fakat bu durum fazla geçmeden anlaşılacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Nehir Erdogan, Özgürcan Cevik, Emir Berke Zincidi
Tür : Aile, Komedi
Yaprak hayatına hiç bir kızı almayan ve hep erkekler ile zaman geçiren bir kızdır. Yaprak hayatına erkek arkadaşları ile hayatını geçirirken karşısına hayatının aşkı olabileceğini inandığı kişiler çıkacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Gözde Mutluer (Karakter: Yaprak Ayvaz), Atakan Hoşgören (Karakter: Ali Tekelioğlu), Cihan Şimşek (Karakter: Sinan Yorulmaz), Sina Özer (Karakter: Gökhan Karademir), Suğdem Gözalır (Karakter: Merve), Cemrehan Karakaş (Karakter: Oğuz Ünal), Burak Yörük (Karakter: Barış Ozansoy) (Sırık), Eslem Akar (Karakter: Yelda), Bülent Alkış (Karakter: Okul Müdürü Rüştü), Beyti Engin (Karakter: Fizik öğretmeni), Gizem Güneş (Karakter: Bade), Zeynep Özder (Karakter: Ela), Emir Benderlioğlu (Karakter: Tekin), Aybanu Aykut (Karakter: Oya)
Tür : Komedi, Romantik
Üç çocuk sahibi olan Müjgan kocası ile mutlu bir hayat yaşamaktadır. Müjgan kocasıyla olan iyi ilişkisini zaman geçtikçe kendisini aldattığı düşünceleriyle farklı boyutlara sürükleyecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Hakan Yılmaz (Karakter: Ahmet), Evrim Alasya (Karakter: Müjgan), Selen Uçer (Karakter: Nilgün), Pelin Öztekin (Karakter: Canan), Ferdi Sancar (Karakter: Şahin), Rüzgar Aksoy (Karakter: Osman), Tuğçe Karabacak (Karakter: Sude), Müge Bayramoğlu (Karakter: Ayşe)
Tür : Komedi
Hulusi büyük başarılar yakalayan bir adamdır. Geçirdiği bir kaza sonucu hayatı mahvolan Hulusi geçmişte yaptığı hataları düzeltmek ister. Fakat geçmişinde 3 tane çocuğu olduğunu öğrenir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Levent Ülgen (Karakter: Hulusi Koyuncular), Emre Karayel (Karakter: Şinasi Koyuncular), Çağla Demir (Karakter: Elif Ateş), Özlem Türkad (Karakter: Sevgi Haznedar), Özge Özder (Karakter: Güzide Karaarslan)
Tür : Aile, Komedi
Yağmur annesi tarafından henüz daha bebekken huzur evine bırakılan delikanlı birisidir. Yağmur geleceğinden ve kaderinden bir habersiz kendisini geliştirmektedir. Melek ise doğayı seven, yaşama sevinci olan bir kızdır. Bu iki gencin aşkları birleşecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Oya Başar (Karakter: Rukiye İnançlı), Gülper Özdemir (Karakter: Melek Saymaz), Berkay Hardal (Karakter: Yağmur Duru), Didem Balçın (Karakter: Melike Çekilmez), Toygan Avanoğlu (Karakter: Necmettin Çekilmez), Serkan Kuru (Karakter: Teoman Acar), Alihan Aracı (Karakter: Sercan Alagöz)
Tür : Komedi, Romantik
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Damla Sönmez, Uraz Kaygılaroğlu, Aras Aydın, Ushan Çakır, Sercan Badur, Oya Unustası, Ayşe Melike Çerçi
Tür : Dram
Kemal oğlunun doğum gününü kutladığı sıra da aklına bir iş gelir ve bir anda iş yerine gider. Çıkan bir yangın sonucu komaya giren Kemal 10 yıl gibi bir süre koma da kalır. Kemal koma'dan çıktıktan sonra ortağı, eşi ve çevresindeki sevdikleriyle kavuşmayı hedefler fakat komada yattığı sürede çok şey değişmiştir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Erkan Petekkaya (Karakter: Kemal Vardar), Deniz Çakır (Karakter: Reyhan), Emre Kınay (Karakter: Vedat), Begüm Birgören (Karakter: Asya), Altan Erkekli (Karakter: Erdoğan Vardar), Cemal Toktaş (Karakter: Turan Vardar), Aliye Uzunatağan (Karakter: Nezahat), İnanç Konukçu (Karakter: Kayhan), Elena Viunova (Karakter: Turan’ın Sevgilisi), Filiz Ahmet (Karakter: Mihri), Ruveyda Öksüz (Karakter: Psikolog Yeliz), Mehmet Bozdoğan (Karakter: Rasıh), Yaşar Cenk Kangöz (Karakter: Hiram), Berna Koraltürk (Karakter: Ece Vardar), Aybars Kartal Özson (Karakter: Kerem), Hira Su Yıldız (Karakter: Eylül), Defne Piriçci (Karakter: Duru), Ünal Silver (Karakter: Feyyaz)
Tür : Dram
Bir Polisiye dizisi olan hayati ve diğerleri dizisinde karakterimiz Hayatinin başına gelen trajikomik olaylar ve çevresindeki insanların hayatları konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2017 - 2018
Oyuncular : Celil Nalçakan (Karakter: Hayati Solmaz), Günay Karacaoğlu (Karakter: Şükran Solmaz), Levent Ülgen (Karakter: Danyal Bezirci), Bahtiyar Engin (Karakter: Tahsin Akın Şirinyer), İbrahim Selim (Karakter: Celal Kalayır), Cansu Dağdelen (Karakter: Açelya Balkanlı), Bülent Çolak (Karakter: Vedat Durulmuş), Edip Tepeli (Karakter: Üzeyir Hilmi Alaplı), Ecem Karavus (Karakter: Filiz Ozancık), Aybike Esin Tumluer (Karakter: Nurten Salıkhan), Cankat Aydos (Karakter: Faruk Kadıoğlu), Gökhan Kıraç (Karakter: Erol İnandı)
Tür : Komedi
Film izle, Yerli Film izle, Full HD Film izleme siteniz Filmler Tek Parça HD Kalitesinde 1080p olarak elinizin altında iyi seyirler.
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Baht Oyunu izle Baht Oyunu son bölüm izle Bahtınızın kara olduğuna bir kere inandıysanız, makus talihi yenmek pek de kolay değildir… Ancak ilk aşık oldukları erkeklerle evlenirlerse mutluluğu yakalayacaklarına inanan ve bunu başaramamış kadınlar arasında büyüyen Ada, tam da bu işe son noktayı koymak, kaderin çarkına çomağı sokmak üzeredir ki. Olanlar olur, Ada ilk aşkı olduğuna inandığı Rüzgar tarafından terk edilir. Ada mutluluk yolunda Rüzgar'ı geri kazanmak isterken karşısına Bora çıkar. Aşkı ve inancı arasında sıkışan Ada'yı, zorlu ve romantik bir yolculuk beklemektedir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan, Asli Sümen, Hande Subaşı
Tür : Dram, Komedi
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı izle, Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi tüm bölümleri 1080p olarak elinizin altında Midilli'den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan dizi; Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatacak.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Caner Topçu, Devrim Evin, Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Gülcan Arslan
Tür : Aksiyon, Macera, Politik, Savaş
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yargı izle (IMDb: )
Yargı izle, Yargı dizisi son bölüm izle, Yargı tüm bölümleri tek parça 1080p Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır. Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Aslan, Uğur Polat
Tür : Dram
Yalancılar ve Mumları izle, Yalancılar ve Mumları son bölüm izle Elif, kocasını bir tekne kazasında kaybetmiş ve bu kaybı halen kabullenememiştir. Gelen cevapsız aramalar kocasının hayatta olduğunu düşünmesine sebep oluyordur. Elif’e en yakın arkadaşları Ceyda, Meliha ve Şebnem destek olurlar. Ceyda birine bağlanmaktan hoşlanmayan, özgürce yaşamayı yeğleyen bir kadındır. Meliha başarılı bir psikiyatristtir. Beyaz yakalı Şebnem’in ise kocasıyla sorunları vardır. Bu dört kadının hayatlarındaki gerçekler ise sandıklarından bambaşkadır…
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Burcu Gölgedar, Elçin Sangu, Ceren Moray Brun, Feyyaz Duman, Şafak Pekdemir
Tür : Dram, Pembe Dizi
Alparslan Büyük Selçuklu izle, Alparslan Büyük Selçuklu dizisi son bölüm izle, Alparslan Büyük Selçuklu tüm bölümleri tek parça Kılıcın parlattığı, kalemin aydınlattığı bir çağın öyküsü.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Sinan Tuzcu, Erdinç Gülener, Barış Arduç, Fahriye Evcen, Mehmet Özgür
Tür : Aksiyon, Macera, Politik, Savaş