Türkçe Dublaj Yabancı Dizi izle

Ali bir otistik çocuktur. Babasından çok şiddet gören ve bu yüzden de farklı bir karakteri olan Ali babasından yediği dayak yüzünden komşuları tarafından hastahaneye götürülür. Burada bir cerrah tarafından evlatlık edinilen Ali hayatının tamamen değişeceğinden habersizdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Taner Ölmez (Karakter: Ali Vefa), Reha Özcan (Karakter: Adil), Özge Özder (Karakter: Kıvılcım), Onur Tuna (Karakter: Ferman), Sinem Ünsal (Karakter: Nazlı), Hazal Türesan (Karakter: Beliz), Murat Aygen (Karakter: Tanju), Bihter Dinçel (Karakter: Selvi), Fırat Altunmeşe (Karakter: Demir), Hayal Köseoğlu (Karakter: Açelya), Korhan Herduran (Karakter: Güneş), Adin Külçe (Karakter: Küçük Ali – Çocuk Ali Vefa)
Tür : Dram
Walter White diğer insanlardan farklı bakış açısına sahip birsidir. Farklılığı onu bir lisede kimya öğretmeni yapar. Walter boş zamanlarında da bir oto yıkamacıda çalışmaktadır. Walter kendisinde hissettiği rahatsızlıklardan sonra doktora gider ve akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Walter ailesinin maddi zorluklar yaşadığını bildiği için ölüm onu uçsuz bucaksız düşüncelere sokar. Polis akrabası ile bir araya gelen Walter birlikte çıktıkları bir gezintide uyuşturucu işe ile uğraşan bir grup suçlunun peşine düşerler. Kaçan suçlulardan birisi Walter'ın öğrencisi Jesse Pinkman'dır. Walter bu işte çok para olduğunu öğrenince kimya bilgisini kullanarak Jesse ile birlikte farklı bir uyuşturucu üretimine girmeye karar verir. Walter bütün risklere geride kalan sevdiklerine rahat bir hayat yaşatmak için girer. Zaman geçtikçe maddi durumu düzeltmeye başlayan Walter gerçeklerin ortaya çıkmaya başlaması ile zan altında kalacaktır.
Yapım Yılı : 2008 - 2013
Oyuncular : Bryan Cranston (Karakter: Walter White), Anna Gunn (Karakter: Skyler White), Aaron Paul (Karakter: Jesse Pinkman), Dean Norris (Karakter: Hank Schrader), Betsy Brandt (Karakter: Marie Schrader), RJ Mitte (Karakter: RJ Mitte), Bob Odenkirk (Karakter: Saul Goodman), Steven Michael Quezada (Karakter: Steven Gomez), Jonathan Banks (Karakter: Mike Ehrmantraut), Giancarlo Esposito (Karakter: Gustavo 'Gus' Fring), Charles Baker (Karakter: Skinny Pete), Christopher Cousins (Karakter: Ted Beneke), Jesse Plemons (Karakter: Todd), Matt Jones (Karakter: Badger), Laura Fraser (Karakter: Lydia Rodarte-Quayle), Michael Shamus Wiles (Karakter: ASAC George Merkert)
Tür : Dram, Gerilim, Suç
Sherlock diğer insanlardan farklı olarak detayları görebilen, istediği bütün konularda başarılı olabilen ve muhteşem bir zekaya sahiptir. Sherlock'un hayatı eskiden Doktor ve asker olan John ile tanışınca iyice değişecektir. Birbirleriyle iyi zaman geçiren Sherlock ve John iyi birer arkadaş olurlar ve aynı evde yaşamaya başlarlar. Sherlock ve John'un çevresinde cinayet olayları çıkınca artık olaya el atma zamanı gelmiştir. Polis'inde yardım istediği Sherlock ve John gizemli cinayetler için birlikte harekete geçeceklerdir. Fakat cinayeti işleyenler çok profesyonel katillerdir.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Benedict Cumberbatch (Karakter: Sherlock Holmes), Martin Freeman (Karakter: Dr. John Watson), Una Stubbs (Karakter: Mrs. Hudson), Rupert Graves (Karakter: DI Lestrade), Louise Brealey (Karakter: Molly Hooper), Mark Gatiss (Karakter: Mycroft Holmes), Andrew Scott (Karakter: Jim Moriarty), Vinette Robinson (Karakter: Sgt Sally Donovan), Tanya Moodie (Karakter: Ella), Jonathan Aris (Karakter: Anderson), Amanda Abbington (Karakter: Mary Morstan), Zoe Telford (Karakter: Sarah), David Nellist (Karakter: Mike Stamford), Philip Davis (Karakter: Jeff), Lasco Atkins (Karakter: Late night pedestrian), Simon Blood DeVay (Karakter: Detective - CID)
Tür : Dram, Gizem, Suç
Agâh kendi halinde emekli olmuş bir adliye memurudur. Beyoğlu'nda yaşamakta olan Agâh'ın kızı yurt dışında eğitim görmekte, eşini ise uzun yıllar önce kaybetmiştir. Agâh'ın sıradan giden hayatı kendisine konulan Alzheimer başlangıç teşhisi ile bir anda hareketlenmeye başlar. Agâh zamanla anılarını, duygularını ve insanları unutacak olmasının bilincindedir. Agâh'ın yıllardır kafasını kurcaladığı bir cinayet bu sayede gerçekleşebilecektir. Çünkü Agâh hastalığından dolayı bir daha asla hatırlamayacak ve bu sayede vicdanı rahat olacaktır. Fakat hayat sürprizlerle doludur.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Haluk Bilginer (Karakter: Agâh Beyoğlu), Cansu Dere (Karakter: Nevra Elmas), Metin Akdülger (Karakter: Ateş Arbay), Şebnem Bozoklu (Karakter: Zuhal Beyoğlu), Hüseyin Avni Danyal (Karakter: Cemil Havran), Necip Memili (Karakter: Tolga), Şenay Gürler (Karakter: Nükhet), Ayhan Kavas (Karakter: Gürkan), Önder Selen (Karakter: Mümtaz), Ibrahim Selim (Karakter: Sefa), Fırat Topkorur ((Karakter: Firuz), Recep Usta (Karakter: Deva), Rabia Soytürk (Karakter: Süveyda), Alptekin Ertürk (Karakter: Selim), Müjde Ar (Karakter: Nesrin), Yusufcan Sancaklı (Karakter: Polis), Hümeyra (Karakter: Feza Yurtgil) Şahsiyet son bölüm izle, Şahsiyet izle
Tür : Dram, Gizem, Suç
The Queen's Gambit izle, The Queen's Gambit türkçe dublaj ve The Queen's Gambit türkçe altyazılı 1080p full hd tek parça olarak sitemizde
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Anya Taylor-Joy, Chloe Pirrie, Bill Camp
Tür : Dram
(IMDb: 8.8)
Dizi, birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan ve bambaşka hayatlar yaşayan bir grup insanın yollarının kesişmesiyle değişen yaşamlarını konu ediyor. Bu karakterler ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalacaklardır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Defne Kayalar, Settar Tanrıöğen
Tür : Dram, Gizem
(IMDb: 8.8)
Bir Başkadır izle, Bir Başkadır dizisi netflix, Bir Başkadır tüm bölümleri izle
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Dram
(IMDb: 8.7)
The Mandalorian izle, The Mandalorian türkçe altyazılı tek parça izle, The Mandalorian dizisi İmparatorluğun çöküşünden sonra ve ilk düzenin ortaya çıkmasından önce, galaksinin dış kesimlerinde Yeni Cumhuriyet'in otoritesinden uzak bir şekilde yalnız bir silahlı savaşçının mücadelesini takip ediyoruz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Pedro Pascal
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera, Vahşi Batı
Kadir, Kerem, Cemre ve Zeynep birbirleri ile gerçekleştirdikleri kaza sonucunda tanışırlar. Kadir büyük sorunlar ve yalnızlıklar ile boğuşan bir adamdır. Cemre, Zeynep ve Kerem'de, Kadir'in hayatına müdahil olacaklardır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Kıvanç Tatlıtuğ (Karakter: Kadir Adalı), Alperen Duymaz (Karakter: Kerem), Elçin Sangu (Karakter: Zeynep), Melisa Aslı Pamuk (Karakter: Cemre), Onur Saylak (Karakter: Veli Cevher), İsmail Demirci (Karakter: Galip), Hakan Kurtaş (Karakter: Demir), Merve Çağıran (Karakter: Meral), Rojda Demirer (Karakter: Belma), Erkan Can (Karakter: Haydar)
Tür : Aksiyon, Dram, Gerilim
İdris Koçovalı ailesinin vahşice katledilmesinden sonra İstanbul'un hiç bilinmeyen bir mahallesine gelir ve bu mahalleyi baştan kurar. Bu mahalle artık Çukur mahallesidir. İdris dostları Paşa ve Emmi ile birlikte mahalleyi evlerinin inşaatıyla birlikte kurar. İdris artık mahallenin babası olarak adlandırılır. İdris'in gençlik yıllarında işlediği hatalar ise çok tehlikeli boyutlara gelecektir. Kendisine düşman olan bir çok insan olacaktır. Yamaç ise tehlikeli dünyayı Çukuru reddedip gider. Fakat Çukur onu tekrar çağıracaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Aras Bulut Iynemli (Karakter: Yamaç), Dilan Çiçek Deniz (Karakter: Sena), Erkan Kolçak Köstendil (Karakter: Vartolu - Sadettin - Salih), Mustafa Üstündağ (Karakter: Kahraman), Perihan Savaş (Karakter: Sultan), Öner Erkan (Karakter: Selim), Ercan Kesal (Karakter: İdris), Necip Memili (Karakter: Cumali), Aytaç Uşun (Karakter: Meke), Kubilay Aka (Karakter: Celasun), Rıza Kocaoğlu (Karakter: Aliço), Mustafa Kırantepe (Karakter: Medet), Cem Uslu (Karakter: Metin), Kadri Çermik (Karakter: Emmi), Çetin Sarıkartal (Karakter: Paşa), Boncuk Yılmaz (Karakter: Saadet), Nebil Sayın (Karakter: Muhittin) Çukur son bölüm izle, Çukur izle
Tür : Aksiyon, Suç, Gerilim
Filtrele 228 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori