Diziler

259 dizi
Arcane izle (IMDb: 9.5)
Arcane izle, Arcane: League of Legends, Arcane tüm bölümleri diziport adresinde iyi seyirler Ütopik bir bölgede baskı gören bir yeraltı şehri olan Zaun'da geçen Arcane, efsanevi iki League of Legends şampiyonunun hikayesini ve onların birbirinden ayrılmasına neden olan gücün hikayesini konu ediyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Hailee Steinfeld, Ella Purnell, Kevin Alejandro, Jason Spisak, Toks Olagundoye
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Ali bir otistik çocuktur. Babasından çok şiddet gören ve bu yüzden de farklı bir karakteri olan Ali babasından yediği dayak yüzünden komşuları tarafından hastahaneye götürülür. Burada bir cerrah tarafından evlatlık edinilen Ali hayatının tamamen değişeceğinden habersizdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Taner Ölmez (Karakter: Ali Vefa), Reha Özcan (Karakter: Adil), Özge Özder (Karakter: Kıvılcım), Onur Tuna (Karakter: Ferman), Sinem Ünsal (Karakter: Nazlı), Hazal Türesan (Karakter: Beliz), Murat Aygen (Karakter: Tanju), Bihter Dinçel (Karakter: Selvi), Fırat Altunmeşe (Karakter: Demir), Hayal Köseoğlu (Karakter: Açelya), Korhan Herduran (Karakter: Güneş), Adin Külçe (Karakter: Küçük Ali – Çocuk Ali Vefa)
Tür : Dram
Walter White diğer insanlardan farklı bakış açısına sahip birsidir. Farklılığı onu bir lisede kimya öğretmeni yapar. Walter boş zamanlarında da bir oto yıkamacıda çalışmaktadır. Walter kendisinde hissettiği rahatsızlıklardan sonra doktora gider ve akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Walter ailesinin maddi zorluklar yaşadığını bildiği için ölüm onu uçsuz bucaksız düşüncelere sokar. Polis akrabası ile bir araya gelen Walter birlikte çıktıkları bir gezintide uyuşturucu işe ile uğraşan bir grup suçlunun peşine düşerler. Kaçan suçlulardan birisi Walter'ın öğrencisi Jesse Pinkman'dır. Walter bu işte çok para olduğunu öğrenince kimya bilgisini kullanarak Jesse ile birlikte farklı bir uyuşturucu üretimine girmeye karar verir. Walter bütün risklere geride kalan sevdiklerine rahat bir hayat yaşatmak için girer. Zaman geçtikçe maddi durumu düzeltmeye başlayan Walter gerçeklerin ortaya çıkmaya başlaması ile zan altında kalacaktır.
Yapım Yılı : 2008 - 2013
Oyuncular : Bryan Cranston (Karakter: Walter White), Anna Gunn (Karakter: Skyler White), Aaron Paul (Karakter: Jesse Pinkman), Dean Norris (Karakter: Hank Schrader), Betsy Brandt (Karakter: Marie Schrader), RJ Mitte (Karakter: RJ Mitte), Bob Odenkirk (Karakter: Saul Goodman), Steven Michael Quezada (Karakter: Steven Gomez), Jonathan Banks (Karakter: Mike Ehrmantraut), Giancarlo Esposito (Karakter: Gustavo 'Gus' Fring), Charles Baker (Karakter: Skinny Pete), Christopher Cousins (Karakter: Ted Beneke), Jesse Plemons (Karakter: Todd), Matt Jones (Karakter: Badger), Laura Fraser (Karakter: Lydia Rodarte-Quayle), Michael Shamus Wiles (Karakter: ASAC George Merkert)
Tür : Dram, Gerilim, Suç
Sherlock diğer insanlardan farklı olarak detayları görebilen, istediği bütün konularda başarılı olabilen ve muhteşem bir zekaya sahiptir. Sherlock'un hayatı eskiden Doktor ve asker olan John ile tanışınca iyice değişecektir. Birbirleriyle iyi zaman geçiren Sherlock ve John iyi birer arkadaş olurlar ve aynı evde yaşamaya başlarlar. Sherlock ve John'un çevresinde cinayet olayları çıkınca artık olaya el atma zamanı gelmiştir. Polis'inde yardım istediği Sherlock ve John gizemli cinayetler için birlikte harekete geçeceklerdir. Fakat cinayeti işleyenler çok profesyonel katillerdir.
Yapım Yılı : 2010
Oyuncular : Benedict Cumberbatch (Karakter: Sherlock Holmes), Martin Freeman (Karakter: Dr. John Watson), Una Stubbs (Karakter: Mrs. Hudson), Rupert Graves (Karakter: DI Lestrade), Louise Brealey (Karakter: Molly Hooper), Mark Gatiss (Karakter: Mycroft Holmes), Andrew Scott (Karakter: Jim Moriarty), Vinette Robinson (Karakter: Sgt Sally Donovan), Tanya Moodie (Karakter: Ella), Jonathan Aris (Karakter: Anderson), Amanda Abbington (Karakter: Mary Morstan), Zoe Telford (Karakter: Sarah), David Nellist (Karakter: Mike Stamford), Philip Davis (Karakter: Jeff), Lasco Atkins (Karakter: Late night pedestrian), Simon Blood DeVay (Karakter: Detective - CID)
Tür : Dram, Gizem, Suç
Agâh kendi halinde emekli olmuş bir adliye memurudur. Beyoğlu'nda yaşamakta olan Agâh'ın kızı yurt dışında eğitim görmekte, eşini ise uzun yıllar önce kaybetmiştir. Agâh'ın sıradan giden hayatı kendisine konulan Alzheimer başlangıç teşhisi ile bir anda hareketlenmeye başlar. Agâh zamanla anılarını, duygularını ve insanları unutacak olmasının bilincindedir. Agâh'ın yıllardır kafasını kurcaladığı bir cinayet bu sayede gerçekleşebilecektir. Çünkü Agâh hastalığından dolayı bir daha asla hatırlamayacak ve bu sayede vicdanı rahat olacaktır. Fakat hayat sürprizlerle doludur.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Haluk Bilginer (Karakter: Agâh Beyoğlu), Cansu Dere (Karakter: Nevra Elmas), Metin Akdülger (Karakter: Ateş Arbay), Şebnem Bozoklu (Karakter: Zuhal Beyoğlu), Hüseyin Avni Danyal (Karakter: Cemil Havran), Necip Memili (Karakter: Tolga), Şenay Gürler (Karakter: Nükhet), Ayhan Kavas (Karakter: Gürkan), Önder Selen (Karakter: Mümtaz), Ibrahim Selim (Karakter: Sefa), Fırat Topkorur ((Karakter: Firuz), Recep Usta (Karakter: Deva), Rabia Soytürk (Karakter: Süveyda), Alptekin Ertürk (Karakter: Selim), Müjde Ar (Karakter: Nesrin), Yusufcan Sancaklı (Karakter: Polis), Hümeyra (Karakter: Feza Yurtgil) Şahsiyet son bölüm izle, Şahsiyet izle
Tür : Dram, Gizem, Suç
The Queen's Gambit izle, The Queen's Gambit türkçe dublaj ve The Queen's Gambit türkçe altyazılı 1080p full hd tek parça olarak sitemizde
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Anya Taylor-Joy, Chloe Pirrie, Bill Camp
Tür : Dram
Ethos (IMDb: 8.8)
Dizi, birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan ve bambaşka hayatlar yaşayan bir grup insanın yollarının kesişmesiyle değişen yaşamlarını konu ediyor. Bu karakterler ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalacaklardır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Öykü Karayel, Fatih Artman, Funda Eryiğit, Defne Kayalar, Settar Tanrıöğen
Tür : Dram, Gizem
Bir Başkadır izle, Bir Başkadır dizisi netflix, Bir Başkadır tüm bölümleri izle
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Dram
The Mandalorian izle, The Mandalorian türkçe altyazılı tek parça izle, The Mandalorian dizisi İmparatorluğun çöküşünden sonra ve ilk düzenin ortaya çıkmasından önce, galaksinin dış kesimlerinde Yeni Cumhuriyet'in otoritesinden uzak bir şekilde yalnız bir silahlı savaşçının mücadelesini takip ediyoruz.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Pedro Pascal
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera, Vahşi Batı
Peacemaker izle (IMDb: 8.5)
Peacemaker ait tüm bölümler diziport adresinde Peacemaker tek part 1080p kalitesinde seyredebilirsiniz Christopher Smith, çocukluğundan itibaren mükemmel asker ve mükemmel katil olmak için eğitilen bir isimdir. Asker olan babası onun eğitimini bizzat üstlenmiştir. Peacemaker ismini alan Christopher, dünyaya barış getirmek için yemin etmiştir ve bu yemini gerçekleştirmek için kaç masum insanı öldürmek gerektiğini umursamayan bir karakterdir. The Suicide Squad filminden 5 ay sonrasını izlediğimiz dizide Peacemaker’ın yeni bir ekip adına çalışmaya başladığını görüyoruz. Konu ilerledikçe ne kadar önemli bir görev yürütmekte olduklarının farkına varıyoruz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : John Cena, Danielle Brooks, Freddie Stroma, Chukwudi Iwuji, Jennifer Holland
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Euphoria izle (IMDb: 8.4)
Euphoria izle, Euphoria tüm sezonları diziport adresinde Euphoria tek parça 1080p Aynı adlı İsrail dizisinden uyarlanan Euphoria, bir grup gencin seks, travma, uyuşturucu, sosyal medya, dostluk ve aşk gibi kavramları keşfediş öyküsünü işliyor. Sam Levinson’ın yarattığı ve senaryosunu yazdığı “Euphoria” başrolünde, Disney Chanel’ın yıldızı Zendaya’ya yer veriyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Zendaya’nın yanı sıra Maude Apatow, Brian “Astro” Bradley, Eric Dane, Barbie Ferreira, Storm Reid ve Sydney Sweeney boy gösteriyor. Yürütücü yapımcılar arasında ise ünlü rapçi Drake ve menajeri Future the Prince’in yanı sıra Ron Leshem, Daphna Levin, Tmira Yardeni, Ravi Nandan, Kevin Turen, Hadas Mozes Lichtenstein, Mirit Toovi, Yoram Mokadi ve Gary Lennon gibi isimler var. Ron Leshem, Daphna Levin ve Tmira Yardeni'nin yarattığı İsrail yapımı orijinal seri, 10 bölümden oluşmuş ve 2012-2013 sezonunda izleyici karşısına çıkmıştı.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Zendaya, Hunter Schafer, Jacob Elordi, Alexa Demie, Barbie Ferreira
Tür : Dram
Squid Game izle (IMDb: 8.3)
Squid Game dizisini izle, Squid Game türkçe dublaj ve altyazılı izleme seçenekleri ile diziport adresinde Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, tuhaf bir davet alır. Davette onlara cazip bir ödül karşılığında çocuk oyunlarında yarışmaları teklif edilir. Teklifi kabul eden oyuncular, yarışmayı kazanırlarsa 40 milyon dolarlık büyük ödülün sahibi olacaktır. Ancak ödül cazip olsa da oyunun ölümcük riskleri vardır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Lee Jung-jae, Park Hae-soo, Jung Ho-yeon, Wi Ha-jun, Oh Young-soo
Tür : Aksiyon, Dram, Gizem, Macera
Reacher izle - Reacher Türkçe dublaj ve Altyazılı izlemeniz için diziport adresinde iyi seyirler. Emekli Askerî Polis Subayı Jack Reacher işlemediği bir cinayetten tutuklanınca kendini kirli polisler, karanlık iş adamları ve yozlaşmış siyasetçilerle dolu ölümcül bir komplonun ortasında bulur. Aklından başka bir şeyi olmayan Reacher Margrave, Georgia'da neler döndüğünü çözmek zorunda kalacaktır. Reacher'ın ilk sezonu, Lee Child'ın uluslararası çok satan romanı The Killing Floor'a dayanıyor.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Alan Ritchson, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Chris Webster, Bruce McGill
Tür : Aksiyon, Dram, Gizem, Macera, Suç
Kulüp izle (IMDb: 8.1)
Kulüp dizisi diziport farkı ile elinizin altında Kulüp tüm bölümleri tek parça 1950'lerin kozmopolit İstanbul'unda bir anne, sorunlu geçmişi yüzünden yetiştiremediği asi kızıyla yeniden bağ kurmak için bir gece kulübünde çalışmaya başlar.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Fırat Tanış, Asude Kalebek, Salih Bademci
Tür : Dram
Kadir, Kerem, Cemre ve Zeynep birbirleri ile gerçekleştirdikleri kaza sonucunda tanışırlar. Kadir büyük sorunlar ve yalnızlıklar ile boğuşan bir adamdır. Cemre, Zeynep ve Kerem'de, Kadir'in hayatına müdahil olacaklardır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Kıvanç Tatlıtuğ (Karakter: Kadir Adalı), Alperen Duymaz (Karakter: Kerem), Elçin Sangu (Karakter: Zeynep), Melisa Aslı Pamuk (Karakter: Cemre), Onur Saylak (Karakter: Veli Cevher), İsmail Demirci (Karakter: Galip), Hakan Kurtaş (Karakter: Demir), Merve Çağıran (Karakter: Meral), Rojda Demirer (Karakter: Belma), Erkan Can (Karakter: Haydar)
Tür : Aksiyon, Dram, Gerilim
İdris Koçovalı ailesinin vahşice katledilmesinden sonra İstanbul'un hiç bilinmeyen bir mahallesine gelir ve bu mahalleyi baştan kurar. Bu mahalle artık Çukur mahallesidir. İdris dostları Paşa ve Emmi ile birlikte mahalleyi evlerinin inşaatıyla birlikte kurar. İdris artık mahallenin babası olarak adlandırılır. İdris'in gençlik yıllarında işlediği hatalar ise çok tehlikeli boyutlara gelecektir. Kendisine düşman olan bir çok insan olacaktır. Yamaç ise tehlikeli dünyayı Çukuru reddedip gider. Fakat Çukur onu tekrar çağıracaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Aras Bulut Iynemli (Karakter: Yamaç), Dilan Çiçek Deniz (Karakter: Sena), Erkan Kolçak Köstendil (Karakter: Vartolu - Sadettin - Salih), Mustafa Üstündağ (Karakter: Kahraman), Perihan Savaş (Karakter: Sultan), Öner Erkan (Karakter: Selim), Ercan Kesal (Karakter: İdris), Necip Memili (Karakter: Cumali), Aytaç Uşun (Karakter: Meke), Kubilay Aka (Karakter: Celasun), Rıza Kocaoğlu (Karakter: Aliço), Mustafa Kırantepe (Karakter: Medet), Cem Uslu (Karakter: Metin), Kadri Çermik (Karakter: Emmi), Çetin Sarıkartal (Karakter: Paşa), Boncuk Yılmaz (Karakter: Saadet), Nebil Sayın (Karakter: Muhittin) Çukur son bölüm izle, Çukur izle
Tür : Aksiyon, Suç, Gerilim
Osmanlı kurulmadan önce verilen büyük mücadele ve savaşların konu alındığı ve Anadolu'ya yapılan saldırılar, baskınlar, papa saldırıları, bizans baskıları ve Osmanlı İmparatorluğunun kurulması için verilen büyük savaş bu dizinin konusu oluşturmaktadır. Dönemin en güçlü devleti olan Moğollarda Selçuklu devletine yaptıkları baskınlar işlenilmiştir.
Yapım Yılı : 2014 - 2019
Oyuncular : Engin Altan Düzyatan, Cavit Çetin Güner, Ayberk Pekcan, Cengiz Coşkun, Hülya Darcan, Nurettin Sönmez, Esra Bilgiç, Hande Soral
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Tarih
Kaan ve Cihangir intikam almak için hiç bilmedikleri yerde kendilerine karşı savaş ilan eden bir çok düşman ile savaşacaklardır. Kendilerine yapılan pusular, entrikalar ve bir çok haince planların hepsini alt edip hayatlarını kazanmak için ellerinden geleni yapacaklardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Serkan Çayoğlu (Karakter: Cihangir), Hande Erçel (Karakter: Müjde), Kaan Yıldırım (Karakter: Kaan Karabulut), Hazal Subaşı (Karakter: Bahar), Ahmet Mümtaz Taylan (Karakter: Cemal Sandıkçı), Nazan Kesal (Karakter: Hümeyra), Burak Sergen (Karakter: İlhan Tepeli), Funda İlhan (Karakter: Gülay), Umut Karadağ (Karakter: İskender), Erdal Yıldız(Karakter: Terzi), Dilan Telkök (Karakter: İrem), Banu Fotocan (Karakter: Nurten), Serhat Midyat (Karakter: Altan), Deniz Hamzaoğlu (Karakter: Adem), Melih Çardak (Karakter: Tamirci), Şehsuvar Aktaş (Karakter: Vekilharç), Uğur Taşdemir (Karakter: Halit), Turhan Kaya (Karakter: Cengiz Erkmen), Mehmet Yılmaz Ak (Karakter: Çağatay Erkmen), Hasan Yalnızoğlu (Karakter: Özcan), Uğur Uzunel (Karakter: Bolpaşa Şener), Rıza Akın (Karakter: Cabbar)
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Survivor 2020 izle, Survivor son bölüm izle Birbirinden farklı yarışmacıların türlü zorlu elemelerden geçtiği ve en sonunda kemik kadroda olduğu büyük bir serüven. Ada'da yaşamak zorunda kalan yarışmacılar hayatlarını her hafta yapılan ödül oyunlarıyla kazanmaktadırlar. Her hafta farklı bir yarışmacı elenmektedir. Final ödülü ise 500.000 TL'dir.
Yapım Yılı :
Oyuncular : Ünlüler Takımı: Barış Murat Yağcı, Mert Öcal, Şaziye İvegin Üner, Uğur Pektaş, Sercan Yıldırım, Derya Can Göçen, Parviz Abdullayev, Aycan Yanaç, Elif Yıldırım Gören, Tuğba Melis Türk, Ersin Korkut Gönüllüler Takımı: Yasin Obuz, Cemal Can Canseven, Ceyhun Uzun, Evrim Keklik, Fatma Günaydın, Makbule Günaydın, Meryem Kasap, Nisa Bölükbaşı, Sadık Ardahan Uzkanbaş, Tayfun Erdoğan, Burak Yurdugör
Tür : Yarışma Programı
MasterChef Türkiye son bölüm izle, MasterChef izle 2020 yılında da yoluna devam ediyor. Türkiye'nin en başarılı şeflerinden oluşan Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna şefler kendi seçtikleri yarışmacıları uzun ve kıyasıya bir mücadeleye sokarlar. Her hafta Kaptanlık Yarışı, Ödül Oyunu, Dokunulmazlık Oyunu ve MasterClass Ödül oyunu oynamaktadırlar. Haftanın 2 günü boyunca yarışan takımlar şefler tarafından başarısız görüldükleri zaman eleme adayı olurlar. Her hafta birinin elendiği MasterChef maratonunda kazanana ünlü şeflerin yanında bir çok iş imkanı ve para ödülü verilmektedir.
Yapım Yılı :
Oyuncular : Mehmet Yalçınkaya (Karakter: Şef), Somer Sivrioğlu (Karakter: Şef), Danilo Zanna (Karakter: Şef), Ekin Eylem Ulaş, Eda Karabulut Nayır, Rıfat Yurttaş,Güzide Mertcan, Nalan Toprak, Yasin Obuz, Batuhan Bayır, Faruk Batuhan Öner, Cemre Uyanık, Onur Dursun, Mustafa Aydın, Suna Aydın, Açelya Kılıçay, Murat Tokmak
Tür : Yarışma Programı
La Casa De Papel izle | La Casa De Papel Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle Profesör 19 yaşından beri kimliğini yenilememiş ve devlet tarafından bulunamayan çok zeki bir adamdır. Babasının bir suçlu olması bu yüzdende kendisi de sisteme karşı olan bir suçlu olur. Zekasını gerektiğinden fazla kullanan ve İspanya merkez bankasını soyma planları yapan Profesör bu uğurda kendisine yardım edecek elemanlar arar. Elemanları teker teker bulan Profesör soygun planını ince ince işlemeye başlar. Soygun ekibi Tokyo, Rio, Berlin, Oslo, Helsinki, Denver, Moskova, Nairobi gibi şehir isimlerini kendilerine lakap olarak alırlar. Artık bütün planlar hazırdır ve soygun başlar.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Álvaro Morte (Karakter: Profesör), Itziar Ituño (Karakter: Raquel Murillo), Úrsula Corberó (Karakter: Tokyo), Paco Tous (Karakter: Moskova), Pedro Alonso (Karakter: Berlín), Alba Flores (Karakter: Nairobi), Miguel Herrán (Karakter: Río), Jaime Lorente (Karakter: Denver), Esther Acebo (Karakter: Mónica Gaztambide - Stockholm), Enrique Arce (Karakter: Arturo Román), María Pedraza (Karakter: Alison Parker), Darko Peric (Karakter: Helsinki), Kiti Mánver (Karakter: Mariví), Brian Beacock (Karakter: Arturo Román), Anna Gras (Karakter: Mercedes Colmenar), Fernando Soto (Karakter: Ángel), Rodrigo de la Serna (Karakter: Palermo), Luka Peros (Karakter: Marsilya), Hovik Keuchkerian (Karakter: Bogota), Itziar Ituno (Karakter: Polis Raquel Murillo - Lizbon),
Tür : Aksiyon, Gizem, Suç
Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük uyuşturucu imalatçısı ve kaçakçılarından birisi olan Kolombiyalı Pablo Emilio Escobar Gaviria yani bilinen adıyla Pablo Escobar henüz çok küçükken bile karnını doyurmak için illegal işlere girer. Zamanla büyümeye ve ot satmaya başlayan Escobar daha sonra Şilili bir kokain kimyageri hamam böceği ile tanışır. Artık Amerika'ya kokain satmaya başlayan Escobar gittikçe dahada büyür. Fakat bu durum hem Amerikan Uyuşturucu birliği DEA'in dikkatinden hem de ülkesi Kolombiya'nın dikkatinden kaçmayacaktır.
Yapım Yılı : 2015 - 2017
Oyuncular : Wagner Moura (Karakter: Pablo Escobar), Maurice Compte (Karakter: Horatio Carrillo), Boyd Holbrook (Karakter: Steve Murphy), Pedro Pascal (Karakter: Javier Peña), Joanna Christie (Karakter: Connie Murphy), Roberto Urbina (Karakter: Fabio), Ana de la Reguera (Karakter: Elisa), Danielle Kennedy (Karakter: Ambassador Noonan), Stephanie Sigman (Karakter: Valeria Velez), Diego Cataño (Karakter: La Quica), Jorge A. Jimenez (Karakter: Poison), Paulina Gaitan (Karakter: Tata Escobar), Juan Pablo Raba (Karakter: Gustavo Gaviria), Ariel Sierra (Karakter: Sure Shot), Raúl Méndez (Karakter: Presidente Cesar Gaviria)
Tür : Biyografi, Dram, Suç
Miguel Ángel Félix Gallardo yani bilinenen adıyla Félix Gallardo Meksika da uyuşturucu kartellerinin hakim olduğu yerlerde doğup büyür. Félix daha sonra kendisine illegal olan her işin tam ortasında bulur. Yükselişe geçen Félix arkadaşları Rafael Caro Quintero, Ernesto Fonseca Carrillo, Amado Carrillo Fuentes ile birlikte uyuşturucu dünyasına karışır. Yavaş yavaş yükselişe geçen Félix, Amerikanın özel olarak kurduğu uyuşturucu ile mücadele ekibi olan DEA'in radarına takılacaktır. Fakat Félix patronların patronu olacak kadar güçlenecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Diego Luna (Karakter: Felix Gallardo), Michael Pena (Karakter: Kiki Camarena), Alejandro Edda (Karakter: Joaquin Guzman - El Chapo), Clark Freeman (Karakter: Ed Heath), Joaquín Cosío (Karakter: Ernesto-Fonseca Carillo), Gerardo Taracena (Karakter: Pablo Acosta), Tessa Ia (Karakter: Sofia Conesa), Ernesto Alterio (Karakter: Salvador Osuna Nava), Horacio Garcia Rojas (Karakter: Tomas Morlet), Jackie Earle Haley (Karakter: Jim Ferguson), Matt Letscher (Karakter: James Kuykendall), Tenoch Huerta (Karakter: Rafael Caro Quintero), Yul Vazquez (Karakter: John Gavin)
Tür : Dram, Suç
Shelbey ailesi kaçak at yarışları, bahisler, barlar ve daha bir çok illegal işler ile Birmingham şehrinde sözü geçen bir ailedir. İngiltere'nin, Fransa ile yaptığı savaşta başarı elde eden ailenin ortanca çocuğu Thomas Shelby İngiltere tarafından madalya verilir ve bölgesinde iyice tanınır. Thomas ağabeyi Arthur Shelby tarafından baskılar altında kalsa da aileyi gerçekte yöneten kendisidir. Thomas Shelby adamlarına yaptırdığı bir arama sonucu çok gizli ağır silahları bulur. Bu silahlar İngiltere devletine aittir ve Thomas Shelby silahların kendisi ve ailesi için yükselme şansı olduğunu anlar. Thomas Shelby artık yapacağı her hamlesinde ailesini etkileyeceğinin farkındadır.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Cillian Murphy (Karakter: Thomas Shelby), Paul Anderson (Karakter: Arthur Shelby), Helen McCrory (Karakter: Aunt Polly), Sophie Rundle (Karakter: Ada Shelby), Ned Dennehy (Karakter: Charlie Strong), Joe Cole (Karakter: John Shelby), Finn Cole (Karakter: Michael Gray), Harry Kirton (Karakter: Finn Shelby), Natasha O'Keeffe (Karakter: Lizzie Stark), Annabelle Wallis (Karakter: Grace Burgess), Sam Neill (Karakter: Inspector Chester Campbell), Kate Phillips (Karakter: Linda Shelby), Tom Hardy (Karakter: Alfie Solomons), Adrien Brody (Karakter: Luca Changretta), Charlie Creed-Miles (Karakter: Billy Kimber)
Tür : Dram, Suç
El Chapo ailesiyle birlikte tarlada çalışan bir çocuktur. Bir gün patronunun beyaz son model arabasını çok beğendiği için kaçırır ve suç dünyasına girer. Patronu uyuşturucu işinde olan El Chapo kendini sevdirmeyi başarır ve ilk cinayetini henüz çok ufak yaşlardayken işler. Suç dünyasına tam anlamıyla giren El Chapo Patronların Patronu Felix Gallardo'nun bünyesi altında çalışmaya başlar. Felix Gallardo'dan habersiz Escobar ile birlikte Amerika'ya kaçak yollarla uyuşturucu sokar. Daha sonra Felix tutuklanınca Chapo iyice büyümeye başlar ve bu durum Meksika'daki bütün kartellerin olmak üzere Amerika uyuşturucu ile mücadele birliği DEA'in dikkatlerini üzerine çekmeyi başarır. Yavaş yavaş büyümeye başlayan El Chapo siyasetçi Conrado Sol ile işbirliği yapar. Fakat kimse kimseye güvenmeyecektir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Marco de la O (Karakter: Joaquín 'El Chapo' Guzmán - El Chapo), Humberto Busto (Karakter: Conrado Higuera Sol 'Don Sol'), Diego Vásquez (Karakter: Ismael Zambrano 'Don Ismael), Juan Carlos Cruz (Karakter: El Bravo), Alejandro Aguilar (Karakter: Toño), Héctor Holten (Karakter: President Carlos Salinas de Gortari), Laura Osma (Karakter: Elba Coronado), Iván Aragón (Karakter: Quino), Wilmer Cadavid (Karakter: Dámaso Jiménez Gálvez), David Ojalvo (Karakter: Richard Smith), Pacho Rueda (Karakter: Licenciado Alberto Lora), Juan Pablo de Santiago (Karakter: Franco), Juan Feldman (Karakter: Héctor Luis Palma Salazar in English), Marcela Mar (Karakter: Berta Avila), Cristina Michaus (Karakter: Doña Esperanza), Juliette Pardau (Karakter: Graciela), Juan Carlos Olivas (Karakter: Héctor Luis Palma Salazar 'El Güero'), Harold Torres (Karakter: El Cano), Valentina Acosta (Karakter: Alejandra Guzmán)
Tür : Dram, Suç
Elliot ailesinden şiddet gören bir çocuktur. Bu yüzden içine kapanık asosyal bir karakter olur. Elliot bilgisayara yakınlaşır ve kendisini geliştirir. Yıllar geçtikten sonra Elliot bir siber güvenlik firmasından çalışır. İşleri yolunda gitmeyen Elliot geceleri ailesine zarar veren insanlara bilgisayar üzerinden zarar vermek için insanları hacklemektedir. Bir gün çalıştığı şirkete hacker bir grup tarafından saldırı yapılır ve bu saldırı Elliot'un hayatını tamamen değiştirecektir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Rami Malek (Karakter: Elliot), Carly Chaikin (Karakter: Darlene), Portia Doubleday (Karakter: Angela Moss), Martin Wallström (Karakter: Tyrell Wellick), Stephanie Corneliussen (Karakter: Joanna Wellick), Christian Slater (Karakter: Mr. Robot), Michael Gill (Karakter: Gideon), Ben Rappaport (Karakter: Ollie Parker), Aaron Takahashi (Karakter: Lloyd), Frances Shaw (Karakter: Shayla), Samrat Chakrabarti (Karakter: Ron), Bruce Altman (Karakter: Terry Colby), Gloria Reuben (Karakter: Krista Gordon), Jeremy Holm (Karakter: Man in Black), James Rees (Karakter: Mobley), Michael Buscemi (Karakter: Romero)
Tür : Dram, Gerilim, Suç
Otis içine kapanık ve cinsel sorunları olan bir çocuktur. Otis okulunda bir çok insan tarafından hatırlanmayan ancak eş cinsel arkadaşı Eric tarafından sevilen birisidir. Otis'in annesi de sex terapistidir. Bu yüzden bir çok konuda bilgi sahibidir. Otis okulun popüler ve güzel kızı olan Maeve tarafından sex hakkındaki bilgileri fark edilince artık Otis ile Maeve birlikte okuldaki öğrencilere sex konusundaki sorunları hakkında yardımcı olmaya karar verirler. Otis ve Meave arasında zamanla farklı bir bağ oluşacaktır. Fakat Meave'in okul öğrenci başkanı Jackson ile birliktedir. Bu yüzden Otis ile Meave'in arasındaki bağlar giderek kopmaya başlayacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Asa Butterfield (Karakter: Otis Milburn), Emma Mackey (Karakter: Maeve Wiley), Ncuti Gatwa (Karakter: Eric Effoing), Gillian Anderson (Karakter: Jean Milburn), Connor Swindells (Karakter: Adam Groff), Mimi Keene (Karakter: Ruby), Aimee Lou Wood (Karakter: Aimee Gibbs), Kedar Williams-Stirling (Jackson Marchetti), Tanya Reynolds (Karakter: Lily Iglehart), Alistair Petrie (Karakter: Mr Groff)
Tür : Dram, Komedi
Kendi halinde yıllardır halkı hiç değişmeyen küçük bir kasabada bir çocuk kaybolunca kasabadaki bütün sırlar birer birer ortaya çıkmaya başlayacak. Büyümüşte - Küçülmüş diyebileceğimiz ufaklıklar bütün kasaba için büyük bir mücadeleye girerler.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Millie Bobby Brown (Karakter: Eleven), Finn Wolfhard (Karakter: Mike Wheeler), Gaten Matarazzo (Karakter: Dustin Henderson), Noah Schnapp (Karakter: Will Byers), Caleb McLaughlin (Karakter: Lucas Sinclair), Winona Ryder (Karakter: Joyce Byers), David Harbour (Karakter: Jim Hopper), Natalia Dyer (Karakter: Nancy Wheeler), Charlie Heaton (Karakter: Charlie Heaton), Joe Keery (Karakter: Steve Harrington), Sadie Sink (Karakter: Sadie Sink), Dacre Montgomery (Karakter: Billy Hargrove), Joe Chrest (Karakter: Ted Wheeler), Matthew Modine (Karakter: Dr. Martin Brenner), Rob Morgan (Karakter: Officer Powell), Priah Ferguson (Karakter: Erica Sinclair), John Reynolds (Karakter: Officer Callahan)
Tür : Dram, Fantastik, Korku
Gotham şehrinin muhafızı Bruce Wayne yani bilinen adıyla Batman'in her zaman akıl hocası ve uşağı olan Alfred Pennyworth'ün geçmişi zorluklarla doludur. 1920 yıllarında orduda olan Alfred daha sonra ordudan ayrılarak özel bir güvenlik şirketi kurar ve Thomas Wayne (Batman'in Babası) ile çalışmaya başlar. Alfred ve Thomas birlikte bir çok sorunun üstesinden gelmeye çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Hainsley Lloyd Bennett (Karakter: Deon 'Bazza' Bashford), Jack Bannon (Karakter: Alfred Pennyworth), Ben Aldridge (Karakter: Thomas Wayne), Ryan Fletcher (Karakter: Wallace 'Dave Boy' MacDougal), Dorothy Atkinson (Karakter: Mrs. Pennyworth), Ian Puleston-Davies (Karakter: Mr. Pennyworth), Paloma Faith (Karakter: Bet Sykes), Jason Flemyng (Karakter: Lord Harwood), Polly Walker (Karakter: Peggy Sykes), Emma Paetz (Karakter: Martha Kane), Richard Clothier (Karakter: Prime Minister), Emma Corrin (Karakter: Esme Winikus)
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Her bölümünde farklı konu işlenen dizide genel olarak insanların gelecekteki teknoloji ile gelen yaşanılacak sorunlar, insanların duygu ve düşünceleri konu alınmaktadır. İnsanların teknolojiyi benimsedikleri dönemlerde aslında gerçekleşmez dediğimiz bütün senaryolar gerçekleşse nasıl olurdu acaba sorularına yanıt veriyor.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Daniel Lapaine (Karakter: Dawson), Hannah John-Kamen (Karakter: Selma Telse), Michaela Coel (Karakter: Airport Stewardess), Beatrice Robertson-Jones (Karakter: Older May Double), Daniel Kaluuya (Karakter: Bingham 'Bing' Madsen), Toby Kebbell (Karakter: Liam), Rory Kinnear (Karakter: Michael Callow), Hayley Atwell (Karakter: Martha), Lenora Crichlow (Karakter: Victoria Skillane), Daniel Rigby (Karakter: Jamie Salter), Jon Hamm (Karakter: Matt), Bryce Dallas Howard (Karakter: Lacie Pound), Malachi Kirby (Karakter: Stripe), Alex Lawther (Karakter: Kenny), Kelly Macdonald (Karakter: Karin Parke), Gugu Mbatha-Raw (Karakter: Kelly Booth), Wyatt Russell (Karakter: Cooper Redfield), Georgina Campbell (Karakter: Amy), Miley Cyrus (Ashley Too), Anthony mackie (Danny)
Tür : Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Raymond Reddington (Red) gelmiş geçmiş en büyük suçlulardan birisidir ve hala kaçaktır. Fakat ülkenin peşinde olduğu Red şaşırtıcı bir biçimde teslim olur. Red teslim olduğunda ülkenin en tehlikeli karanlık örgütlerinin bulunduğu bir listeye sahip olduğunu ve yakalamak için yardım edeceğini söyler. Fakat bu işte sadece Elizabeth Keen ile çalışacağını söyler. Red'in neden böyle bir tercih yaptığı kimse tarafından bilinmez.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : James Spader (Karakter: Raymond 'Red' Reddington), Megan Boone (Karakter: Elizabeth Keen), Ryan Eggold (Karakter: Tom Keen), Diego Klattenhoff (Karakter: Donald Ressler), Parminder Nagra (Karakter: Agent Meera Malik), Harry Lennix (Karakter: Harold Cooper), Hisham Tawfiq (Karakter: Dembe), Amir Arison (Karakter: Aram Mojtabai), Deborah S. Craig (Karakter: Luli), Jennifer Kim (Karakter: Analyst (War Room), Charles Baker (Karakter: Grey), Jane Alexander (Karakter: Diane Fowler), Lars Gerhard (Karakter: Shadow), Gregory Konow (Karakter: Agent), Ilfenesh Hadera (Karakter: Jennifer Palmer), Alan Alda (Karakter: Fitch), Ritchie Coster (Karakter: Anslo Garrick), Dikran Tulaine (Karakter: Max), Rachel Brosnahan (Karakter: Jolene), Susan Blommaert (Karakter: Mr. Kaplan), Emily Tremaine (Karakter: Audrey Bidwell), Tony Jeffries (Karakter: Merc), David Carranza (Karakter: WB Merc), Stacey Sargeant (Karakter: Female EMT)
Tür : Dram, Gizem, Suç
Harmon ailesi huzur içinde yaşarken Ben ailenin babasıdır ve Psikiyatri olarak çalışmaktadır. Karısı Viven ve kızı Violet ile birlikte yaşamaktadır. Viven düşük yapar ve bir de bunların üzerine Ben'in ilişkisi olduğunu öğrenir. Bütün bu olaylar aileyi parçalamak üzereyken aile Boston'dan, Los Angeles'a taşınırlar. Los Angeles'ta yenilenmiş bir konak tutan aile yerleşimini sağlar. Evin eski oturan sahipleri Langdon aile ile tanışan Harmon ailesi zaman geçtikçe korkunç gerçeklerle yüzleşecek.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Gabourey Sidibe (Karakter: Queenie), Zachary Quinto (Karakter: Dr. Oliver Thredson), Dylan McDermott (Karakter: Dr. Ben Harmon), Vivien Harmon (Karakter: Connie Britton), Emma Roberts (Karakter: Madison Montgomery), Finn Wittrock (Karakter: Dandy Mott), Taissa Farmiga (Karakter: Zoe Benson), Frances Conroy (Karakter: Gloria Mott), Lily Rabe (Karakter: Rahibe Mary Eunice McKee), Angela Bassett (Karakter: Desiree Dupree), Kathy Bates (Karakter: Ethel Darling), Jessica Lange (Karakter: Elsa Mars), Sarah Paulson (Karakter: Lana Winters), Evan Peters (Karakter: Jimmy Darling), Denis O'Hare (Karakter: Spalding)
Tür : Dram, Gerilim, Korku
Uzun yıllar önce gerçekleşen bir faciayı Alman hükumeti kendilerini komik duruma düşürmemek için faciayı hiç yaşanmamış gibi bırakırlar. Wenden Kasabasında ki gençler farkında olmadan bir kara deliğe girerler. Bu delik onları ya geleceğe ya da geçmişe götürmektedir. Gençler zamanla çok farklı dönemlere ve çok farklı gelecek-geçmiş senaryolarına tanık olacaklardır. Fakat bu deliğin farkında olan birisi, deliği kullanan herkesi yok etmek için elinden geleni yapacaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Louis Hofmann (Karakter: Jonas Kahnwald), Maja Schöne (Karakter: Hannah Kahnwald), Sebastian Rudolph (Karakter: Michael Kahnwald), Angela Winkler (Karakter: Ines Kahnwald), Oliver Masucci (Karakter: Ulrich Nielsen), Jördis Triebel (Karakter: Katharina Nielsen), Moritz Jahn (Karakter: Magnus Nielsen), Lisa Vicari (Karakter: Martha Nielsen), Daan Lennard Liebrenz (Karakter: Mikkel Nielsen), Christian Pätzold (Karakter: Egon Tiedemann), Paul Lux (Karakter: Bartosz Tiedemann), Hermann Beyer (Karakter: Helge Doppler), Gina Stiebitz (Karakter: Franziska Doppler)
Tür : Dram, Gizem, Suç
Spartacus kendisine bahşedilen muhteşem savaş yeteneklerinden habersiz bir adamdır. Spartacus kendisini insanların ölümüne dövüştürüldüğü bir arenada bulunca savaşarak hayatta kalması gerektiğini anlar. Hayatta kalma içgüdüsü onu büyük bir savaşçıya dönüştürür. Özgürlüğünü ve sevgilisini geri almak isteyen Spartacus bu uğurda büyük bir savaşa girecektir. Ezilenlerin ve köle olarak yaşamaya mahkum edilen herkesin öncüsü olacaktır. Fakat karşısında dünyanın en büyük imparatorluğu Roma imparatorluğu olacaktır.
Yapım Yılı : 2010 - 2013
Oyuncular : Andy Whitfield (Karakter: Spartacus), Manu Bennett (Karakter: Crixus), Lucy Lawless (Karakter: Lucretia), Liam McIntyre (Spartacus), Peter Mensah (Karakter: Oenomaus), Viva Bianca (Karakter: llithyia), Dustin Clare (Karakter: Gannicus), Daniel Feuerriegel (Karakter: Agron), Katrina Law (Karakter: Mira), Nick E. Tarabay (Karakter: Ashur), John Hannah (Karakter: Lentulus Batiatus), Ellen Hollman (Karakter: Saxa), Cynthia Addai-Robinson (Karakter: Naevia), Lesley-Ann Brandt (Karakter: Naevia), Craig Parker (Karakter: Glaber), Jai Courtney (Karakter: Varro), Pana Hema Taylor (Karakter: Nasir), Anna Hutchison (Karakter: Laeta), Erin Cummings (Karakter: Sura), Todd Lasance (Karakter: Jül Sezar), Jenna Lind (Karakter: Kore)
Tür : Aksiyon, Biyografi, Macera
Dexter Morgan Miami Metro Polis Departmanı’nda kan sıçrama analizcisi olarak çalışmaktadır. Dexter insanlara çok faydalı bir iş yapsa da karanlık bir tarafı vardır. Dexter geceleri bir seri katildir.
Yapım Yılı : 2006 - 2013
Oyuncular : Michael C. Hall (Karakter: Dexter Morgan), Jennifer Carpenter (Karakter: Debra Morgan), David Zayas (Karakter: Sgt. Angel Batista), James Remar (Karakter: Harry Morgan), CS Lee (Karakter: Vince Masuka), Lauren Vélez (Karakter: Lt Maria LaGuerta), Desmond Harrington (Karakter: Det. Joseph 'Joey' Quinn), Julie Benz (Karakter: Rita Bennett), Christina Robinson (Karakter: Astor Bennett), Geoff Pierson (Karakter: Tom Matthews), Preston Bailey (Karakter: Cody Bennett), Aimee Garcia (Karakter: Jamie Batista), Luke Andrew Kruntchev (Karakter: Harrison Morgan), Erik Kral (Karakter: Sgt. James Doakes), Evan George Kruntchev (Karakter: Harrison Morgan), Dana L. Wilson (Karakter: Det. Angie Miller)
Tür : Dram, Gizem, Suç
Gizemli bir adada 48 kişi mahsur kalırlar. Hayatlarının en zorlu zamanlarına giren insanlar birbirlerinden çok farklı mesleklere ve görüşlere sahip insanlardır. Mahsur kalan insanların arasında bir suçlu, bir dolandırıcı, sakat bir adam, doktor, subay, loto tutturan talihli bir adam, rock yıldızı gibi birbirlerinden tamamen farklı sektörlerde olan insanlar vardır. Ada'da hayatlarına devam eden insanlar yavaş yavaş adanın gizemlerini çözmeye başlayacaklardır. Her birinin geçmişine gidilecek ve adaya nasıl geldikleri konu alınacaktır.
Yapım Yılı : 2004 - 2010
Oyuncular : Jorge Garcia (Karakter: Hugo 'Hurley' Reyes), Josh Holloway (Karakter: James 'Sawyer' Ford), Yunjin Kim (Karakter: Sun-Hwa Kwon), Evangeline Lilly (Karakter: Katherine 'Kate' Austen), Terry O'Quinn (Karakter: John Locke), Naveen Andrews (Karakter: Sayid Jarrah), Matthew Fox (Karakter: Dr. Jack Shephard), Daniel Dae Kim (Karakter: Jin-Soo Kwon), Emilie de Ravin (Karakter: Claire Littleton), Michael Emerson (Karakter: Benjamin 'Ben' Linus), Henry Ian Cusick (Karakter: Desmond Hume), Dominic Monaghan (Karakter: Charlie Pace), Harold Perrineau (Karakter: Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Karakter: Dr. Juliet Burke), Ken Leung (Karakter: Miles Straume), Nestor Carbonell (Karakter: Richard Alpert), Maggie Grace (Karakter: Shannon Rutherford), Malcolm David Kelley (Karakter: Walter 'Walt' Lloyd), Jeremy Davies (Karakter: Dr. Daniel Faraday), Jeff Fahey (Karakter: Frank Lapidus), Ian Somerhalder (Karakter: Boone Carlyle), Adewale Akinnuoye-Agbaje (Karakter: Mr. Eko), Michelle Rodriguez (Karakter: Ana Lucia Cortez), Zuleikha Robinson (Karakter: Ilana Verdansky), Cynthia Watros (Karakter: Elizabeth 'Libby' Smith), L. Scott Caldwell (Karakter: Rose Nadler), Rebecca Mader (Karakter: Dr. Charlotte Staples Lewis), Sam Anderson (Karakter: Bernard Nadler), Mira Furlan (Karakter: Danielle Rousseau)
Tür : Dram, Fantastik, Macera
Uzun yıllar boyunca yaşadıkları zorlu atom bombası şokunu atan ve ekonomik olarak büyümeye geçen Japonlar bu sırada porno sektöründe de adımlarını atarlar. Porno sektörünün önderlerinden olan ve sektörde devrim yaratan porno yönetmeni Toru Muranishi'nin ilginç hayatı konu alınmaktadır. Bir çok çeteler, gangsterler ve farklı türden insanlar dizinin konusuna dahil olmuştur.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Takayuki Yamada (Karakter: Toru Muranishi), Shinnosuke Mitsushima (Karakter: Toshi), Misato Morita (Karakter: Megumi (Kaoru Kuroki), Tetsuji Tamayama (Karakter: Kawada), Tokio Emoto (Karakter: Mitamura), Sairi Itô (Karakter: Junko), Takenori Gotô (Karakter: Rugby), Lily Franky (Karakter: Takei), Jun Kunimura (Karakter: Furuya), Ryo Ishibashi (Karakter: Ikezawa), Koyuki (Karakter: Kayo), Nanami Kawakami (Karakter: Miku Minami), Alan Maxson (Karakter: Waiter), Pierre Taki (Karakter: Wada), Ami Tomite (Karakter: Naoko), Kimiko Yo (Karakter: Kozue Muranishi), Jessica Blue (Karakter: Reporter)
Tür : Biyografi, Dram
David Budd savaşta gazi olmuş bir adamdır. David daha sonra polisliğe geçer ve eskiden alma savaş alışkanlıklarından dolayı korkusuzca ve fevri olarak hareket eder. Bir terör saldırısını engelleyince bir anda terfi alır. David bir anda İçişleri Bakanı Julia Montague'yu korumak ile görevlendirilir. David görüşlerinin tam aksini iddia eden Julia'yı korumakta çok zorlanacaktır. Julia çok hırslı bir bakan olduğu için başı beladan hiç kurtulmayacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Richard Madden (Karakter: David), Sophie Rundle (Karakter: Vicky), Vincent Franklin (Karakter: Mike), Ash Tandon (Karakter: Sharma), Gina McKee (Karakter: Sampson), Pippa Haywood (Karakter: Craddock), Stuart Bowman (Karakter: Hunter-Dunn), Richard Riddell (Karakter: Tom), Paul Ready (Karakter: Rob), Nicholas Gleaves (Karakter: Roger), Nick Robinson (Karakter: Nick Robinson), Nina Toussaint-White (Karakter: Rayburn), Bella Padden (Karakter: Ella), Matthew Stagg (Karakter: Charlie)
Tür : Dram, Gerilim, Suç
Bojack yıllar önce bir Sitkom (Durum Komedisi) dizisinin yıldızıdır. Dizisi devam ederken forsu yerinde olan Bojack altın günlerinin biteceğini düşünmüyordur. Fakat bir gün dizisi bitince kendisini alkole ve tembelliğe bırakır. Bojack servetini de iyice bitirince bir yayın evi ile anlaşır ve kitap yazmak için avans alır. Fakat Bojack aldığı avansı alkole ve tembellik için kullanır. Yayın evinin sabrı iyice tükenir ve artık Bojack'ın hayatını yazması için Diane Nguyen’i işe alırlar. Diane'nin, Bojack hakkındaki kitabı yazması için birlikte çok zaman geçirmeleri gerekecektir.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Will Arnett (Karakter: BoJack Horseman), Amy Sedaris (Karakter: Princess Carolyn), Alison Brie (Karakter: Diane Nguyen), Aaron Paul (Karakter: Todd Chavez), Paul F. Tompkins (Karakter: Mr. Peanutbutter), Adam Conover (A Ryan Seacrest Type), Keith Olbermann (Karakter: Tom Jumbo-Grumbo), Raphael Bob-Waksberg (Karakter: Charley Witherspoon), Kristen Schaal (Karakter: Sarah Lynn), Patton Oswalt (Karakter: Pinky Penguin), J.K. Simmons (Karakter: Lenny Turtletaub), Aparna Nancherla (Karakter: Hollyhock), Diedrich Bader (Karakter: Judah Mannowdog),Angela Bassett (Karakter: Ana Spanikopita), Rami Malek (Karakter: Flip McVicker), Wendie Malick (Karakter: Beatrice Horseman), Stephanie Beatriz (Karakter: Gina Cazador), Lake Bell (Karakter: Katrina Peanutbutter)
Tür : Animasyon, Dram, Komedi
Jen diğer insanlardan farklı olarak mizahsal bir yapısı ve öfke kontrol sorunları vardır. Çok sevdiği kocası cinayete kurban giden genç yaşında dul kalmıştır. Jen hayatına tek başına devam ederken bir kadın ile tanışır ve artık hayatı çok farklı yöne gidecektir. Tanıştığı kadın Jen'in bütün özel hayatına dahil olacaktır ve sorunlar ardı ardına gelecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Christina Applegate (Karakter: Jen Harding), Linda Cardellini (Karakter: Judy Hale), James Marsden (Karakter: Steve Wood), Max Jenkins (Karakter: Christopher Doyle), Sam McCarthy (Karakter: Charlie Harding), Luke Roessler (Karakter: Henry Harding), Brandon Scott (Karakter: Nick Prager), Diana Maria Riva (Karakter: Detective Ana Perez), Keong Sim (Karakter: Pastor Wayne), Edward Asner (Karakter: Abe Rifkin), Valerie Mahaffey (Karakter: Lorna Harding), Telma Hopkins (Karakter: Yolanda), Haley Sims (Karakter: Kayley), Edward Fordham Jr. (Karakter: Kyle)
Tür : Dram, Komedi
Doom Patrol üyeleri kendilerine geçen yetenekleri alırken büyük felaketler yaşarlar. Güçleri başka insanlar tarafından fark edilen üyeler bir çok eziyet ve kaza sonucu alınan yaralardan dolayı fiziksel olarak farklı görüntüye sahip olabiliyorlar. Fakat Şef ekibi toplamak için elinden geleni yapacaktır. Şef sayesinde kendilerine bir amaç bulan ekip dünyanın korunması için canlarını hiçe sayacaklardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Diane Guerrero (Karakter: Crazy Jane), April Bowlby (Karakter: Elasti-Girl), Alan Tudyk (Karakter: Eric Morden), Matt Bomer (Karakter: Larry Trainor), Brendan Fraser (Karakter: Cliff Steele), Timothy Dalton (Karakter: Chief), Riley Shanahan (Karakter: Robotman), Matthew Zuk (Karakter: Negative Man), Joivan Wade (Karakter: Cyborg), Phil Morris (Karakter: Silas Stone), Julie McNiven (Karakter: Sheryl Trainor), Kyle Clements (Karakter: John Bowers), Jon Briddell (Karakter: Darren Jones), Skye Roberts (Karakter: Kay Challis), Sydney Kowalske (Karakter: Clara Steele), Ethan McDowell (Karakter: Forsythe), Devan Long (Karakter: Flex Mentallo)
Tür : Aksiyon, Komedi, Macera
Gary sıradan ve sıkıcı hayatında gerçek bir aşk bulmak ister. Kaderi onu barda zaman geçirdiği sıra da evrenin koruyucu ekibi Infinty Guard üyesi olan Quinn’i karşısına çıkarır ve Gary ilk görüşte aşık olur. Gary, Quinn ile sadece aynı meslekten olursa konuşabileceğini anlar. Bu yüzden üstüne Infinty Guard ekiplerinin giydiği üstleri bulur ve hemen giyer. Quinn ile iletişime geçmek üzere olan Gary Infinty ekipleri göreve çağrılınca yalanı ortaya çıkmasın diye göreve gider. Üniforması gereği savaş uçağının başına geçen Gary yanlışlıkla ateşler ve bu durum Gary'nin ceza almasına yol açacaktır. Fakat Gary aşkından vazgeçmeye niyetli değildir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Fred Armisen (Karakter: KVN), Tom Kenny (Karakter: HUE), Olan Rogers (Karakter: Gary Goodspeed), Tika Sumpter (Karakter: Nightfall), Steven Yeun (Karakter: Little Cato), Conan O'Brien (Karakter: Clarence), Ashly Burch (Karakter: Ash Graven), Ron Funches (Karakter: Fox), Jane Lynch (Karakter: AVA) David Tennant (Karakter: Lord Commander), Coty Galloway (Karakter: Avocato), Gina Torres (Karakter: Helper Hula), John DiMaggio (Karakter: Additional Voices), Ron Perlman (Karakter: John Goodspeed), Claudia Black (Karakter: Sheryl Goodspeed), Tobias Conan Trost (Karakter: Catoloupe), Keith David (Karakter: Bolo), Shannon Purser (Karakter: Shannon Thunder), Vanessa Marshall (Karakter: Invictus), Alan Tudyk (Karakter: Todd H. Watson), Christopher Judge (Karakter: Oreskis), Caleb McLaughlin (Karakter: Young Gary), Andy Richter (Karakter: Gatekeeper)
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera
Nick Sax araştırmayı, keşfetmeyi ve ortaya çıkarmayı sevdiği için dedektif olur. Bu konuda çok başarılı olan Nick en sonunda mesleğinden emekli olur. Fakat kendisini tetikçilik dünyasının içine doğru çeken hamlelerden kurtulamaz ve tetikçi olur. Nick zamanla alkol ve uyuşturucu kullanan umursamaz bir adama dönüşür. Fakat bir gün kendisine yapılacak olan suikast'in haberini alınca hayatta kalma içgüdüsü onu kendine getirir. Mr. Blue takma lakaplı bir iş adamı tarafından infaz edilmek istenen Nick kendisini öldürmeye gelen 4 kişiden 3'ünü ortadan kaldırır. Son kalan kişiyi öldürmeden önce neden kendisini infaz etmek istediklerini öğrenmek ister fakat öğrenemeden son gelen kişi de ölür. Mr. Blue ve ekibi Nick'in artık her şeyi bildiğini düşünerek büyük bir savaş başlatır.
Yapım Yılı : 2017 - 2019
Oyuncular : Christopher Meloni (Karakter: Nick Sax), Ritchie Coster (Karakter: Francisco Scaramucci), Lili Mirojnick (Karakter: Det. Meredith McCarthy), Patton Oswalt (Karakter: Happy), Bryce Lorenzo (Karakter: Hailey Hansen), Medina Senghore (Karakter: Amanda Hansen), Patrick Fischler (Karakter: Smoothie), Christopher Fitzgerald (Karakter: Sonny Shine), Antonia Rey (Karakter: Assunta), Joseph D. Reitman (Karakter: Very Bad Santa), Quentin Morales (Karakter: Cal), Gus Halper (Karakter: Mikey Scaramucci), Ren Colley (Karakter: Kenji), Debi Mazar (Karakter: Isabella Scaramucci)
Tür : Aksiyon, Komedi, Suç
Dünyanın bir çok yerinde araba tutkunları vardır. Hayatımızın vazgeçilmezi olan arabaların her zaman sürücüleri de vardır. Dünyanın dört bir yanındaki profesyonel, yarı profesyonel, amatör, ve sokak yarışçıları engellerle dolu bir parkurda özel olarak tasarlanan arabaları sürmek ve şampiyon olmak için kıyasıya mücadele edeceklerdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Stacey-Lee May (Karakter: Herself), Michael Bisping (Karakter: Himself), Mike Hill (Karakter: Himself - Host), Lindsay Czarniak (Karakter: Herself - Co-Host), Rutledge Wood (Karakter: Himself - Co-Host), Tyrei Tokyo Woodbury (Karakter: Himself)
Tür : Gerçeklik, Yarışma
Her bölümünde farklı konu işlenilen dizide Animasyon dalında konular işlenmektedir. Birbirinden farklı duygular ve konular her bölümde çeşit çeşittir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Scott Whyte (Karakter: Future Nazi), Nolan North (Karakter: Ugly Dave), Matthew Yang King (Karakter: Adult Liang), Michael Benyaer (Karakter: Dr. Wehunt), Josh Brener (Karakter: K-VRC), Elly Condron (Karakter: Alexandria), Henry Douthwaite (Karakter: Thom), Graham Hamilton (Karakter: Decker), Aaron Himelstein (Karakter: Rookie), Stefan Kapicic (Karakter: Lt. Nikolai Zakharov), Neil Kaplan (Karakter: Hank), Maurice LaMarche (Karakter: Narrator), Emily O'Brien (Karakter: The Woman)
Tür : Animasyon, Kısa Dizi, Komedi
Lucifer Şeytanın oğlu olarak bilinen bir mitolojik simgedir. Lucifer ailesiyle birlikte cehennemde yaşadığı hayatından çok sıkılır. Dünyaya gelmek ve fani bir insan olarak yaşamak isteyen Lucifer ilk olarak fani hayatına Los Angeles'ta başlar. Lucifer her daim yanında olan ve can dostu olarak gördüğü yardımcısı Mazikeen ile Los Angeles'ta bar işletmeye ve insanlarla sosyalleşme başlar. Her şey yolunda giderken Lucifer ve Mazikeen'in barının önünde işlenilen bir cinayet Lucifer'ı büyük bir gizemin tam ortasında bırakacaktır. Bir de Lucifer'ın arkadaşları ve babası geri dönmesi için ellerinden geleni yapacaklardır. Fakat Lucifer dünyada kalmayı hedeflemektedir.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Tom Ellis (Karakter: Lucifer Morningstar), Lauren German (Karakter: Chloe Decker), Kevin Alejandro (Karakter: Dan Espinoza), Lesley-Ann Brandt (Karakter: Mazikeen), Scarlett Estevez (Karakter: Trixie Espinoza), Rachael Harris (Karakter: Linda Martin), D.B. Woodside (Karakter: Amenadiel), Aimee Garcia (Karakter: Ella Lopez), Tricia Helfer (Karakter: Charlotte), Tom Welling (Karakter: Marcus Pierce), Inbar Lavi (Karakter: Eve), Kevin Rankin (Karakter: Malcolm Graham), Graham McTavish (Karakter: Father Kinley), Cailan Robinson (Karakter: Cop), Jeremiah Birkett '(Karakter: Lee), Lochlyn Munro (Karakter: Anthony Paolucci), Jorden Birch (Karakter: Uni), Evan Arnold (Karakter: Jacob Williams)
Tür : Dram, Fantastik, Suç
Matt henüz daha çok ufakken kör kalır. Fakat bu onu yıldırmamış ve uzun çalışmalar sonucunda avukat olmayı başarmıştır. Matt kendisindeki yetenekleri zamanla keşfetmeye başlayacaktır. Gündüzleri avukat olup adaleti sağlamak için elinden geleni yapacaktır. Geceleri ise adaletin sessiz kaldığı zamanlarda adaleti sağlayacaktır.
Yapım Yılı : 2015 - 2018
Oyuncular : Charlie Cox (Karakter: Matt Murdock), Deborah Ann Woll (Karakter: Karen Page), Elden Henson (Karakter: Foggy Nelson), Vincent D'Onofrio (Karakter: Wilson Fisk), Royce Johnson (Karakter: Brett Mahoney), Geoffrey Cantor (Karakter: Mitchell Ellison), Jay Ali (Karakter: Ray Nadeem), Jon Bernthal (Karakter: Frank Castle), Stephen Rider (Karakter: Blake Tower), Wilson Bethel (Karakter: Benjamin 'Dex' Poindexter), Ayelet Zurer (Karakter: Vanessa Marianna), Peter McRobbie (Karakter: Father Lantom)
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Ajan Holden Ford hayatı boyunca araştırmayı ve keşfetmeyi seven birisi olmuştur. Ortağı Bill Tench ile birlikte ülkenin en tehlikeli katillerini ve tecavüzcülerini araştırmaya başlarlar. Zamanla düğüm olan bir çok ip çözülmeye başlayacaktır. Bu sayede iki ortak kendilerini her geçen gün geliştirecektir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Jonathan Groff (Karakter: Holden Ford), Holt McCallany (Karakter: Bill Tench), Anna Torv (Karakter: Dr. Wendy Carr), Sonny Valicenti (Karakter: ADT Serviceman), Stacey Roca (Karakter: Nancy Tench), Hannah Gross (Karakter: Debbie Mitford), Joe Tuttle (Karakter: Gregg Smith), Zachary Scott Ross (Karakter: Brian Tench), Cotter Smith (Karakter: Unit Chief Shepard), Albert Jones (Karakter: Jim Barney), Lauren Glazier (Karakter: Kay Manz), Michael Cerveris (Karakter: Assistant Director Gunn)
Tür : Dram, Gerilim, Suç
Gizli suç örgütleri entrikalar yaşanılan olaylar ve verilen büyük savaşlar konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Saif Ali Khan (Karakter: Inspector Sartaj Singh), Nawazuddin Siddiqui (Karakter: Ganesh Gaitonde), Neeraj Kabi (Karakter: Parulkar), Aamir Bashir (Karakter: Majid), Shalini Vatsa (Karakter: Kanta Bai), Elnaaz Norouzi (Karakter: Zoya Mirza), Luke Kenny (Karakter: Malcolm), Radhika Apte (Karakter: Anjali Mathur), Jitendra Joshi (Karakter: Constable Katekar), Jatin Sarna (Karakter: Bunty), Surveen Chawla (Karakter: Jojo Mascarenas), Paul Ogola (Karakter: Erico), Kubbra Sait (Karakter: Kukoo), Rajshri Deshpande (Karakter: Subhadra), Saurabh Sachdeva (Karakter: Isa)
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Üç Gelfling’in birlikte dünyayı kurtarmak için büyük bir yolculuğa çıkacaklardır. Skeksis'in korkunç gücünün arkasındaki tehlikelerin farkına varan Üç Gelfling'in bir anda büyük bir sorumlulukları olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Neil Sterenberg (Karakter: Rian), Beccy Henderson (Karakter: Deet), Nathalie Emmanuel (Karakter: Deet), Taron Egerton (Karakter: Rian), Kevin Clash (Karakter: Aughra), Victor Yerrid (Karakter: Hup), Warrick Brownlow-Pike (Karakter: The Chamberlain), Anya Taylor-Joy (Karakter: Brea), Alice Dinnean (Karakter: Brea), Dave Chapman (Karakter: The Emperor), Jason Isaacs (Karakter: The Emperor), Olly Taylor (Karakter: The Scientist), Louise Gold (Karakter: The Gourmand), Helena Smee (Karakter: Seladon)
Tür : Aile, Dram, Macera
Kurtarıcı olarak beklenen süper kahramanlar beklentileri tam tersine çıkarırlarsa ve bu süreçte dünyayı bile dize getirebilecek boyutlara çıkarlarsa, The Boys adlı grup ise yolundan sapan süper kahramanları durdurmak için bir araya gelecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Karl Urban (Karakter: Billy Butcher), Jack Quaid (Karakter: Hughie ''Wee'' Campbell), Antony Starr (Karakter: Homelander), Erin Moriarty (Karakter: Annie January), Dominique McElligott (Karakter: Queen Maeve), Jessie T. Usher (Karakter: A-Train), Chace Crawford (Karakter: The Deep), Karen Fukuhara (Karakter: The Female), Nathan Mitchell (Karakter: Black Noir)
Tür : Aksiyon, Komedi, Suç
Osmanlı İmparatorluğunun kurucusu Osman Bey'in hayatı ve Osmanlı'nın kuruluş aşamaları konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Burak Özçivit (Karakter: Osman Bey), Nurettin Sönmez (Karakter: Bamsi), Özge Törer (Karakter: Bala Hatun), Saruhan Hünel (Karakter: Alişar), Ragıp Savaş (Karakter: Dündar), İsmail Hakkı Ürün (Karakter: Samsa) Abdül Süsler (Karakter: Kalanoz),
Tür : Dram,Tarih
Çağ açıp, çağ kapatan Padişah, Fatih Sultan Mehmet Han'ın Bizans'ın elinden İstanbul'u (Konstantinopolis)'i alışı konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Cem Yiğit Üzümoğlu (Karakter: Fatih Sultan Mehmet Han), Tuba Büyüküstün (Karakter: Mara Hatun), Osman Sonant (Karakter: Loukas Notaras), Damla Sönmez (Karakter: Ana), Charles Dance (ANLATICI)
Tür : Belgesel,Savaş,Tarih
Moon Knight izle (IMDb: 7.7)
Moon Knight izle, Diziport adresinde Moon Knight dizisinin tüm bölümlerini izleyebilirsiniz Moon Knight, Oscar Isaac’in canladırdığı Steven Grant isimli çoklu kişilik bozukluğundan müzdarip bir adamın hikayesini anlatıyor. Bushman adında bir terörist tarafından öldürülen eski CIA ajanı Marc Spector, Mısır Ay Tanrısı Konshu tarafından Grant’in bedeninde hayata döndürülmüştür. Kendi halinde bir adam olan Grant, Spector’ın eski düşmanları peşine düşmüşken hem Spector ile karmaşık kimlik bozukluğunu hem de eski Mısır Tanrıları arasındaki ölümcül bir sırrı çözmenin yolunu bulmak zorundadır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Oscar Isaac, Ethan Hawke, May Calamawy, Karim El Hakim, F. Murray Abraham
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem, Macera
Lupin izle (IMDb: 7.6)
Arsen Lüpen'in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop, varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar. (16 yaş ve üzeri için uygundur)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Omar Sy
Tür : Dram, Gizem, Suç
Diziport adresinden All of Us Are Dead izleyebilirsiniz All of Us Are Dead tüm bölümler sizlerle Okudukları lisede bir zombi virüsü salgınının patlak vermesiyle kapana kısılan öğrenciler ya bir çıkış yolu bulacak ya da korkunç bir şekilde enfekte olacak.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Park Ji-hu, Yoon Chan-young, Cho Yi-hyun, Lomon, Yoo In-soo
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Foundation izle (IMDb: 7.4)
2021 yapımı Foundation izlemeniz için diziport adresinde Foundation tüm bölümleri tek parça olarak elinizin altında Foundation izle Foundation; insanların Samanyolu boyunca farklı gezegenlere yayıldığı bir gelecekte geçiyor. Hikâyenin merkezinde ise matematiksel verileri kullanarak geleceği görme yeteneğine sahip bir tarihçi ve matematikçi olan Hari Seldon yer alıyor. Galaksinin dört bir köşesine saçılmış insanları bir arada tutan Galaktik İmparatorluk’un çökmek üzere olduğunu gören Seldon, insanlığın bilgisini ve tarihini yok olmaktan kurtarmak için zorlu bir yolculuğa atılıyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Jared Harris, Lou Llobell, Lee Pace, Leah Harvey, Laura Birn
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Archive 81 izle (IMDb: 7.4)
Archive 81 izle, Archive 81 dizisinin tüm bölümleri diziport adresinde Archive 81 1080p izle Birtakım hasarlı videokasetleri onaran bir arşivci, bunların kayıp yönetmeninin ve şeytani bir tarikatın karıştığı gizemli olayların içine çekilir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Mamoudou Athie, Dina Shihabi, Evan Jonigkeit, Martin Donovan, Matt McGorry
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
Tarihî Pera Palas Oteli ile ilgili bir yazı hazırlarken kendini bir anda geçmişte bulan gazeteci Esra, Türkiye'nin kaderini değiştirebilecek bir komployu durdurmalıdır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Hazal Kaya, James Chalmers, Selahattin Paşalı, Yasemin Szawlowski, Tansu Biçer
Tür : Dram, Gizem, Suç
Ayşe her zaman aşk hayatından darbe almıştır. Çalıştığı yerin patronunun oğluna iftira atmak zorunda kalır ve bu iftira onu patronun oğlu olan Kerem ile evlenmek zorunda bırakır. Bu dakikadan sonra artık Kerem ve Ayşe birbirlerinin hayatına dahil olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Çağlar Ertuğrul (Karakter: Kerem Yiğiter), Burcu Özberk (Karakter: Ayşe Özkayalı), Altan Erkekli (Karakter: Muhsin Yiğiter), Neşe Beykent (Karakter: Yelda Yiğiter), Ozan Dağgez (Karakter: Samet Yiğiter), Asena Tuğal (Karakter: Hülya Yiğiter), Serkay Tütüncü (Karakter: Volkan Çekerek), Benian Dönmez (Karakter: Melahat Özkayalı), Taner Rumeli (Karakter: Rıza Özkayalı), Uğur Uzunel (Karakter: Erkut Özkayalı), Güzide Arslan (Karakter: Gonca Durmaz)
Tür : Komedi, Romantik
Selin ve Demir birbirinden inatçı iki farklı karakterde insandır. Bir ev üzerinden birbirlerine iyice düşman olan Selin ve Demir kıyasıya bir mücadeleye girerler. Ev konusu onları iyice sinirlendirdiği zaman bir de birbirleri ile aynı iş yerinde çalışmaya başlayınca ikilinin arasında tam anlamıyla bir mücadele başlar. Fakat zamanla Selin ve Demir duygularının önlerine geçemeyeceklerdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Furkan Andıç (Karakter: Demir Erendil), Aybüke Pusat (Karakter: Selin), Ali Yağcı (Karakter: Burak), Ali Gözüşirin (Karakter: Veteriner İbo), Aslıhan Malbora (Karakter: Ayda), Ali Barkın (Karakter: Bora), Deniz Işın (Karakter: Merve), Cem Cücenoğlu (Karakter: Muharrem Usta), Aziz Caner İnan (Karakter: Vedat Ayhan), Ayşe Tunaboylu (Karakter: Leyla Günbakan), Binnur Şerbetçioğlu (Karakter: Firuze Günbakan)
Tür : Komedi, Romantik
Sevda her zaman büyük mevkilerde gözü olan ünlü olma hayallerini içinde besleyen bir kızdır. Tanıştığı Ali ile birlikte hayatı çok değişecektir. Bu hikayeye ortak olan farklı insanlarda olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
Ada amcası tarafından insanlığına ambargo koyulan bir kızdır. Evlendirilmek zorunda bırakılır ve Ada'nın dünyası başına yıkılır. Yusuf ekmeğini taştan çıkartan bir gençtir. Yusuf ile Ada'nın hayatı kesişecektir. İkili birbirlerine aşık olacaklardır. Fakat Ada'nın amcası peşini bırakmamakta kararlıdır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Deniz Can Aktaş (Karakter: Yusuf), Hafsanur Sancaktutan (Karakter: Ada), Yağızcan Konyalı (Karakter: Rüzgâr), Deniz Altan (Karakter: Çiçek Ekmeksiz), Oktay Çubuk (Karakter: Fırat), Eda Şölenci (Karakter: Nalan Demirci), Durul Bazan (Karakter: İsmail), Pelin Öztekin (Karakter: Nagehan), Laçin Ceylan (Karakter: Sumru), Sezin Bozacı (Karakter: Üftade), Hasan Küçükçetin (Karakter: Mustafa Yalçın), Gülçin Güvenç (Karakter: Sevda), Nusret Çetinel (Karakter: Hikmet)
Tür : Dram
Azra babasını yangında kaybettikten sonra dünyası başına yıkılır. Babasının ikinci evliliği üvey annesi Sumru mal varlıklarını üstüne alınca, Azra küçük kardeşi Mert ile birlikte başı boş kalır. Fakat Azra hırs edip kardeşini en güzel şartlarda yaşatmayı hedefler. Fakat Sumru bu duruma her zaman engel olmaya çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Alp Navruz (Karakter: Cenk Çelen), Alina Boz (Karakter: Azra Güneş), Seray Gözler (Karakter: Feride Çelen), Ebru Aykaç (Karakter: Serap), Cemre Gümeli (Karakter: Cansu), Burak Tamdoğan (Karakter: Azmi Yelkenci), Batuhan Ekşi (Karakter: Tarık Yelkenci), Ertuğrul Postoğlu (Karakter: Mesut), Gökçe Yanardağ (Karakter: Hülya), Dolunay Soysert (Karakter: Sumru), Cemre Baysel (Karakter: Melis), Hüseyin Avni Danyal (Karakter: Kemal Güneş), Yiğit Kaan Yazıcı (Karakter: Mert), Süeda Çil (Karakter: Gönül), Emre Bey (Karakter: Arda),
Tür : Dram
Karasu aile gül gibi geçinip giderken ailenin söz sahibi üyesi Asiye uzun yıllardır sakladığı bir sırrı ortaya çıkacaktır. Bu sır küçük ve tatlı bir çocuğun Asiye'nin torunu olmasıdır. Fakat Asiye bu sırrı saklamıştır ve aileden birinin çocuğu olarak göstermiştir. Fakat çocuk büyüdükçe farklılıklar sırrı ortaya çıkarmaya başlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Nazan Kesal (Karakter: Asiye Karasu), Serhat Teoman (Karakter: Ali Kemal), Ceyda Ateş (Karakter: Şule), Kenan Acar (Karakter: Murat), Merve Çağıran (Karakter: Akça), Nimet İyigün (Karakter: Emine Yılmaz), İsmail Hacıoğlu (Karakter: Hasan Çetin), Mehmet Emin Güney (Karakter: Efe), Okday Korunan (Karakter: Osman Şahin), Selda Aktuna (Karakter: Melek Şahin), Aylin Aras (Karakter: Ayşe Şahin)
Tür : Dram
Fırat eski boks şampiyonudur. Lakapı Kafkas olan Fırat yıllar önce ringleri bırakır. Fakat oğlunun hastalığından dolayı tekrar ringlere dönen Kafkas'ın yıllar önce nakavt ettiği ve istemeden öldürdüğü adamın kızı Kafkas'ın en büyük düşmanı olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tolgahan Sayışman (Karakter: Fırat Bölükbaşı - Kafkas), Yıldız Çağrı Atiksoy (Karakter: Suna), Emir Özyakışır (Karakter: Emir Bölükbaşı), Erdal Özyağcılar (Karakter: Yaman Günaltay), Erkan Avcı (Karakter: Zafer), Bahar Süer (Karakter: Mücella), İlayda Alişan (Karakter: Neslihan), Şahin Kendirci (Karakter: Şahin), Mehmet Bozdoğan (Karakter: Tansel), Halit Özgür Sarı (Karakter: Kerem), Vedat Erincin (Karakter: Harun), Meltem Savcı (Karakter: Gülten), Berk Yangın (Karakter: Serhat)
Tür : Aksiyon, Dram
Otuz beş yaşına geldikleri zaman birbirlerinden farklı hayatları olan 5 kişinin hayatları kesişecektir. Üçüz bebeklerini kucaklarına almak isteyen bir çift, Oyuncu olma hayalleri ile yanıp tutuşan Berk'in vereceği kritik kararlar, Mahur yıllardır biyolojik babasını aramaktadır. Fakat alacağı haberler onu farklı bir dünyaya sokacaktır. Beste kiloları nedeniyle kendinden bile soğuyan bir kadındır. Fakat aldığı bir karar ile yeni bir mücadeleye girecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Celil Nalçakan (Karakter: Cem), Songül Öden (Karakter: Reyhan), Birkan Sokullu (Karakter: Berk), Elçin Efecan (Karakter: Beste), Seren Şirince (Karakter: Derya), Alper Saldıran (Karakter: Erdem), Olgun Toker (Karakter: Mahur), İrem Sak (Karakter: Müjde), Ali Seçkiner Alıcı (Karakter: Şakir), Serkan Ercan (Karakter: Nedim), Şefide Şehrazat Aktaş (Karakter: Melis), Beren Nur Karadiş (Karakter: Mercan), Avni Yalçın (Karakter: Kadın Doğum Doktoru), Alican Altun (Karakter: Mahcup Adam), Aslı İçözü (Karakter: Reyhan’ın Annesi)
Tür : Dram
Kuzey ve Yıldız birbirlerine aşık olan iki gençtir. Bu aşkı yüzükle taçlandıran aileleri daha sonra Kuzey'in eğitim için gittiği yerde başka bir kadına aşık olmasıyla şoka uğrarlar. Kuzey bir de bu ilişkiden çocuk yapar. Yıldız ise aşkını içine atar ve içine kapanır. Yıllar sonra Kuzey'in tekrar köyüne dönmesiyle ortalık karışacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Aslıhan Güner (Karakter: Yıldız Kadıoğlu), İsmail Demirci (Karakter: Kuzey Mollaoğlu), Cezmi Baskın (Karakter: Yaşar Kadıoğlu), Ferda Kaynar (Karakter: Hanife Kadıoğlu), Hüseyin Soyaslan (Karakter: Şeref Mollaoğlu), Uğur Demirpehlivan (Karakter: Emine Mollaoğlu), Toygan Avanoğlu (Karakter: Sefer Kadıoğlu), Aslıhan Kapanşahin (Karakter: Mine Mollaoğlu), Berfin Nilsu Aktaş (Karakter: Gökçe Mollaoğlu), Gizem Güneş (Karakter: Feride Mollaoğlu), Yasemin Hadivent (Karakter: Fadime), Zeynep Kankonde (Karakter: Pembe Mollaoğlu), Özgün Karaman (Karakter: Ömer), Merve Şen (Karakter: Nahide Kadıoğlu), Ecem Çalhan (Karakter: Kamer Mollaoğlu), Burak Can (Karakter: Poyraz Kadıoğulları)
Tür : Dram, Romantik
Seher ve Şeniz iki güçlü kadındır. Aileleri yüzünden çok kez karşı karşıya geleceklerdir. Sırların çok olduğu ve tehlikeli olduğu dizide bütün karakterlerin önemi vardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Fikret Kuskan, Deniz Ugur, Mine Tugay
Tür : Dram
Kuzgun herkes tarafından saygı duyulan ve korkulan bir adamdır. Başındaki düşmanlarıyla ve arkasından yapılan entrikalar ile başa çıkmayı iyi bilmektedir. Kuzgun'un tek başına bütün düşmanlarıyla çarpışacak ve aşık olduğu kadın ile güzel bir hayat geçirmek için mücadeleye girecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Baris Arduç, Burcu Biricik, Settar Tanriögen
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
1970 Türkiyesin'de bir çift yaşadıkları zorluklardan dolayı Adana'ya taşınmak zorunda kalırlar. Aşklarından vazgeçmeyen çift kendilerine Adana'nın köklü ailesi olan Yaman ailesinin yanında iş imkanı bulurlar. Zamanla Yaman ailesiyle içli dışlı olmaya başlayan çiftin hayatları tamamen değişecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Vahide Gördüm Perçin (Karakter: Hünkar), Murat Ünalmış (Karakter: Demir), Uğur Güneş (Karakter: Yılmaz), Hilal Altınbilek (Karakter: Züleyha Yaman), Turgay Aydın (Karakter: Sabahattin), Bülent Polat (Karakter: Gaffur), Sibel Taşçıoğlu (Karakter: Şermin), Selin Yeninci (Karakter: Saniye), Serpil Tamur (Karakter: Haminne), Selin Genç (Karakter: Gülten), Polen Emre (Karakter: Fadik), Kadim Yaşar (Cengaver), Alayça Öztürk Gidişoğlu (Karakter: Savcı Jülide), Esra Dermancıoğlu (Karakter: Behice Hekimoğlu), Melike İpek Yalova (Karakter: Müjgan Hekimoğlu), Rüzgâr Aksoy (Karakter: Ercüment), Kerem Alışık (Karakter: Fekeli), Mustafa Açılan (Karakter: Veli) Ebru Aytemur (Karakter: Nihal), Yeliz Doğramacılar (Karakter: Füsun), Mehmet Zerentürk (Karakter: Müslüm),
Tür : Dram
Miran, İstanbul'daki büyük bir iş adamıdır. Daha sonra Midyat'a gelen Miran, Nasuh adında köklü bir ailenin ferdi ile iş yapma teklifinde bulunur. İki taraf içinde olumlu bir hava hakim olur. Fakat Miran yasak bir aşka kapılır ve hayatı çok zora girer.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Akin Akinözü, Ebru Sahin, Gülçin Santircioglu
Tür : Dram
Rıza Baba, Mesut, Hüsnü, Engin, Aylin, Ali ve ekibin bir çok üyesi İstanbul'un karanlık sokaklarında insanlar için adaleti ve doğruluğu sağlamak isterler. Bu uğurda büyük savaşlar ve şehitler vereceklerdir. Fakat ekibin doğru olduğuna inandığı yoldan dönmeye hiç niyeti yoktur.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz, Yüsra Geyik, Onur Bay, Kerimhan Duman, Garip Kont, Özlem Çınar, Furkan Göksel, Figen Evren, İpek Yaylacıoğlu, Efe Günay, Nazlı Tosunoğlu, Kaan Uslu, İlker Yiğen, Uğur Pektaş
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Polisiye, Suç
Hızır karanlık dünyalara hevesi olan bir çocuktur. Yavaş yavaş büyüyen ve İstanbul'un en tehlikeli ailelerinden bir tanesi haline gelen Hızır ve ailesi karşılarındaki düşmanlarıyla birlikte hayatlarını hep diken üstünde yaşayacaklardır.
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yildirimer, Ozan Akbaba
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Henüz daha çok küçükken annesi tarafından terk edilen Bahar talihsizliği ile hayatın ilk darbesini almıştır. Daha sonra babasını ve babaannesini de kaybeden Bahar evlilik yapar. Bu evlilikten iki çocuk sahibi olan Bahar iki çocuğu ile yalnız kalır. Daha sonra Sarp adında bir adam ile tanışan Bahar'ın hayatı değişime başlar.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar
Tür : Dram
Vatan için canlarını tehlikeye atan Mehmetçikler için yapılan bir asker dizisidir. Yüzbaşı Kaan ve timi halk için büyük savaşlar vermektedir. Savaşçı son bölüm izle, Savaşçı izle
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Berk Oktay, Murat Serezli, Burç Kümbetlioglu
Tür : Aksiyon, Dram, Savaş
Avlu son bölüm izle, Avlu dizisi izle Deniz kocasını ve kızını çok seven her zorlukta hayata yinede dimdik durmayı başarmış bir kadındır. Fakat işlemediği bir suçtan dolayı tehlikeli kadınların bulunduğu bir ceza evine götürülür. Deniz hayatını geri kazanmak için elinden geleni yapmak istese de içeride kendine Kudret adında çok tehlikeli bir düşman edinecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Demet Evgar (Karakter: Deniz Demir), Ceren Moray (Karakter: Azra Kaya), Nursel Köse (Karakter: Kudret Öztürk), Kenan Ece (Karakter: Murat Ünal), Nergis Öztürk (Karakter: Zerrin), Teoman Kumbaracıbaşı (Karakter: Hakan Demir), Çağdaş Onur Öztürk (Karakter: Oktay Boran), Deniz Barut (Karakter: Melis Ersoy), Şeyla Halis (Karakter: Jale Şahin), Ayça Damgacı (Karakter: Hasret Şengül), Selen Seyven (Karakter: Heves)
Tür : Dram, Suç
Süreyya diğer kadınlardan farklı olarak güzel ve çekici bir kadındır. Tanıştığı zengin iş adamı Faruk ile bir ilişki başlatan Süreyya daha sonra Faruk ile evlenirler. Faruk'un ailesindeki büyükler bu duruma karşı çıksalar da Faruk sevgisinin arkasında durur. İkili aşklarını doyasıya yaşamaktadırlar. Fakat Süreyya'nın geçmişi hiç bir zaman ikiliyi rahat bırakmayacaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Türkiye'nin yetenekli isimleri Hadise, Beyazıt Öztür, Seda Sayan ve Murat Boz her hafta gelen yarışmacılardan beğendiklerini kendi takımlarına katmayı hedeflerler. Daha sonra bu yarışmacıları eğitirler ve final için hazırlamaya başlarlar. Kazananın ünlü olduğu ve bir çok teklif aldığı O Ses Türkiye Sahnesinde yarışmacılar hem jüriyi hem de seyircileri etkilemek zorundadırlar.
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Acun Ilıcalı, Hadise, Beyazıt Öztürk, Murat Boz, Seda Sayan, Saadet Özsırkıntı
Tür : Yarışma Programı
Teröristler ve bir çok düşman ile çarpışan korkusuz özel kuvvetler her gün canlarını vatan uğruna hiçe saymaktadırlar.
Yapım Yılı : 2017 - 2019
Oyuncular : Tolga Sarıtaş, Meriç Aral, Nihat Altınakaya
Tür : Aksiyon, Dram, Savaş
Mete çok yetenekli ve başarılı bir çocuktur. Yakalandığı bir hastalık onu ve ailesini derinden sarsar. Mete ailesiyle birlikte daha sakin ve huzurlu olduğu için bir kasabaya yerleşir. Burada tanıştığı okçuluk Mete'nin hayatını tamamen değiştirecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Özgür Ege Nalcı (Karakter: Mete), Burak Kut (Karakter: Cihan), Burcu Altın (Sedef), Helin Melike Çal (Karakter: Yasemin), Yusuf Gökhan Atalay (Karakter: Salih), Fatih Yılmaz (Karakter: Can), Deniz Erayvaz (Karakter: Arda), Alara Kardak (Karakter: Merve), Yağız Kılınç (Karakter: Sinan), Leyla Kırşan (Karakter: Elif), Tuana Naz Tiryaki (Karakter: Asya), Demir Saygı (Karakter: Burak), Doruk Kaan Aslan (Karakter: Kerem), Emre Şen (Karakter: Sezgin Hoca), Dilara Akın Yazıcı (Karakter: Mehpara), Turan Günay (Karakter: Nevzat), Mert Yüce (Karakter: Destan), Zümrüt Çakır (Karakter: Ayla Arıkan)
Tür : Macera, Fantastik
Yılmaz Erdoğan'ın kendi seçtiği ve eğitti genç tiyatrocular her hafta farklı skeçler veya devam halkası taşıyan skeçler ile hem tiyatro seyircisinin hem de ekran başındaki seyircilerin karşısında çıkmaktadırlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yılmaz Erdoğan, Gürhan Altundaşar, Evliya Aykan, Ecem Sena Bayır, Safa Sarı, Hamza Yazıcı, Metin Pıhlıs, Hilmi Deler
Tür : Aile, Komedi
80'ler yıllarının bütün beşeri sorunlarını, dönemin insanlarının duygularını, yaşam tarzlarını, siyasi olaylar konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Rasim Öztekin (Karakter: Fehmi), Özlem Türkad (Karakter: Rukiye), Şoray Uzun (Karakter: Ahmet), Ayşe Tolga (Karakter: Gülden), Yasemin Çonka (Karakter: Nazlı), Serhat Kılıç (Karakter: Ergün), İlker Ayrık (Karakter: Çağatay), Hakan Bulut (Karakter: Butik Ali), Begüm Öner (Karakter: Elvan), Berat Yenilmez (Karakter: Pastacı Sami), Hacı Ali Konuk (Karakter: Bekçi), Onur Dilber (Karakter: Laz Komiser), Ceyhun Fersoy (Şahin), Betül Berk (Karakter: Dilek)
Tür : Aile, Komedi
Hakan her zaman ezilenin yanında olmak isteyen doğa üstü yeteneklere sahip bir gençtir. İstanbul'un son muhafızı olarak seçilen hakan 15 Milyonluk şehrin koruyucusudur. Dünyanın başkenti olabilecek şehirlerin başında gelen İstanbul tehdit altına girince ve geçmişten gelen çok güçlü ve gizemli ölümsüzlerin karşısına Hakan dikilecektir. Tılsımlı bir gömleğin gizemi de Hakan'ın olaylara tam olarak girmesine yol açacaktır. İstanbul'un son muhafızı olan Hakan şehri kurtarabilecek midir?
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Çağatay Ulusoy (Karakter: Hakan), Ayça Ayşin Turan (Karakter: Leyla), Mehmet Kurtuluş (Karakter: Mazhar), Hazar Ergüçlü (Karakter: Zeynep), Okan Yalabık (Karakter: Faysal Erdem), Yurdaer Okur (Karakter: Kemal), Mehmet Yılmaz Ak (Karakter: Tekin), Cihat Süvarioğlu (Karakter: Yasin), Erol Gedik (Karakter: Murat), Cankat Aydos (Karakter: Memo), Yücel Erten (Karakter: Neşet), Defne Kayalar (Karakter: Suzan), Cem Yiğit Üzümoğlu (Karakter: Emir), Burçin Terzioğlu (Karakter: Rüya), Özgür Bayraktar (Karakter: Sadık Adam), Saygın Soysal (Karakter: Mergen), Funda Eryiğit (Karakter: Nisan), Taner Ölmez (Karakter: Burak)
Tür : Aksiyon, Fantastik, Gizem
Engin Altan Düzyatan (Karakter: Savcı Orhan Atmaca), Burçin Terzioğlu (Karakter: Leyla Devrim), Engin Şenkan (Karakter: Bünyamin Ayaz), Sarp Akkaya (Karakter: Aydın Kara), Elit İşçan (Karakter: Zeynep), Bora Akkaş (Karakter: Rıfat Ayaz), Begüm Akkaya (Karakter: Tomris Ayaz), Kürşat Alnıaçık (Karakter: Nuri Kargı), Seda Akman (Karakter: Feraye Kargı), Şebnem Dilligil (Karakter: Zehra), Kurşun son bölüm izle, Kurşun izle
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Cumhuriyet Savcı Orhan Atmaca adaletin sağlanması için her zaman sonuna kadar sınırları zorlayan bir adamdır. Orhan İstanbul'un tehlikeli yer altı dünyasına karşı zorlu bir savaş verecektir. Bu yolda yanında gazeteci Leyla olacaktır.
Tür : Dram
Dünya nüfusu her geçen gün katlanarak giderken bir anda ortaya çıkan ölümcül bir virüs yüzünden 5 milyar insan ölür. Geriye az sayıda kalan insanlar yerin altına kurdukları gizli sığınaklarda hayatta kalma mücadelesi vermektedir. İnsanlar virüsü yok etmek için zaman makinesi icadını gerçekleştirirler. İlk yolculuğu eski mahkum James Cole yapacaktır. James 7 yıl geriye döner ve bir akıl hastahanesinde gözlerini açar. İnsanlara gelecekten geldiğini ve tehlikeli bir virüsün dünyayı yakıp yok edeceğini söyler. Fakat insanlar gerçekten de deli olduğunu düşünürler ve James Cole'a deli damgası vurulur. James insanlık için büyük bir mücadeleye girer.
Yapım Yılı : 2015 - 2018
Oyuncular : Aaron Stanford (Karakter: James Cole), Amanda Schull (Karakter: Dr. Cassandra Railly), Barbara Sukowa (Karakter: Katarina Jones), Emily Hampshire (Karakter: Jennifer Goines), Todd Stashwick (Karakter: Deacon), Andrew Gillies (Karakter: Dr. Julian Adler), Kirk Acevedo (Karakter: José Ramse), Demore Barnes (Karakter: Olivia), Murray Furrow (Karakter: Whitley), Brooke Williams (Karakter: Dr. Lasky)
Tür : Dram, Gizem, Macera
Belçika da yaşayan oldukça sert ve katı bir dedektif, dini inanışları olan tehlikeli ve kanunsuz bir adamı yakalamak için harekete geçer. Bu uğurda çalışma arkadaşlarıyla çok sorun yaşayan fakat çok yetenekli bir polis memuru ile çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Dirk Van Dijck, Marive Vinck, Karlijn Sileghem
Tür : Gerilim, Gizem, Suç
Batman ile ortak olan fakat bu ortaklığı bozan Dick Grayson bir grup sıkıntıları olan genç kahramanlar ile yolları kesişir. Genç kahramanları akıl hocası ve yol göstericisi rolünü üstlenir. Kendilerine bahşedilen doğa üstü yeteneklere sahip olan genç kahramanlar önlerindeki hayatlarına ve insanların kendilerine olan yardımlarına el uzatmak için ellerinden geleni yapacaklardır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Brenton Thwaites (Karakter: Dick Grayson), Teagan Croft (Karakter: Raven), Anna Diop (Karakter: Koriand'r), Lindsey Gort (Karakter: Amy Rohrbach), Minka Kelly (Karakter: Dawn Granger), Ryan Potter (Karakter: Beast Boy), Alan Ritchson (Karakter: Hank Hall)
Tür : Aksiyon, Macera, Suç
Ajan Coulson SHIELD için çok önemli bir ajandır. Her zaman dünyayı korumak için gizli görevlerde çalışmaktadır. Müdürü Nick Fury tarafından özel bir yetki ile kendi istediği bir ekibi kurması istenir. Ekibi kuran Coulson son olarak Skype adındaki bir hackerı da aralarına alarak tam anlamıyla güçlü bir ekip oluşur. Artık ekip dünyadaki bir çok tehlikeye karşı amansız bir mücadeleye girecektir.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Clark Gregg (Karakter: Phil Coulson), Ming-Na Wen (Karakter: Melinda May), Chloe Bennet (Karakter: Skye), Elizabeth Henstridge (Karakter: Jemma Simmons), Brett Dalton (Karakter: Grant Ward), Iain De Caestecker (Karakter: Leo Fitz), J. August Richards (Karakter: Mike Peterson), Ruth Negga (Karakter: Raina), Cullen Douglas (Karakter: Edison Po), David Conrad (Karakter: Ian Quinn), Saffron Burrows (Karakter: Victoria Hand), Shannon Lucio (Karakter: Debbie), Ron Glass (Karakter: Dr. Streiten), Brandon Molale (Karakter: Main Guard), Samantha Cutaran (Karakter: Karine), Samuel L. Jackson (Karakter: Nick Fury), Paul Sanchez (Karakter: Tiny), Steve DeCastro (Karakter: Ador), Jaimie Alexander (Karakter: Lady Sif), Pascale Armand (Karakter: Akela Amador), Robert Baker (Karakter: Tobias), Vincent Laresca (Karakter: Tony Diaz), Peter MacNicol (Karakter: Professor Elliot Randolph), Leonor Varela (Karakter: Camilla Reyes), Dylan Minnette (Karakter: Donnie Gill)
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Shadow hapse girdikten sonra 3 yıl hapiste geçirir. Hapisten çıkarken çok sevdiği karısının öldüğünü öğrenir. Shadow'un dünyası başına yıkılmıştır tam da bu anda Mr. Wednesday (Bay Çarşamba) adında bir adam karşısına çıkar. Bu adam Shadow'a bir iş teklif eder. Shadow bu iş teklifin kabul etmek istemese de sonunda kabul eder. Shadow yavaş yavaş Mr. Wednesday'in bir tanrı olduğunu öğrenecektir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ricky Whittle (Karkater: Shadow Moon), Emily Browning (Karakter: Laura moon), Pablo Schreiber (Karakter: Mad Sweeney), Crispin Glover (Karakter: Mr. World), Bruce Langley (Karakter: Technical Boy), Yetide Badaki (Karakter: Bilquis), Ian McShane (Karakter: Mr. Wednesday), Kahyun Kim (Karakter: New Media), Gillian Anderson (Karakter: Media), Demore Barnes (Karakter: Mr. Ibis), Omid Abtahi (Karakter: Salim), Chris Obi (Karakter: Anubis), Sonja Smits (Karakter: Laura's)
Tür : Dram, Gizem, Fantastik
Hannah Baker sakin bir çocukluk geçirmiş herkes tarafından sevilen bir kızdır. 17 Yaşına geldiğinde liseye giden Hannah kimsenin ummadığı anda intihar eder. İntihardan sonra Okulun parlak öğrencilerinden Clay Jensen evinin önünde kasetler bulur. 13 parçadan oluşan kasetlerde Hannah'ın sesini duyan ve neden intihar ettiğini anlattığını duyan Clay şoka uğrar. Bu kasetleri yollayan kişi Hannah'ın kasette bahsedilenler tarafından intihar ettiğini söyler. Büyük bir gizemin içerisinde kalan Clay'da, Hannah'ın intihar sebeplerinden birisidir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Katherine Langford (Karakter: Hannah Baker), Dylan Minnette (Karakter: Clay Jensen), Christian Navarro (Karakter: Tony Padilla), Alisha Boe (Karakter: Jessica Davis), Brandon Flynn (Karakter: Justin Foley), Miles Heizer (Karakter: Alex Standall), Steven Silver (Karakter: Marcus Cooley), Devin Druid (Karakter: Tyler Down), Justin Prentice (Karakter: Bryce Walker)
Tür : Dram, Gizem
Birbirleriyle büyük bir düşmanlık içinde olan iki kadının destansı mücadelesi konu alınmıştır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Zerrin Tekindor, Ebru Özkan, Boran Kuzum, Aybüke Pusat, Murat Aygen, Esra Dermancioglu, Kaan Tasaner, Leyla Tanlar
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
Hatay'da askerlik yapan bir grup askerin teröristlerle ve aşiretler ile girdikleri zorlu mücadele konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yurdaer Okur (Karakter: Barış Kalender), Cahit Kayaoğlu (Karakter: Jandarma Murat Soylu), Saygın Soysal (Karakter: Jandarma Yiğit Alkan), Deniz Bolışık (Karakter: Ayşe Kalender), İpek Karapınar (Karakter: Zeynep), İbrahim Kendirci (Karakter: Kerem Gezgin)
Tür : Aksiyon, Dram, Tarih
Hayalleri olan bir grup genç hocaları ile birlikte büyük bir mücadeleye gireceklerdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmi Cem İntepe, Anıl Tetik, Eslem Akar, Alpay K. Atalan, Tugay Bahsi, Arda Aranat
Tür : Dram, Macera, Spor
Robotlar artık hayatımızın her yerindedir. Robot teknolojisi artık hayatın bütün bölgelerine yayılmış ve üretilen robotlar 2 farklı dala ayrılmaktadır. Kamu kuruluşlarında görev yapan Robotlar ve özel hayatın kullanımları için robotlar vardır. Bir de korsan olarak üretilen Arisa robotu vardır. Dünyada tek bir tür olan Arisa duygu ve düşüncelere sahip, kendince doğru olduğuna inandığı şeyler hakkında karar verebilen bir robottur. Hatta insan bile öldüren bir robottur. Arisa'yı geliştirmek üzere Rusya'nın robot teknolojisi servisi Cronos tarafından Arisa merkeze getirilir. Fakat Arisa'nın insan öldürebilme yeteneklerini bilmeyen bir yetkili Arisa'ya zarar vermeye çalışınca Arisa tarafından öldürülür. Arisa daha sonra küçük bir kızla tanışacak ve birden bire insan gibi düşünmeye hissetmeye başlayacaktır. Fakat Cronos şirketi ve terörist gruplar ve cinayet masası dedektifleri bütün herkesin olaya dahil olmasıyla büyük bir mücadele başlayacaktır.
Yapım Yılı : 2018 - 2019
Oyuncular : Paulina Andreeva (Karakter: Arisa), Kirill Karo (Karakter: Geory Safronov), Aleksandr Ustyugov (Karakter: Victor Toropov), Olga Lomonosova (Karakter: Alla), Vitaliya Kornienko (Karakter: Sonya), Eldar Kalimulin (Karakter: Egor), Fyodor Lavrov (Karakter: Gleb), Irina Tarannik (Karakter: Svetlana), Aleksandr Kuznetsov (Karakter: Bars), Kirill Polukhin (Karakter: Pavel Varlamov), Mariya Lugovaya (Karakter: Lara)
Tür : Dram, Gizem
1980'li yıllarda geçen dizide Stefan annesini küçük yaşta tren kazasında kaybeder. Babası ile birlikte yaşamaya başlayan Stefan kendisini bilgisayar konusunda oldukça geliştirir. Stefan hayatının iş teklifi için video oyun tasarlayan ve yapan Mohan'ın şirketine gittiğinde hayatı değişecektir. Hatta hayatı bizlerin elinde olacaktır. Dizi diğer dizilerden farklı olarak bizim seçtiğimiz seçenekler ile hareket edecektir. (Stefan çalışsın mı? - Stefan uyusun mu?) bir çok senaryonun olduğu dizide seçimlerinizi iyi yapmanızı tavsiye ediyoruz.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Fionn Whitehead (Karakter: Stefan), Asim Chaudhry (Karakter: Mohan), Will Poulter (Karakter: Colin), Craig Parkinson (Stefan'ın babası - Peter), Tallulah Rose Haddon (Karakter: Kitty), Laura Evelyn (Karakter: Pearl Ritman), Fleur Kith (Karakter: Mum), Jonathan Aris (Karakter: Crispin), Suzanne Burden (Karakter: Judith), Catriona Knox (Karakter: Leslie), Yak (Karakter: Jerome)
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Gizem
Uzun yüzyıllar önce çıkan savaşta bütün ırklar birbirleri ile büyük ve acımasız savaşlar vermiştir. Daha sonra savaşları bitiren ve barış içinde yaşayan ırklardan Cüceler ile Elfler arasındaki barış sona erer. The Witcher olarak bilinen ve bir çok kişi tarafından korkulan suikastçı Geralt efsanelere konu olan çocuğun doğumunu beklemektedir. Çocuğun doğumu ile dünyadaki savaşların biteceğine inanan The Witcher uzun bir bekleyişe geçer. Bu sırada ise acımasız savaşlar olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Henry Cavill (Karakter: Rivialı Geralt), MyAnna Buring (Karakter: Tissaia), Jodhi May (Karakter: Queen), Adam Levy (Karakter: Mousesack), Björn Hlynur Haraldsson (Karakter: King Eist)
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Prenses Bean kendisini zorla evlendirmek isteyenlerden kaçmanın yolunu arar ve düğün günü saraydan kaçmayı başarır. Bean, Elf arkadaşı Elfo ve içinde yaşayan Şeytan ile dışarıda krallık dışı tehlikeli dünyaya adımını atar. Bu yolda karşısına canavarlar, mitolojik yaratıklar ve bir çok doğa üstü canlı çıkacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Abbi Jacobson (Karakter: Bean), Eric André (Karakter: Luci), Nat Faxon (Karakter: Elfo), John DiMaggio (Karakter: King Zøg), Tress MacNeille (Karakter: Queen Oona), David Herman (Karakter: The Herald), Maurice LaMarche (Karakter: Odval), Billy West (Karakter: Sorcerio), Rich Fulcher (Karakter: Turbish), Jeny Batten (Karakter: Kissy the Elf), Lucy Montgomery (Karakter: Bunty), Matt Berry (Karakter: Prince Merkimer), Noel Fielding (Karakter: Stan the Executioner), Sharon Horgan (Karakter: Queen Dagmar), Lauren Tom (Karakter: Mary), Laura Dickinson (Karakter: Elf), Baraka May (Karakter: Elf), Phil LaMarr (Karakter: God)
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera
Gözleri görmeyen fakat yaşama sevinci olan bir kadın arkadaşının öldürülmesinden sonra dünyası başına yıkılır. Olayı polislere anlatan fakat gözleri görmediği için katilin kimliğini tespit ettiremeyen kadın yanına can dostu köpeğini alarak katili bulmak için amansız bir mücadeleye girecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Keston John (Karakter: Darnell), Kathleen York (Karakter: Joy), Saycon Sengbloh (Karakter: Jules), Perry Mattfeld (Karakter: Murphy), Rich Sommer (Karakter: Dean), Brooke Markham (Karakter: Jess), Casey Deidrick (Karakter: Max), Morgan Krantz (Karakter: Felix), Thamela Mpumlwana (Karakter: Tyson), Derek Webster (Karakter: Hank), Levi (Karakter: Pretzel), Humberly González (Karakter: Vanessa), Calle Walton (Karakter: Chloe), Nicki Micheaux (Karakter: Nia), Sammy Azero (Karakter: Ten), Lindsey Broad (Karakter: Chelsea), Leslie Silva (Karakter: Rhonda), Ana Ayora (Karakter: Sarah)
Tür : Dram, Komedi
Superman'in doğuşun konu alan dizide El Ailesi sürgünde hayatlarını geçirmektedir. Krypton gezegeninde yaşanılana adaletsizlikler El Ailesini gezegene huzur getirmek için büyük bir seferberlik içerisine sokacaktır.
Yapım Yılı : 2018 - 2019
Oyuncular : Cameron Cuffe (Karakter: Seg-El), Georgina Campbell (Karakter: Lyta-Zod), Shaun Sipos (Karakter: Adam Strange), Ann Ogbomo (Karakter: Jayna-Zod), Aaron Pierre (Karakter: Dev-Em), Rasmus Hardiker (Karakter: Kem), Wallis Day (Karakter: Nyssa-Vex), Blake Ritson (Karakter: Brainiac), Ian McElhinney (Karakter: Val-El), Colin Salmon (Karakter: General Zod), Hannah Waddingham (Karakter: Jax-Ur), Elliot Cowan (Karakter: Daron-Vex), Tipper Seifert-Cleveland (Karakter: Ona), Aoibhinn McGinnity (Karakter: Lis-Ser), Sonita Henry (Karakter: Raika)
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Salvatore Okulu bir çok farklı türden canlının eğitim gördüğü bir okuldur. Yeni bir dönem başlayan Salvatore Okulun'da Klaus ve Hayley’in 17 yaşındaki kızı Hope Mikaelson olacaktır. Bir de Alaric Saltzman’ın ikizleri Lizzie ile Josie Saltzman da okulda yeni dönem öğrencileri olacaklardır. Okulda yeni sayfalara giren öğrenciler okul içerisinde bulunan cadılar, vampirler ve kurt adamlar hissettikleri vahşi duygulara mı yenik düşeceklerdir yoksa hep hayalini kurdukları iyi kahramanlar mı olacaklardır?
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Danielle Rose Russell (Karakter: Hope Mikaelson), Aria Shahghasemi (Karakter: Landon Kirby), Kaylee Bryant (Karakter: Josie Saltzman), Peyton 'Alex' Smith (Karakter: Rafael Waithe), Matthew Davis (Karakter: Alaric Saltzman), Jenny Boyd (Karakter: Lizzie Saltzman), Quincy Fouse (Karakter: Milton 'MG' Greasley), Chris Lee (Karakter: Kaleb), Nick Fink (Karakter: Ryan Clarke), Demetrius Bridges (Karakter: Dorian Williams), Ben Levin (Karakter: Jed), Karen David (Karakter: Emma Tig), Lulu Antariksa (Karakter: Penelope Park), Reznor Allen (Karakter: Pedro), Douglas Tait (Karakter: Cyclops)
Tür : Dram, Fantasik, Macera
Miles gerçekten kendisini bulmak isteyen yalnız bir adamdır. Sıradan hayatına bir tedavi süreci ile farklı bir boyut kazandıracaktır. Miles kendisinin klonlandığını ve hayallerindeki gibi birisinin yapıldığının farkına varır. Miles verdiği kararları, işi ve aşkı için büyük bir mücadeleye girecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Paul Rudd (Karakter: Miles Elliot), Aisling Bea (Karakter: Kate Elliot), Desmin Borges (Karakter: Dan), Karen Pittman (Karakter: Lenore Pool), Zoe Chao (Karakter: Kaylyn), Zach Cherry (Karakter: Hugh), James Seol (Karakter: Jung-Ho), Gene Jones (Karakter: Farmer Ray), Rob Yang (Karakter: Left), Emily Young (Karakter: Mousy Co-Worker), Alia Shawkat (Karakter: Maia), Jon Glaser (Karakter: Henry), Ayumi Patterson (Karakter: Cafe Hostess), Gopal Lalwani (Karakter: Driver)
Tür : Dram, Komedi
Kim Jojo anne ve babasız büyüyen fakat içindeki yaşama enerjisini hiç bir zaman kaybetmeyen bir çocuktur. Kendisin her zaman geliştirmeyi hedefleyen Kim Jojo ailesinden kalan borçları da üstlenir. Okuluda ihmal etmeyen Kim, teyzesinin marketinde çalışmaktadır. Okulunda başlayan bir akım olan Love Alarm uygulamasıyla birlikte bir çok genç akıma katılırlar. Kim Jojo başında bir çok sorumluluk olmasına rağmen duygularına yenik düşeceği anlar olacaktır. Love Alarm uygulamasını kullanan bir çok genç bu sayede dertlerini ve sıkıntılarını birbirleriyle atlatmaya çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kim So-Hyun (Karakter: Kim Jojo), Song Kang (Karakter: Hwang Sun-oh), Ga-ram Jung (Karakter: Lee Hye-yeong)
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Büyük aşkların hep benzetmeleri olan Ferhat ve Şirin'in aşkı günümüzün modernliğinde uyarlanmıştır. Ferhat adındaki genç kendisini bitirmek isteyen bir çok düşmanı ile çarpışırken Şirin ile tanışacak ve aşık olacaktır. Fakat ikisinin aşkına engel olmak isteyenler her zaman olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tolga Sarıtaş (Karakter: Ferhat), Leyla Tanlar (Karakter: Şirin), Cansu Dere (Karakter: Banu), Ushan Çakır, Yıldıray Şahinler, Işıl Yücesoy, Şehsuvar Aktaş, Emel Çölgeçen
Tür : Dram, Romantik
Uçak ile yolculuğa çıkan birbirinden farklı insanlar hayatlarının en büyük sınavına gireceklerdir. Bindikleri uçağın gizemi ve uçaktaki yakınlarını bekleyen insanlar uzun bir süre gelmeyen uçağın gizemiyle büyülenirler. Uçak uzun zaman sonra geri döner ve yolcuların hepsi yakınlarının kapılarına giderler. Fakat geçirdikleri zaman uçaktaki yolcular için kısa bir süre olsa da insanlar için çok uzun bir zamandır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Melissa Roxburgh (Karakter: Michaela Stone), Josh Dallas (Karakter: Ben Stone), Luna Blaise (Karakter: Olive Stone), Athena Karkanis (Karakter: Grace Stone), J.R. Ramirez (Karakter: Jared Vasquez), Jack Messina (Karakter: Cal Stone), Parveen Kaur (Karakter: Saanvi Bahl), Daryl Edwards (Karakter: NSA Director Vance), Alfredo Narciso (Karakter: Captain Riojas), Tim Moriarty (Karakter: NSA Deputy Tim Powell), Victoria Cartagena (Karakter: Lourdes)
Tür : Dram, Gizem
Emma Larsimon bir çok korku sever tarafından çok sevilen korku eserleri yazan bir yazardır. Ve özellikle yazdığı bir karakter herkes tarafından çok takip edilen bir karakterdir. Yıllar sonra doğduğu yere geri dönen Emma yavaş yavaş yaşanılan gizem olaylarının içine girmeye başlar. Kasabasındaki gizemli olayları araştıran Emma zaman geçtikçe korku hikayelerinde yazdığı karakterin gerçek olduğunun farkına varacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Victoire Du Bois (Karakter: Emma Larsimon), Lucie Boujenah (Karakter: Camile), Tiphaine Daviot (Karakter: Aurore), Ralph Amoussou (Karakter: Seby), Bellamine Abdelmalek (Karakter: Arnaud adulte), Mehdi Meskar (Karakter: Tonio), Alban Lenoir (Karakter: Inspecteur Raunan), Mireille Herbstmeyer (Karakter: Madame Daugeron), Corinne Valancogne (Karakter: Madame Larsimon), Patrick d'Assumçao (Karakter: Père Xavier), Pierre Aussedat (Karakter: Monsieur Larsimon)
Tür : Korku
Dünyaca ünlü Dr. House dizisinin uyarlaması gelmektedir. Bir doktor ve 3 doktor arkadaşının başlarına gelen olaylar konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Timuçin Esen (Karakter: Ateş Hekimoğlu), Ebru Özkan (Karakter: Gaye), Damla Colbay (Karakter: Esin), Okan Yalabık (Karakter: Dr. Orhan),
Tür : Dram
İnsan ırkının tehlikeli olduğu bir yakın tarihte insanlık kendilerini kurtarmak için büyük bir mücadele verecektir. İnsanlar hayatta kalmak için bir çok yola başvuracaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Alfre Woodard (Karakter: Paris), Jason Momoa (Karakter: Baba Voss), Sylvia Hoeks (Karakter: Queen Kane), Hera Hilmar (Karakter: Maghra), Christian Camargo (Karakter: Tamacti Jun), Archie Madekwe (Karakter: Kofun), Nesta Cooper (Karakter: Haniwa), Yadira Guevara-Prip (Karakter: Bow Lion), Josh Blacker (Karakter: Witchfinder Warrior), Christian Sloan (Karakter: Witchfinder Ayura), Tantoo Cardinal (Karakter: The Dreamer), Mojean Aria (Karakter: Gether Bax), Marilee Talkington (Karakter: Souter Bax), Peter Bryant (Karakter: Lord Dune), Bree Klauser (Karakter: Matal), Hiro Kanagawa (Karakter: Lord Unoa), Lauren Glazier (Karakter: Nyrie), Luc Roderique (Karakter: Arca)
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram
Azize küçük yaşında ailesinin, Alphanlar ailesi tarafından baskıları ve korkusuyla yaşamıştır. Babasına yapılanlardan sonra hayata karşı kırgın olan Azize zamanla büyür ve sadece hayatını kardeşine adar. Fakat Alphanlar kardeşine de dokunmaya çalışınca Azize büyük bir intikama başlayacaktır. Fakat bu süreçte imkansız aşkta gerçek olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Buğra Gülsoy (Karakter: Kartal Alphan), Hande Erçel (Karakter: Azize Günay), Tugay Mercan (Karakter: Okan), Mustafa Yıldıran (Karakter: Balkan Alpan), Başak Daşman (Karakter: Yıldız Alpan), Çetin Sarıkartal (Karakter: İskender Alpan), Selen Öztürk (Karakter: Tuna Alpan), Ufuk Şen (Karakter: Hasan Alpan), Efekan Can (Karakter: Kuzey Alpan), Asuman Çakır (Karakter: Aynur Alpan), Ceylan Batı (Karakter: Ceyda Alpan)
Tür : Dram
Güvercin son bölüm izle, Güvercin izle Zülüf kendi ölümünü herkesin unuttuğu bir kuyuda bekleyen güzel bir kızdır. Kuyuda ölümün soğukluğunu hisseden Zülüf'ü Kenan adında bir adam kurtaracaktır. Fakat kaderin sillesiyle olaydan tam 15 yıl önce Zülüf ve Kenan'ın ailesini birbirlerini düşman etmiştir. Fakat Zülüf ile Kenan'ın arasındaki bağ çok güçlü olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mehmet Ali Nuroğlu (Karakter: Kenan), Almila Ada (Karakter: Zülüf), Nursel Köse (Karakter: Kevsa), Genco Özak (Karakter: Ökkeş), Devrim Saltoğlu (Karakter: Celil), Menderes Samancılar (Karakter: Bedir), Gülen Karaman (Karakter: Zeliha), Berke Üsdiken (Karakter: Müslüm), Eslem Akar (Karakter: Nefise), Dilan Telkök (Karakter: Betül), Toprak Sağlam (Karakter: Emel), Osman Albayrak (Karakter: Kasım), Gözde Fidan (Karakter: Nimet), Bülent Bilgiç (Karakter: Vilayet Mustafa), Işıl Dayıoğlu (Karakter: Mesude), Tolga Pancaroğlu (Karakter: Erdem), İdil Memi (Karakter: Güldane), Sabri Memi (Karakter: Battal)
Tür : Dram
Amerika'da bir eyalet olan Florida'nın Orlando şehrinde yaşayan Krystal Gill su parkında çalışmaktadır. Asgari ücret ile yaşamaya çalışan Krystall'in hayatı kurduğu hayaller ile birlikte bir anda hayallerinde bile tahmin edemeyeceği yüksek mevkilere doğru tırmanacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kirsten Dunst (Karakter: Krystal Stubbs), Théodore Pellerin (Karakter: Cody Bonar), Mel Rodriguez (Karakter: Ernie Gomes), Beth Ditto (Karakter: Bets Gomes), Ted Levine (Karakter: Obie Garbeau II), Usman Ally (Karakter: Stan Van Grundegaard), Julie Benz (Karakter: Carole Wilkes), Cooper Jack Rubin (Karakter: Harold Gomes), Kevin J. O'Connor (Karakter: Roger Penland), Josh Fadem (Karakter: Pat Stanley), John Earl Jelks (Karakter: Judd Waltrip), Melissa De Sousa (Karakter: Mirta Herrera), Da'Vine Joy Randolph (Karakter: Rhonda), Sharon Lawrence (Karakter: Louise Garbeau)
Tür : Komedi
Malcolm Bright suçluların psikolojisini inceleyen ve davranışlarını okuyan bir uzmandır. Fakat işini kendine fazla kaptırınca FBI'dan kovulur. Ne yapacağını kara kara düşünen Malcolm hayatına doğduğu yere ailesinin yanına dönerek devam etme kararı alır. Ailesinin yanına dönen Malcolm geldiğinde iş teklifi alır. New York Polis Departmanı Cinayet Masası Şefi Gil Arroyo’nun isteği üzerine New York Polis Departmanı emrinde çalışmalarına başlar. Cerrah takma adı ile tanınan seri katil babası ile 10 yıldır görüşmeyen Malcolm babası gibi bir seri katili yakalamak için 21 yıldır hapishanede olan babası ile temaslara başlar. Babası ile zamanla iyice yakınlaşmaya başlayan Malcolm çok tehlikeli katillerin peşlerinde olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Tom Payne (Karakter: Malcolm Bright), Lou Diamond Phillips (Karakter: Gil Arroyo), Halston Sage (Karakter: Ainsley Whitly), Aurora Perrineau (Karakter: Dani Powell), Frank Harts (Karakter: JT Tarmel), Keiko Agena (Karakter: Dr. Edrisa Tanaka), Bellamy Young (Karakter: Jessica Whitly), Michael Sheen (Karakter: Dr. Martin Whitly), Esau Pritchett (Karakter: Mr. David), Charlayne Woodard (Karakter: Dr. Gabrielle Le Deux), Kasjan Wilson (Karakter: Young Malcolm), Raymond Lee (Karakter: Jin)
Tür : Dram, Gizem, Suç
Nicole Warren kocasını kaybettikten sonra oğlu Dion ile baş başa kalır. Hayatını oğlu Dion‘a dayan Nicole zamanla oğlunun değişime tanıklık edilecektir. Dion yavaş yavaş doğa üstü yeteneklerini keşfetmeye başlar. Dion'un yeteneklerini annesi Nicole'de fark edecektir. Nicole oğlunun zarar görmemesi için kocasının en yakın arkadaşına danışmaya gidecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jason Ritter (Karakter: Pat), Alisha Wainwright (Karakter: Nicole Warren), Ja'Siah Young (Karakter: Dion Warren), Sammi Haney (Karakter: Esperanza), Gavin Munn (Karakter: Jonathan), Donald Paul (Karakter: Mr. Anthony Fry), Ali Ahn (Karakter: Suzanne Wu), J Harrison Ghee (Karakter: Kwame), Moriah Brown (Karakter: Willa), Dana Gourrier (Karakter: Tessa), Justice Leak (Karakter: Lars), Victor Sho (Karakter: Rashad), Deirdre Lovejoy (Karakter: Charlotte Tuck), Skyler Elyse Philpot (Karakter: Steffi)
Tür : Bilim Kurgu, Dram
Hayatın sakin devam ettiği kasabada gençler okullarına ve türlü türlü etkinliklerde birbirleri ile kaynaşırlar. Huzurun hüküm sürdüğü kasabada Jason Blossom adlı bir gencin nehirde boğulması bir anda bütün kasaba halkının huzurunu kaçıracaktır. Çünkü yavaş yavaş gizemli olaylar yaşanmaya başlayacaktır.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : K.J. Apa (Karakter: Archie Andrews), Lili Reinhart (Karakter: Betty Cooper), Camila Mendes (Karakter: Veronica Lodge), Cole Sprouse (Karakter: Jughead Jones), Casey Cott (Karakter: Kevin Keller), Madelaine Petsch (Karakter: Cheryl Blossom), Mädchen Amick (Karakter: Alice Cooper), Marisol Nichols (Karakter: Hermione Lodge), Skeet Ulrich (Karakter: FP Jones), Mark Consuelos (Karakter: Hiram Lodge), Luke Perry (Karakter: Fred Andrews), Vanessa Morgan (Karakter: Toni Topaz), Charles Melton (Karakter: Reggie Mantle), Ashleigh Murray (Karakter: Josie McCoy), Martin Cummins (Karakter: Sheriff Tom Keller), Nathalie Boltt (Karakter: Penelope Blossom)
Tür : Dram, Gizem, Suç
Hayatını hip-hop'a ve hip-hop kültürüne adamış bir adamın hayat hikayesi konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Peri Baumeister (Karakter: Sara), Sahin Eryilmaz (Karakter: Semir), Edin Hasanovic (Karakter: Jinn), Anna Herrmann (Karakter: Lily), Murathan Muslu (Karakter: Kalifa), Richy Müller (Karakter: Raimund), Lisa Maria Potthoff (Karakter: Celine), Erdal Yıldız (Karakter: Ardan), Damian Cecere (Karakter: Thorsten), Christopher Schärf (Karakter: Thorsten), Carlo Ljubek (Karakter: Miro), Sascha Nathan (Karakter: Hocki), Carol Schuler (Karakter: Zilan), Doris Conrad (Karakter: Frau Tirelli)
Tür : Dram, Müzikal, Suç
Atiye hayatı boyunca sanata olan aşkını gizleyememiş ve tek odak noktasını sanat olarak belirler. Resim yapmayı ve araştırmayı çok seven Atiye yaptığı resimleri bir çok kişi tarafından beğenilir. Anadolu insanı olan ve ailesiyle birlikte İstanbul'da yaşayan Atiye, bir kazı çalışması ile hayatının sonsuza kadar değişeceğinden habersizdir. Çünkü Göbeklitepe’de yapılan bir keşif Atiye'nin kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan ile büyük bir gizeme doğru gideceklerdir. Atiye sırların yavaş yavaş ortaya çıkması ile hem geçmişine hem'de geleceği ile bütün durumları hissedebilecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Beren Saat (Karakter: Atiye), Melisa Şenolsun, Mehmet Günsür, Metin Akdülger
Tür : Dram, Fantastik, Gizem
Ünlü ve başarılı şeflerin birbirleri ile kıyasıya rekabetleri olacaktır. 3 Şef uzun bir mücadeleye girecektir. Yarışmacı şef adayları da bu yarışa dahil olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Batuhan Piatti Zeynioğlu, Pınar İshakoğlu, Sinan Büdeyri
Tür : Yarışma Programı
Ege'de yaşamakta olan ve farklı kültürlere sahip olan iki insanın efsanevi aşk hikayesi konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Sefirin Kızı son bölüm izle, Sefirin Kızı izle Engin Akyürek (Karakter: Sancar), Neslihan Atagül (Karakter: Nare), Beren Gençalp (Karakter: Melek), Uraz Kaygılaroğlu (Karakter: Gediz), Erdal Küçükkömürcü (Karakter: Güven Çelebi), Gonca Cilasun (Karakter: Halise), Doğukan Polat (Karakter: Yahya), Hivda Zizan Alp (Karakter: Elvan), Cemre Öktem (Karakter: Zehra), Edip Tepeli (Karakter: Kavruk Ömer), Tülin Yazkan (Karakter: Menekşe), Erhan Alpay (Karakter: Akın), Özlem Çakar Yalçınkaya (Karakter: Refika), Esra Kızıldoğan (Karakter: Müge), Ömrüm Nur Çamçakallı (Karakter: Küçük Nare), Sami Aksu, İlayda Ildır, Cansu Gültekin, Nilüfer Kıçarslan, Kaan Sevi, Hakan Ummak, Yağmur Başkurt
Tür : Dram
İnsan isterse gerçekten de kendi kaderini değiştirebilir mi? yoksa kaderine yazılan neyse acısıyla tatlısıyla, mutluluğuyla, kederiyle yaşamak mı zorundadır? Hayatın zorlukları ve çekilen acıların hepsi aslında insanı dahada çok olgunlaştıracaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Demet Özdemir (Karakter: Zeynep), İbrahim Çelikkol (Karakter: Mehdi), Engin Hepileri, Fatih Koyunoğlu, Zuhal Gencer, Nurşim Demir (Karakter: Mehdi’nin Annesi), Senan Kara, Sultan Köroğlu Kılıç, Sinan Demirer, Zeynep Kumral, Mehmet Korhan Fırat, Helin Kandemir, Naz Göktan, Elif Sönmez, Kayra Zabcı, Cengiz Aydoğan, İncinur Sevimli, Emir Talha
Tür : Dram
İki köklü ve tehlikeli ailenin arasında çıkan yılların savaşı ve bulunulan bölge olan Adana'da hayat çok zordur. Adana'da yaşamakta olan delikanlı ve mert bir insan olan Ramazan ve Sibel'in farklı hayatları aşklarına engel olabilecek midir?
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Murat Yıldırım (Karakter: Ramazan - Ramo), Esra Bilgiç (Karakter: Sibel), Sacide Taşener (Karakter: Sabahat), Görkem Sevindik (Karakter: Boz), Cemre Baysel (Karakter: Fatoş), Burcu Cavrar (Karakter: Cavidan), İlhan Şen (Karakter: Neco), İlker Aksum, Yiğit Özşener, Yıldırım Gücük, İdil Fırat, Rüzgar Aksoy, Nilüfer Açıkalın, Nebil Sayın, İlkay Kayku, Efsane Odağ, Hakan Salınmış, Leyla Kader İlhan, Burak Tamdoğan, Deniz Gürzümar, Hakan Cömert,
Tür : Aksiyon,Dram,Suç
Firuze ve Ayaz birbirlerinden temiz pırıl pırıl iki çocuktur. Birbirleriyle hep birlikte olan ikili bir gün ayrılırlar. Hayat onları sağdan sola savururlarken gerçek aşkı bulup birbirlerine kavuşabilecekler midir?
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ayça Ayşin Turan (Karakter: Firuze), Alperen Duymaz (Karakter: Ayaz), Hazal Filiz Küçükköse (Karakter: Berrak), Caner Cindoruk (Karakter: Ertan), Aleyna Özgeçen, Lila Gürmen, Hakan Taşkıran, Şebnem Dönmez, Müfit Kayacan, Eylül Kandemir, İlkin Tüfekçi, Zerrin Tekindor, Tuğberk Hasan Sev, Görkem Doğan, Emir Çubukçu, Zeynep Ada Yetiş, Beste Yurtaydın,
Tür : Dram
Babası çok zenginken batınca çalışarak bir şeylerin sahibi olmaya çalışan İrem'in hayatı konu alınmaktadır. Tarık ise komik bir adamdır ve hayatı boyunca istedikleri çok ters gitmiştir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Doğu Demirkol (Karakter: Tarık), Ecem Çeşmioğlu (Karakter: İrem), Zafer Algöz (Karakter: İlhan), Yeliz Kuvancı (Karakter: Ayşe), Şinasi Yurtsever (Karakter: Hicabi), Barış Yıldız (Karakter: Şair Lütfü)
Tür : Dram,Komedi
Ekonomi profesörü olan İrfan işinden ayrılınca bütün dünyası başına yıkılır. Kapılar birer birer yüzüne kapanırken karısı Eda’nın çocukluk arkadaşları Egemen’den yardım istemesiyle İrfan kendisini hayal bile edemeyeceği karanlık bir maceranın içinde bulur. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay’ın tehlikeli iş adamı Süleyman’ın sevgilisi olarak ortaya çıkmasıyla birlikte, İrfan bu macerada aşması gereken birçok sınavla karşı karşıya kalacaktır. Bu macerada karşısına çıkan idealist genç kız Ayşe (Aslı Enver), onun kurtarıcısı olabilecek mi?
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Halit Ergenç (Karakter: İrfan), Aslı Enver (Karakter: Ayşe), Ozan Güven (Karakter: Egemen), Birce Akalay (Karakter: İlay), Nur Fettahoğlu (Karakter: Eda)
Tür : Dram
Zümrüt Kuloğlu, Nevşehir’in en müflis mahallesinde babası, annesi ve iki kız kardeşiyle birlikte yaşamakta, İç Anadolu’nun en kudretli ailelerinden Demirkanların fabrikasında çalışmaktadır... Zümrüt’ün annesi Ülfet halinden sürekli şikayet eden, kızlarını hayırlı bir kısmetle evlendirip yaşadıkları rezil hayattan kurtulmanın hesapları peşinde olan bir kadındır...
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Alp Navruz (Karakter: Serhat Demirkan), Ceren Yılmaz (Karakter: Zümrüt Kuloğlu), Selim Bayraktar (Karakter: Abbas Demirkan)
Tür : Dram
Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır. Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?” Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek!
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu
Tür : Dram
Proje, İstanbul’da lüks bir sitede çalışan, birbirinden farklı dört hizmetçinin ev sahipleriyle aralarında yaşanan ilişkileri ve bu ilişki ağıyla çevrelenmiş gizemli olayları anlatıyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Deniz Baysal Yurtcu, Algı Eke, Selen Domaç, Aleyna Solaker, Yiğit Kirazcı, Seçkin Özdemir
Tür : Dram
Murat ve Yasemin yirmi yılı devirmiş, dostları tarafından parmakla gösterilen örnek bir çifttir. Derin(19) ve Ece(5) adında iki de kızları vardır. Oysa çizdikleri "mutlu aile" resmini gölgeleyen bir sır ilişkilerini içten içe yemektedir. Ece doğduğundan beri birbirlerine dokunmamış, birlikte olmamışlardır. Aşk evlerini çoktan terk etmiştir. Oynadıkları evlilik oyununun olmazsa olmazı "mükemmel" organizasyonlardır. Yasemin Murat'ın yaklaşan yaş günü partisi için canla başla uğraşmaktadır. Murat ise işe güce dalmıştır. Mutsuz rutinlerini hiç tanımadıkları bir kız bozacaktır. Bahar! Bahar, babasını hiç tanımadan annesi tarafından büyütülmüştür. Murat'ın ortağı Barlas'ın babası olduğunu öğrenince şirkete onunla yüzleşmeye gelir. Barlas tarafından kapı dışarı edilince şirkette Murat'la tanışır. Murat bu deli dolu kızdan etkilenir. Aşk Murat'ı çağırmış, gel demiştir. Murat aşkın rüzgarıyla sürüklenir, bir süre. Yanlış olduğunu bile bile. Çok geçmeden aklını başına toplar. Ne de olsa evlidir. Bahar'dan uzak durmalı, aşka karşı koymalıdır. Koyar da. Ta ki sürpriz partide her şey yerle bir olana kadar.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Erkan Petekkaya (Murat Düdenli), Şebnem Bozoklu (Yasemin Düdenli), Aslıhan Malbora (Derin Düdenli), İlayda Çevik (Bahar), Altan Gördüm (Sadri Bey), Ertan Saban (Barlas), Öykü Gürman (Sitare), Mehmet Atay (Balıkçı)
Tür : Dram
İstanbul'un işgal zamanları konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : İlker Kızmaz, Birkan Sokullu, Dolunay Soysert, Osman Sonant
Tür : Dram,Tarih
Genel Hikaye: 1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Sait Genay, Tuna Orhan, İhsan İlhan, Batuhan Yüzgüleç,Samil Kafkas, Mesut Yılmaz
Tür : Dram
Rasim Öztekin’in sahnelerini eşi Esra Öztekin çekerken, Esra Öztekin’in sahnelerini eşi Rasim Öztekin çekti. Öztekin ailesi hem oyuncu, hem kameraman, hem ışıkçı hem de sesçi oldu. İyi günde kötü günde birbirlerine destek olmaya söz vermiş eşler şimdi de set ekibi olarak aile içi dayanışmasını devam ettiriyor. İçlerinde bir oyuncuyla evli olup 3 çocuk yapan Şoray Uzun, en büyük set ekibine sahip. O evin başrolü de sevgili Elçin Şoray ve birbirinden yetenekli oğulları. Yine bir oyuncu olan Nihan Durukan ile evli olan Necmi Yapıcı’nın oğlu Emre Yapıcı’nın da sinema televizyon öğrencisi ve ödüllü bir kısa filmci olması da bu eve büyük bir avantaj kazandırdı. Seksenler dizisinin senaristlerinden biri olan Murat Aras’ın aynı zamanda tecrübeli bir yelken belgeselcisi olması; Ayşe Tolga, Aşkın Şenol, Zeki Yılmaz, Baran Karaoğlan, Aslı Pektaş gibi oyuncuların çok iyi içerikler üretiyor olması bu dizinin gerçekleşmesinde çok önemli bir etken oldu. Bu işe ilk defa soyunanlar ise teknik ekibin yönlendirmesiyle birkaç gün içinde çok önemli mesafeler aldı. Berat Yenilmez’in eşi Seda Yenilmez artık bir yönetmen oldu.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Rasim Öztekin
Tür : Komedi
Aşk 101 izle (IMDb: 7,0)
1990'lar Türkiyesi'nde, dışlanmış bir grup genç, onlarla kalmak için sebebi olsun diye sevgili öğretmenlerini birine âşık etmek için el ele verir. Okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutma konusunda plan yapan 17 yaşında bir grup asi genci odağına alan hikaye gençlerin aşkı keşfetme süreçlerini odağına alıyor. 1998 yılında geçecek olan dizide gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek üzere işe koyulduklarında asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar ve bu yolculukta beraberken güçlü olduklarını, sevginin ise zorla var edilemeyeceğini fark ederler.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kubilay Aka (Karakter: Kerem), Mert Yazıcıoğlu (Karakter: Sinan), Alina Boz (Karakter: Eda), Selahattin Paşalı (Karakter: Osman), İpek Filiz Yazıcı (Karakter: Işık), Pınar Deniz (Karakter: Teacher Burcu), Kaan Urgancıoglu (Karakter: Kemal, Rae Varela (Karakter: Eda), Müfit Kayacan (Karakter: Necdet)
Tür : Komedi,Romantik
“Bay Yanlış” dizisinde Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi'nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi'nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Can Yaman (Karakter: Özgür Atasoy), Özge Gürel (Karakter: Ezgi İnal), Fatma Toptaş (Karakter: Cansu Akman)
Tür : Dram,Romantik,Komedi
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Hande Erçel, Kerem Bürsin
Tür : Komedi, Dram, Romantik
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz, Bedia Ener, Renan Bilek, Bülent Seyran, Ebru Aykaç, Burak Tamdoğan, Pelin Öztekin ve Tülay Günal
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Güven Kıraç, İpek Tuzcuoğlu, Erkan Can, Çiçek Dilligil, Merve Erdoğan, Mert Carim, Naz Çağla Irmak, Seda Akman, Ünal Silver
Tür : Komedi
Ali Bilgin’in yönetmenliğinde bir süre önce çekimlerine başlanan ‘Menajerimi Ara’ dizisi, oyuncu ve menajerlerin sinema sektörünün parlak ışıkları altındaki ego savaşlarını, umutlarını, hayal kırıklıklarını ekrana taşıyacak. Dizide; İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin spot ışıklarının altında, ego savaşlarının, hırsların, şöhretin, paranın, umutların, büyük hayal kırıklıklarının bir arada yer aldığı, oyuncuların ve menajerlerin dünyasında var olma hikayesini izleyeceğiz. Dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak kaleme alıyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Deniz Can Aktaş, Semi Sırtıkkızıl, Nazlı Senem Ünal, Bedir Bedir, Pınar Ünsal, Yaprak Medine
Tür : Komedi, Romantik
Karatan ailesinin üyelerini ise Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın ve İpek Filiz Yazıcı canlandırıyor. Ayaydın zengin iş insanı Timur Karatan’ı canlandırırken eşi Yasemin rolünde Pamuk, ilk evliliğinden kızı Gökçe Karatan karakterinde ise Yazıcı izleyicinin karşısına çıkacak.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı, Nisa Sofiya Aksongur, Devrim Nas, Aziz Caner İnan, Nebil Sayın, Ayşe Tunaboylu, Begüm Akkaya, Furkan Kalabalık, Övül Özbay, Seher Terzi
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir Psikiyatri kliniğinde geçen yaşanmış olaylardan esinlenerek uyarlanmıştır
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Binnur Kaya, Tülin Özen, Meriç Aral, Burak Sevinç, Gülçin Kültür, Baran Arslan, Canberk Gültekin
Tür : Komedi
Kolombiya'dan Türkiye'ye gelen Maria ile Ürgüp'ün tanınmış ailesinin veliahtı olan Mustafa'nın aşk hikayesini konu alan dizi; bu aşk içindeki gerilimi, imkansızlığı ve ikilinin yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyacak.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent, Ezgi Çelik, Haki Biçici, Haldun Boysan ve Hülya Gülşen
Tür : Romantik
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen paylaşıyor. Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Sinan Albayrak, Ali Yağcı, Hande Yılmaz, Deniz Işın, Tugay Erdoğan, Selin Karayağız, Betül Berfin Oruç, Mutlu Karaduman, İpek Zeynep İlbeyli, Aksel Bonfil, Fulden Obiz Baybars Tören
Tür : Komedi, Romantik
Arıza son bölüm izle, Arıza izle Ali Rıza dürüst ve keskin çizgileri olan bir gençtir. Kendi inandıklarına aykırı olaylarla karşılaşması sonucunda arızaya bağlar. Dizide Ali Rıza(A.Rıza)’nın taksisine binen Halide ile karşılaşması ve sonrasında yaşanan olaylar anlatılmaktadır. Ali Rıza taksicisidir ve yolu Halide ile kesişince hayatı bir anda değişir.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Barış Falay, Yeşim Salkım, Dilara Aksüyek
Tür : Dram, Komedi
Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı , yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye ve Gülben’in en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. Aşk, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mı? Derenoğlu ailesine karşı verilecek bu savaşı, aşk, kazanacak mı?
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Alper Saldıran, Metin Çoşkun, Esra Ruşan, Atilla Şendil, Emir Özden, Uğur Uzunel, Gizem Katmer
Tür : Dram
Arif ve Zekeriya aynı sokağın iki rakip kebapçısıdır. Zola ve Çavi adındaki iki İtalyan’ın mahalleye gelişi; Arif’in de Zekeriya’nın da hayatlarını alt üst eder. Çavi elinde yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafla mahalleye gelip babasını aramaya başlar. Zekeriya ve Arif yıllar sonra ortaya çıkan bu çocuk meselesi yüzünden perişan olurlar. İki ezeli rakip, iş birliği yapmak zorunda kalır. Yaşanan tüm bu olaylar sırasında Zola, mahallenin en güzel kızı Azra’ya aşık olur. Ancak Azra, Arif’in oğlu Ahmet’le ailelerinden gizli ve fırtınalı bir aşk yaşamaktadır. Rekabet, aşk, sırlar, kaçma kovalamaca, bakalım bu küçük mahalleye sığacak mıdır?
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Burak Tozkoparan
Tür : Dram
Anadolu’nun kapılarını Türklere açan Selçuklu Hükümdarı Sultan Alparslan’ın hain bir suikast sonucunda şehit olmasının ardından oğlu Melikşah tahta geçer. Aynı gün Hatunu Başulu'yu da kaybeden Melikşah derinden sarsılır. Selçuklular dışarıda Bizanslılar ve Fatimi Devleti ile durmadan çatışırken, içerde de Hasan Sabbah’ın başını çektiği Batıniler her tarafa yayılmış halde Selçuklu’yu içten içe kemiriyorlardır. Melikşah’ın bu yolda en büyük destekçileri Nizamülmülk gibi liyakatli devlet adamları ve irfan sahibi kişiler olacaktır. Babasız büyüyen Sencer, Nizamülmülk’ün tedrisatından geçerek idealist bir kahramana dönüşür ve Melikşah’ın fedaisi olmayı başarır. Diğer tarafta Karahanlı hanedanından gelen asil soylu Terken, Melikşah’ın hatunu olmanın verdiği güçle devlete hakim olmak istiyordur. Fakat onun bu ihtiraslarının karşısında devletin Baş Hatunu olan Melikşah’ın anası Seferiye, Melikşah’ın oğlu Tapar’ın Hatunu olan Gevher ve saraya gelişiyle dengeleri değiştirecek olan asil Türkmen kızı Elçin.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Buğra Gülsoy, Ekin Koç, Mehmet Özgür, Hatice Şendil, Leyla Lydia Tuğutlu, Sevda Erginci
Tür : Tarih
Sadakatsiz son bölüm izle, Sadakatsiz izle, Sadakatsiz dizisi tüm bölümleri
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Dram
Çocukluk dizisinde Mahir Boztepe’nin kurduğu Ali Kağan Çocuk evinde yaşayan Mozi, Mavi, Bambi ve Zeynep’in hikayesi anlatılacak. Mozi ve Mavi aileleri tarafından yıllar önce yetiştirme yurduna bırakılmış iki çocuktur. Yıllardır yetiştirme yurtlarında kaldıkları için bu hayata alışmışlardır; ancak anne ve babası hapse giren Zeynep yetiştirme yurdunda ilk gecesini yaşayacaktır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Dram
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Dram
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular :
Tür : Dram
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Zuhal Olcay, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ve Toprak Can Adıgüzel
Tür : Dram
İşlemediği bir suçu işlemekle suçlanan ve hapse atılan annenin haklı mücadelesinden haberdar edilecek. "Bir Annenin Günahı" dizisinde, iki çocuklu bekar bir annenin yaşam mücadelesini anlatan, oğlunun ameliyat olması için para arayan bir annenin karışmış olduğu bir suçun ardından aşkı ve mücadelesi anlatılacak. Ayaklarının üzerinde duran ancak çocuğunun sağlığı için suç işleyen bir annenin dramı ve iki gencin aşk hikayesi bu gerçekle sınanacaktır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas, Özge Özberk, Alihan Türkdemir, Musa Uzunlar
Tür : Dram
Müzik öğretmeni olan Zeynep (Nurgül Yeşilçay) iki küçük çocuğu ve doktor olan kocası ile masalsı bir hayata sahiplerdir. Tayinleri çıkınca küçük bir kasabaya güzel bir eve taşınırlar. Hayatlarının mükemmel şekilde devam edeceğini düşünen Zeynep, sonraki 5 yıl içinde her şeyini kaybeder. Bu sürede Zeynep’e deli gibi aşık olan Sinan Komiser (Mert Fırat) aşkı yüzünden mesleğinden olur ama asla sevdiği kadını geride bırakmaz. Şimdi zaman el ele verip inatla her şeyi geri alma zamanıdır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli, Mine Kılıç, Ayşegül Cengiz, Tolga Güleç
Tür : Dram
Tam olarak ağızlarında gümüş kaşık ile doğdular: Selim, Serra, Biricik ve Burak… Serra'nın hikayesi diğerlerine göre bambaşka ama tesadüfler onu da bu gençlerin arasında yeni bir başlangıca sürükleyecek!” Bu dört genci buluşturan Kuzey Üniversitesi, kampüs yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunacak.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Feyza Civelek, Seda Akman
Tür : Dram
Mehmet Ali Pamuk, evli ve üç çocuklu, İstanbul Anadolu Yakası’nda, mahalle arasında özel halk sağlığı kliniği sahibi, idealist bir hekim ve daha da idealist bir aile babasıdır. Mehmet Ali, tıp fakültesinde okurken, kampüste tanıştığı, halkla ilişkiler bölümünde okuyan ve çok güzel bir İstanbul Kadıköy kızı olan Aslı’ya aşık olmuş ve sonunda O’nunla evlenmeyi başarmıştır. Aslı da, Mehmet Ali’yi severek evlenmiştir; ama zavallının, Mehmet Ali ile evlenirken, aynı anda Mehmet Ali’nin ailesiyle de evleniyor olduğundan haberi yoktur. Mehmet Ali, evlendikten sonra, en azından bir süreliğine kira vermemek için, eskiden Adana’nın önemli ağalarından olan İbrahim dedesinin annesine bıraktığı üç katlı eski apartmanın orta katında oturmayı uygun görünce; yeni evli çiftin tüm hayatları, giriş katında oturan anne babalarının hayatıyla iç içe geçmiştir. Yıllar geçmiş, çiftin çocukları olmuş, hepsi okul çağına gelmiş, hatta büyük kızları evlenme çağına yaklaşmıştır, ama değişen hiçbir şey olmamıştır. Zavallı Kadıköy kızı Aslı, hala aynı apartmanda, giriş katında oturan kayınvalidesi ve kayınpederi ile birlikte yaşamaktadır ve 7/24 kayınvalide baskısı altındadır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Çağlar Çorumlu(Mehmet Ali Pamuk), Şebnem Bozoklu (Aslı Pamuk), Melek Baykal(Arife Pamuk), Salih Kalyon (Kerami Pamuk), Timur Acar (Rıfkı Pamuk), Eslem Akar (Yağmur), Bahar Süer (Ayfer),Berke Üsdiken (Emre Güney), Ecrin Su Çoban (Damla Pamuk), Berat Efe Parlar (Oğulcan Pamuk) Beste Bereket (Aydan Hemşire), Rukan Demir (Çilem Hemşire)
Tür : Komedi
Düşmanını zehirlediği gibi, kendini de sokmayı bilen ‘Akrep’, geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesini konu alıyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim’in başrolü paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Taha Baran Özbek, Esila Umut, Müge Su Şahin, Ahsen Türkyılmaz, Demet Gül
Tür : Dram
İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara'nın (Ali Atay) hikayesi anlatılacak. Savcı Kara'nın hayatı 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alınca değişiyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler, Cengiz Okuyucu
Tür : Dram
Bir kahramanın verdiği zorlu mücadeleler konu alınıyor.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Atakan Hoşgören
Tür : Aksiyon
Zaman Yolculuğu yapan Tozkoparan İskender, daha çocuk yaşında pek çok rekor kıran süper kahraman İskender, yol arkadaşı Fikri, hocası Salih ve peşini bırakmayan ezeli düşmanı Giovanni ile günümüze misafir oluyor. Henüz 12 yaşında olmasına rağmen olağanüstü yetenekleri bulunan okçu İskender, eğer, 2020 yılından yaşadığı zamana geri dönemezse tarihin seyri değişecektir. Bununla birlikte, Tozkoparanlar'ın yok olma ve kötülerin kazanma ihtimali vardır. Ancak İskender'in derdi bir tek bu değildir. Onu günümüzde de pek çok sorun beklemektedir. Bir türlü kontrol edemediği güçleri, sürekli peşinde olarak onu takip eden Venedikli okçu Giovanni ve okulda başının belası olan Kasırga takımı İskender'i devamlı rahatsız etmektedir. Fakat tüm bu problemlere karşı Mavi Ay takımı da İskender'i yalnız bırakmamaya niyetlidir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş, Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan
Tür : Fantastik,Macera
Mehmet Ali’nin ilk aşkının yıllar sonra çıkıp gelmesi ortalığı karıştırır! Mehmet Ali, ilk aşkı Deniz’i karşısında görünce büyük bir korku yaşar, çünkü Aslı’ya bu konuda yalan söylemiştir! Mehmet Ali Deniz’i, başta annesi Arife ve eşi Aslı olmak üzere tüm ailesinden uzak tutmaya çalışsa da başarılı olamaz. Yalan üstüne yalan söyleyen Mehmet Ali, abisi Rıfkı’nın başını büyük bir derde sokarken, Deniz’in yıllardan sonra neden çıkıp geldiği merak konusudur. Öte yandan Damla Hulusi’nin, dedesi Kerami ile dostluğunu hiç samimi bulmaz ve Hulusi’ye güvenmez. Hulusi, Kerami ile dostluk kurmaya çalışırken aslında çok başka bir şeyin peşindedir. Hulusi’nin asıl amacı nedir? Oğulcan başına geleceklerden habersiz arkadaşlarını eve davet eder. Oğulcan’ın başına öyle bir şey gelir ki, Oğulcan hayatının en unutulmaz gecesini yaşar. Tüm bunlar olurken Yağmur’u, sevgilisi Emre ile ilgili öğrendiği bir kötü bir bilgi şoke eder!
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar
Tür : Komedi
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Yarışma Programı
Türkiye'nin en büyük iş adamlarından olan Aziz Türel'in, çocuklarından en kıymetlisi olan Mahur'un başı o gün çektiği bir fotoğraf karesi yüzünden büyük derde girer. Mahur'un istemeden karıştığı olaydan, hayatını Maraşlı kurtarır. O gün kaderleri birbirine bağlanacaktır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Saygın Soysal, Serhat Kılıç, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Cihan Yenici
Tür : Dram
hayatında hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanan Kadir (Özcan Deniz) ve aşka inanmayan Ayliz'in (İrem Helvacıoğlu) masal tadındaki aşkını konu alıyor
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Özcan Deniz, İrem Helvacıoğlu, Caner Şahin, İlhan Şen, Mustafa Uğurlu
Tür : Dram
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Dram
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Dram
Giderek yoğunlaşan bir şekilde yabancı istihbarat servislerinin operasyonlarına maruz kalan ülkemizde, Ankara'daki SİHA fabrikasına bir terör saldırısı düzenlenir. Saldırının yabancı istihbarat servisleri organizasyonu ile gerçekleştirildiği tespit edilir. Bu saldırıların üzerine MİT içinde çok gizli bir ekip kurulur. Bu ekip ülkesi için hayatlarından vazgeçerek saldırıların arkasındaki güçleri tespit edecek ve olağanüstü yöntemlerle ortadan kaldıracaktır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin
Tür : Polisiye
Uğur hem karısını kaybettiği yangının faillerini bulup adalete teslim etmek, hem de hayatının anlamı kızı Ömrüm’ü yanına almak için amansız bir mücadeleye girecektir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca, Tuğçe Karabayır
Tür : Dram
Yitirilen hayatlar, paramparça olan aşklar ve varoluş mücadelesi 1963 yılında adanın pastoral coğrafyasında neşeli hayatlarını süren sakız tüccarı Dereli ailesi, Kanlı Noel olarak bilinen olayların başlaması ile diğer Türk aileler gibi saldırıya uğrar. Birbirlerinden ayrı düşen aile fertleri kasabalarından sürülüp zorunlu bir göçe başlarken ailenin başındaki Kemal Dereli kendi ailesiyle birlikte göç yolundaki binlerce Türk’ün lideri haline gelir. Kıbrıs’ta yaşam mücadelesi sürerken Türkiye’den adaya gizli görevle yollanan Ankaralı ise Lefkoşa’da olayların seyrini değiştirir. Adada gizli kahramana dönüşen Ankaralı ve ayrı düştüğü nişanlısının hasretle ve yaşam mücadelesi ile harmanlanan aşkı da Dereli ailesinin hikayesi ile iç içe geçer.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir, Devrim Saltoğlu
Tür : Dram
Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Dram
Fırtına ailesinin, 3 çocuklarıyla sürdürdükleri mutlu aile hayatı, bir günde yerle bir olur. Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, uzun zamandır yayınlarına katıldığı ‘Suçlu Peşinde’ programının yapımcısı Azra İnce’nin cazibesine yenik düşer ve karısı Aylin’i aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında koştururken, bu ihaneti farketmez bile. Fakat 16 yaşındaki kızları Cemre, ihaneti yakalar. Ancak şüpheleri onu yanlış kadına götürür. Yıllardır evlerinde çalışan Gülsüm’ün kızı İnci’yi hedefe koyar. Aile tarafından burslu okutulan İnci, Cemre’nin hışmına uğrar ve yaptıkları kavgada ölür. Ortadan kaybolan kızını arayan Gülsüm’ün tek sığınağı, Fırtına ailesidir. İnci’yi göz yaşları içinde arayan bir diğer kişi de, ailenin büyük oğlu Mert’tir… Çünkü İnci, Mert’in herkesten gizlediği sevgilisidir. Fırtına ailesi vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde sınanırken, Cihan’a tutkuyla bağlanan Azra da, zamanla bir öldüren cazibe figürüne dönüşecektir.
Yapım Yılı :
Oyuncular : Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Can Nergis, Tuvana Türkay, Nihal Koldaş, Yaşar Uzel, Nejat Uygur, Helin Kandemir
Tür : 2021
İslam dünyasını içene sürüklendiği büyük bir iç savaş ve kaostan çıkarıp birleştirmeye çalışan, dünyayı kasıp kavuran Moğollara ilk mağlubiyeti tattıran ve onların yenilmezlik efsanesini yerle bir eden "Bozkır Arslanı Celaleddin"in hikayesini anlatan dizinin yapım ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ üstlendi.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Tarih
Kendi halinde, hayatından memnun bir kebap ustası olan Fırat, günün birinde kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk'a dersini vermek ister. Fırat'ın öfkesi, yolunu bir Fransız restoranına düşürür. Geçmişte Fransız mutfağını iyi bilen bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi Naz Soyluer sayesinde, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek "Aşkın Tarifi" olmadığını anlayacaktır. Aşkın Tarifi var mıdır, Fırat Aşkın Tarifini bulabilecek midir?
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Dram, Romantik
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Dram, Romantik
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Aile
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Romantik
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Dram
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Romantik
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür : Dram
Vikings: Valhalla izle, Vikings: Valhalla türkçe dublaj izle, Vikings: Valhalla türkçe altyazılı 1080p diziport adresinde Tarihi dizi Vikings'in 100 yıl sonrasını konu alan Vikings: Valhalla, İngiltere Kralı Günah Çıkartıcı Aziz Edward'ın ölümünün ardından 3 lordun İngiltere tahtında hak iddia etmesi üzerine, İngiltere'nin kaderini etkileyecek olayları anlatmaktadır. Viking çağının nasıl sonlandığını da anlatmaktadır.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sam Corlett, Frida Gustavsson, Leo Suter, Bradley Freegard, Jóhannes Haukur Jóhannesson
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Politik, Savaş
Nejat karısı tarafından terk edilir. Kızı Kayra ile birlikte yaşamaya başlayan Nejat kızı Kayra'nın üzülmemesi için annesi gibi mektuplar yazar. Kayra'da annesinin döneceği günü beklemeye başlar. Daha sonra Suna adında bir kadın ile tanışan Nejat, Suna'ya kızı Kayra'nın annesi olmasını ister. Suna durumu anlar ve kabul eder. Nejat ile Suna artık karı-koca gibidir. Kayra büyümeye başlarken Nejat ile Suna'nın tatlı yalanını ortaya çıkaracak bir kadın çıkagelecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Furkan Palalı (Karakter: Nejat), Aslı Bekiroğlu (Karakter: Suna), Lavinya Ünlüer (Karakter: Kayra), Cem Zeynel Kılıç (Karakter: Hayri), Aslı İnandık (Karakter: Saniye), Gonca Sarıyıldız (Karakter: Hande), Ahmet Saraçoğlu (Karakter: Şevket), Sadi Celil Cengiz (Karakter: Rafet), Seda Türkmen (Karakter: Burcu), Ali Yoğurtçuoğlu (Karakter: Serkan), Zehra Yıldırım (Karakter: Öğretmen), Ege Kökenli (Karakter: Aylin), Feyza Işık (Karakter: Enise), Goncagül Sunar (Karakter: Pervin), Aksel Bonfi (Karakter: Tolga)
Tür : Dram, Komedi, Romantik
Yasemin hayatın zorluklarını tadar ve kendisini yetiştirme yurdunda bulur. işitme engelli kardeşinin velayetini üstüne almayı hedefleyen Yasemin hem okuyup hem de çalışmaya karar verir. Cem ise varlıklı bir ailenin çocuğudur. Yasemin ile Cem birbirlerini kaderin sayesinde bulacaklardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Burak Sevinç (Karakter: Cem Yenilmez), Melis Sezen (Karakter: Yasemin Adıvar), Selen Uçer (Karakter: Serpil Zengin), Tolga Güleç (Karakter: Mehmet Tuna), Mehmet Bozdogan (Karakter: Birkan Atılgan), Nail Kirmızıgül (Karakter: Ekber)
Tür : Dram, Romantik
Sanem babasının hastalığından dolayı kendi hayatından fedakarlık yapar ve dükkanlarının başına geçer. Daha sonra ablasının çalıştığı kadın dergisinde eleman arandığını duyunca hemen başvuru yapar. İş teklifi kabul edilen Sanem burada kendisine çok ters bir karakter olan patronun oğlu Can ile tanışacaktır. İkili birbirlerine aşık olmaya başladıkça insanlar bu ilişkiyi istemeyeceklerdir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Demet Özdemir (Karakter: Sanem Aydın), Can Yaman (Karakter: Can Divit), Özlem Tokaslan (Karakter: Mevkibe Aydın), Cihan Ercan (Karakter: Muzaffer Kaya), Öznur Serçeler (Karakter: Leyla Aydın), Berat Yenilmez (Karakter: Nihat Aydın), Birand Tunca (Karakter: Emre Divit), Sevcan Yaşar (Karakter: Aylin Yüksel), Anıl Çelik (Karakter: Cengiz Özdemir), Tuğçe Kumral (Karakter: Deren Keskin), Ceren Taşci (Karakter: Ayhan Işık), Sibel Şişman (Karakter: Güliz Yıldırım), Tuan Tunalı (Karakter: Metin), Ali Yağcı (Karakter: Osman Işık), Asuman Çakır (Karakter: Aysun Kaya), Oğuz Okul (Karakter: Rıfat), Feri Baycu (Karakter: Melahat), Kimya Gökçe Aytaç (Karakter: Polen), Ahmet Somers (Karakter: Aziz Divit), Cengiz Bektaş (Karakter: Halil), Ayşe Akın (Karakter: Arzu), Özgür Özberk (Karakter: Enzo Fabri), Aliye Uzunatağan (Karakter: Remide), Baki Çiftçi (Karakter: Levent), İpek Tenolcay (Karakter: Hüma), Aslı Melisa Uzun (Karakter: Gamze), Gamze Topuz (Karakter: Ceyda), Dilek Serbest (Karakter: Ayça), Utku Ateş (Karakter: Yiğit)
Tür : Komedi, Romantik
Kocası Vedat tarafından işkenceler gören Nefes, Tahir adında bir adamla tanışır ve artık hayatı değişecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Ulas Tuna Astepe, Irem Helvacioglu, Sinan Tuzcu
Tür : Dram
Zeynep ve Yıldız kardeşler hayatlarının tehlikeli sulara doğru yüzdüğünden habersizlerdir. Çünkü Yıldız kocasından kurtulmak isteyen zengin bir kadın ile birlikte çalışmayı kabul eder ve kardeşi Zeynep'de bu hikayeye ortak olacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Talat Bulut, Sevval Sam, Eda Ece
Tür : Dram, Romantik
Ailesinden yana şanslı olan ve zengin olan Aziz Ailesi tarafından Almanya'da dünyaya getirilmiş bir gençtir. Daha sonra ailesiyle birlikte Türkiye'ye dönen Aziz burada geçirdiği süreden sonra şirketin başına geçmek zorunda kalır. Hayatına bir de aşk girince Aziz'in daha çok sorumluluğu olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
Ümran kocasından her zaman zorbalık gören bir kadındır. Kızı Hayat için sabreden Ümran bir de bildiği bir sır yüzünden hep susmaktadır. Fakat gerçekler ortaya çıkmak için beklemektedir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu
Tür : Dram
Abdülhamid Han'ın dönemin siyasi politikasını ve ağır yaralı bir Osmanlı devletini nasıl parçalanmadan ayakta tuttuğunu ve düşmanların stratejilerini, Türk halkının milliyetçiliğini konu alan bir dizidir.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Bülent Inal, Bahadir Yenisehirlioglu, Özlem Conker
Tür : Aksiyon, Dram, Tarih
Yıllar önce babasını hiçe sayarak evlenen Melek yıllardır yaşadığı zorluklardan bıkmıştır. Bir de yakalandığı hastalıktan dolayı kocası tarafından terk edilince canından çok sevdiği üç çocuğu ile birlikte babasının yanına geri dönmeye karar verir. Fakat kocası Alpay tarafından ihanete uğrar ve çocukların velayeti kocası Alpay tarafından alınmıştır. Melek ise birbirlerinden kopmak üzere olan çocuklardan Defne'nin gözü hep yükseklerdedir. Kendi belirlediği kurallarına göre hareket eden Defne her zaman annesi Melek ile karşı karşıya gelecektir. Sadece Defne değil ailenin büyük erkek çocuğu Kerem'in futbol sevdası ve tanıştığı insanlar başına bela açacaktır. Fakat Melek pes etmeye hiç niyetli değildir. Ne olursa olsun ailesini korumayı hedefler ve ölmeden önce çocuklarını kendi babasına bırakmak ister.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Nehir Erdoğan (Karakter: Melek), Kutsi (Karakter: Halil), Kaan Çakır (Karakter: Alpay), Şerif Sezer (Karakter: Nefise), Mustafa Mert Koç (Karakter: Ömer), Rabia Soytürk (Karakter: Defne), Ulvi Kahyaoğlu (Karakter: Kerem), Ece Özdikici (Karakter: Funda), Hande Kaptan (Karakter: Kadriye), Muharrem Türkseven (Karakter: Mahmut), Poyraz Ar (Karakter: Seyit Ali), Mehmet Çevik (Karakter: Seyit Ali Karadağ)
Tür : Dram
Yılmaz asker olduktan sonra hastalıktan dolayı malulen emekli olmuştur. Muğla'nın Köyceğiz ilçesine taşınan Yılmaz burada yalnız bir hayat sürmeyi hedefler. Yılmaz hayatına sıkıla sıkıla devam etse de daha sonra yaşama sevinci olan Elif ile karşılaşır. İkili artık birlikte yaşamaya başlayacaklardır. Elif ve Yılmaz hayatlarını bir arada tutabilecekler midir?
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Tolgahan Sayışman (Karakter: Yılmaz Karabey), Esra Bilgiç Töre (Karakter: Derya Akar), Hazal Subaşı (Karakter: Elif Karabey), Serhat Tutumluer (Karakter: Kenan Akar), Cem Uçan (Karaker: Taner Çelikbaş), Yağmur Özbasmacı Mermer (Karakter: Dilek Akar), Feyza Civelek (Karakter: Damla Akar)
Tür : Dram
Filiz annesini kaybettikten sonra kardeşlerine bakmakla yükümlü bir kız olur. Gençliğini yaşayamayan Filiz babasından da bir hayır görmez. Filiz ve kardeşleri yaşadıkları yerden babalarına rağmen çıkıp güzel bir hayat sürebilecekler midir?
Yapım Yılı : 2017 - 2019
Oyuncular : Hazal Kaya (Karakter: Filiz), Burak Deniz (Karakter: Barış), Reha Özcan (Karakter: Fikri), Yağızcan Konyalı (Karakter: Rahmet), Nejat Uygur (Karakter: Hikmet), Alp Akar (Karakter: Fikret), Zeynep Selimoğlu (Karakter: Kiraz), Ömer Sevgi (Karakter: İsmet),
Tür : Komedi, Dram, Romantik
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Hande Doğandemir (Karakter: Leyla Akgün), Funda Eryiğit (Karakter: Zeynep İnan), Seçkin Özdemir (Karakter: Aslan Erçeti), Hazar Motan (Karakter: Hande Tekin), Özgür Çevik (Karakter: Kerem İnan), Alican Yücesoy (Karakter: Cihan Karadağ), Kemal Uçar (Karakter: Zeko), Ali İpin (Karakter: Haşmet Köprülü), Ecem Özkaya (Karakter: Aysel Karadağ), Demir Karahan (Karakter: Behçet Sarı), Gözde Duru Belge (Karakter: Pınar)
Tür : Aksiyon, Dram
Gülperi hayatının aşkını bulduğunda evlenir ve uzun yıllar mutlu bir hayat sürer. Fakat bir gün eşinin ölümüyle birlikte dünyası başına yıkılır. Eşini ailesi tarafından üstüne iftira atılan Gülperi çocuklarını ve hayatını kazanmak için büyük bir savaş verecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Nurgül Yeşilçay (Karakter: Gülperi Çetin), Timuçin Esen (Karakter: Avukat Kadir Aydın), Tarık Papuççuoğlu (Karakter: Gülperi Yakup Ağa), Şefika Ümit Tolun (Karakter: Gülperi Fatma Taşkın), Onur Bilge (Karakter: Ejder Taşkın), Gülçin Kültür Şahin (Karakter: Kader Taşkın), Burak Dakak (Karakter: Hasan), Emir Özyakışır (Karakter: Can), Aleyna Özgeçen (Karakter: Bedriye), Ece Sükan (Karakter: Şeyma), Ezgi Gör (Karakter: Artemis Aydın), Rabia Soytürk (Karakter: Selen), Furkan Oğulcan İlker (Karakter: Serdar)
Tür : Dram
Bir tekstil firmasının getir götürünü yapan Yaşar hayatının fırsatını yakalar. Fakat bu fırsat onun için gerçekten de fırsat mıdır yoksa felaketle sonuçlanacak bir durum mudur?
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Gülse Birsel, Sarp Apak, Çağlar Çorumlu
Tür : Aile, Komedi
Demir yıllar önce evliliğinden bir kız sahibi olur. Demir zamanla sevdiği kadının farklı bir karaktere dönüştüğünü anlar ve bu nedenle hayatı kararır. Demir'in yaptığı dolandırıcılık işleri hayatını iyice zora sokar ve kızının tek başına kalacağını bildiği için dolandırıcılığı tamamen bırakır. Kızını büyütmek isteyen Demir tam anlamıyla bir baba olma yolunda ilerler.
Yapım Yılı : 2018 - 2019
Oyuncular : Buğra Gülsoy (Karakter: Demir Göktürk), Leyla Lydia Tuğutlu (Karakter: Candan Hoşgör), Beren Gökyıldız (Karakter: Öykü), Tugay Mercan (Karakter: Uğur), Serhat Teoman (Karakter: Cemal), Selin Şekerci (Karakter: Asu)
Tür : Dram
Reyhan temiz kalpli masum genç bir kızdır. Reyhan annesi vefat ettikten sonra çok zengin bir iş adamı Reyhanı oğlu Emir ile evlendirilmek ister. Fakat bu duruma karşı çıkan Emir'in annesi olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Gökberk Demirci (Karakter: Emir), Özge Yağız (Karakter: Reyhan), Berkant Müftüler (Karakter: Hikmet Tarhun), Gül Arcan (Karakter: Cavidan), Can Verel (Karakter: Kemal), Cansın Mina Gür (Karakter: Masal), Derya Kurtuluş Oktar (Karakter: Şehriye), Almira Tuğgül Küçükoğlu (Karakter: Yonca), Ceyda Olguner (Karakter: Cemre)
Tür : Dram
Ozan hayatı her zaman neşesine yaşayan eğlenceli bir çocuktur. Hayatına devam eden Ozan onu bekleyen kaderinden habersizdir. Çünkü İzmir'den gelen Aslım ile hemen kavga ederler. Ozan ile Aslım birbirlerine içten içe kin besleseler de zamanla duygularına engel olamayacaklardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Yağmur Çokgenç, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli, Didem Aygün, İrfan Kılınç, Nur Yazar, Nevzat Can Rüzgar, Şifanur Gül, Berk Bakioğlu, Sevgi Temel, Yağmur Ilgım Öztekin, Tuana Tuzman, Zeynep Şirin Giobbi, Zafer Güllü, Önder Atakanlı, Pervin Balcı
Tür : Dram
Eric Carter bir çok tehlikeli görevi üstlenmiş ve kritik görevlerde en önlerde yer alan eski bir askerdir. Hayatını ülkesine ve orduya adayan Eric ABD'ye geri dönüş yapar. Eric CTU isimli son derece ölümcül bir terör örgütünün faaliyetlerinden haberdar olur ve durdurmak isteyen bir ekibe dahil olur. Olaylar hızla gelişirlerken Eric olayların ortasında kalacaktır.
Yapım Yılı : 2016 - 2017
Oyuncular : Corey Hawkins (Karakter: Eric Carter), Miranda Otto (Karakter: Rebecca Ingram), Anna Diop (Karakter: Nicole Carter), Teddy Sears (Karakter: Keith Mullins), Ashley Thomas (Karakter: Isaac Carter), Dan Bucatinsky (Karakter: Andy Shalowitz), Coral Peña (Karakter: Mariana Stiles), Sheila Vand (Karakter: Nilaa Mizrani), Jimmy Smits (Karakter: John Donovan), Gerald McRaney (Karakter: Henry Donovan), Raphael Acloque (Karakter: Jadalla Bin-Khalid), Bailey Chase (Karakter: Thomas Locke), Michael Aaron Milligan (Karakter: Theo), Charlie Hofheimer (Karakter: Ben Grimes), Zeeko Zaki (Karakter: Hamid), Carlos Bernard (Karakter: Tony Almeida), Kevin Christy (Karakter: David Harris), Kathryn Prescott (Karakter: Amira Dudayev), Moran Atias (Karakter: Sidra), James Moses Black (Karakter: Donald Simms), Oded Fehr (Karakter: Asim Naseri), Daniel Zacapa (Karakter: Luis Diaz), Laith Nakli (Karakter: Kusuma), Rishik Patel (Karakter: Jihadi #1), Zayne Emory (Karakter: Drew Phelps), Tiffany Hines (Karakter: Aisha), Themo Melikidze (Karakter: Khasan Dudayev), Sam Malone (Karakter: Andre), Peter Malek Karas (Karakter: Salim)
Tür : Aksiyon, Dram, Suç
Birbirlerinden tamamen farklı karakterlere sahip olan 3 kız kardeş aldıkları gizemli bir mektubun ardından hayatları bir anda değişir. Kafalarında büyük soru işaretleri kalan kardeşler birbirlerini bulmak için yolculuğa çıkarlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ece Uslu (Karakter: Cahide), Emre Kınay (Karakter: Cemal Karalar), Sevda Erginci (Karakter: İpek Gencer), Seçkin Özdemir (Karakter: Sinan Malik), Elifcan Ongurlar (Karakter: Çilem Doğan), Burak Yamantürk (Karakter: Kenan Soykan), Melis Sezen (Karakter: Deren Mutlu), Özge Özacar (Karakter: Azra Yılmaz), Burak Çelik (Karakter: Mahir Denizhan), Yunus Narin (Karakter: Aras), Çiçek Acar (Karakter: Gülistan), Renan Bilek (Karakter: Komiser), Hülya Duyar (Karakter: Afet), Zeynep Gülmez (Karakter: Müjgan), Yurdaer Okur (Karakter: Konuk Oyuncu), Mihriban Er, Burak Demir, Melih Selçuk
Tür : Dram
Dünyaya hükmeden Osmanlı İmparatorluğu'nun bir padişahı güzel bir rus kızının aşkı konu alınmıştır. Farklılıklar, entrikalar gerçek aşkın önüne geçmeye çalışacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Ali Ersan Duru (Karakter: Mahmud), Aleksandra Nikiforova (Karakter: Anna), Emel Çölgeçen (Karakter: Esma Sultan), Tansel Öngel (Karakter: Namık Paşa), Beste Kökdemir (Karakter: Bezmi-i Alem), Tuncer Salman (Karakter: Halit Efendi), Taner Rümeli (Karakter: Musa Ağa), Bülent Seyran (Karakter: Amber Ağa), Sadi Celil Cengiz (Karakter: Zahir), Dmitriy Shcherbina (Karakter: Rus Elçisi), Andrey Rudenskiy (Karakter: Pötr)
Tür : Dram, Komedi, Tarih
Evlatlarını kıt kanaat geçiren Hulusi Handırı vefat ettikten sonra çocukları vasiyetlerini yerine getirmek için bir araya geleceklerdir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Ege Aydan (Karakter: Hulusi Handırı), Burcu Kara (Karakter: Serpil Ulukıs), Açelya Akkoyun (Karakter: Mukaddes Handırı), Murat Kılıç (Karakter: Sadik Handırı), Deniz Celiloğlu (Karakter: Ufuk Handırı), İrfan Kangı (Karakter: Necati Handırı), Yeliz Kuvancı (Karakter: Ayşe), Demet Gül (Karakter: Sennur Handırı), Arda Esen (Karakter: Ferdi Ulukış)
Tür : Aile, Dram, Komedi
Kahraman Mehmetçiklerimizin hayatları konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür : Aksiyon, Dram, Macera
Vatanı için canını veren binlerce şehidin anısına yapılmıştır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular :
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Tarih
Birisi İstanbul'un Avrupa Yakasının en iyi komiseri diğeri Anadolu Yakasının en iyi komiseridir. Bu iki polis arasında kıyasıya bir mücadeleye başlayacaktır.
Yapım Yılı : 2018 - 2019
Oyuncular : İbrahim Çelikkol (Karakter: Mert Barca), Kerem Bursin (Karakter: Mustafa Kerim Can), Öykü Karayel (Karakter: Avukat Yağmur), Özge Gürel (Karakter: Nilüfer)
Tür : Aksiyon, Suç
Rüya babası ile birlikte Berlin'de yaşamaktadır. Bir rüya görür ve rüyasında annesinin Suriye'de yaşadığını öğrenir. Rüya'nın hikayesi tam da bu anda bşalar.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Melisa Şenolsun (Karakter: Rüya Kıran), Şükrü Özyıldız (Karakter: Yusuf Alacan), Uğur Yücel (Karakter: Ayaz Kıran), Şebnem Hassanisoughi(Karakter: Selma Akmeşe)
Tür : Aksiyon, Macera, Suç
Birbirlerinden maddi ve manevi olarak farklı olan gençler gerçek aşk ile aralarındaki farklılıkları hiçe sayacaklardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Damla Colbay, Elif Doğan
Tür : Dram
Migel yıllar önce ayrıldığı kasabasından sonra hayatını düzene sokmuştur. Kız kardeşinden gelen gizemli bir mektup ile tekrar kasabaya dönen Migel kasabada bir tarikat'in olduğunu öğrenir ve hayatı artık çok farklı boyutlara girecektir. 12 Saat boyunca insanları öldürmenin serbest olacağı bir arınma gecesi olacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Gabriel Chavarria (Karakter: Miguel), Jessica Garza (Karakter: Penelope), Hannah Emily Anderson (Karakter: Jenna), Colin Woodell (Karakter: Rick), Reed Diamond (Karakter: Albert Stanton), Lili Simmons (Karakter: Lila), Amanda Warren (Karakter: Jane), Allison King (Karakter: Eileen), Paulina Gálvez (Karakter: Catalina), Jessica Miesel (Karakter: Alison), Madison Sparacello (Karakter: Laura), Adam Stephenson (Karakter: Mark Cantoff), John C. Coffman), Andrea Frankle (Karakter: Ellie Stanton)
Tür : Aksiyon, Dram, Korku
Niko her zaman uzaya olan merakıyla kendisini geliştirmiş birisidir. Astronot olmayı başaran Niko o kadar çok ilerleme kateder ki kendisine özel bir ekip kurulur. Liderliğini yaptığı ekipte Dünya dışında yaşam formları aramak için uzaya gitmek için hazırlanırlar. Hazırlıklar biraz dikenli olsa da başarılı bir şekilde gerçekleşir. Fakat Niko ve ekibi uzayda çok farklı boyutlar ile arayışlarını sürdüreceklerdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Katee Sackhoff (Karakter: Niko Breckinridge), Jake Abel (Karakter: Sasha Harrison), Samuel Anderson (Karakter: William), Selma Blair (Karakter: Harper Glass), Jessica Camacho (Karakter: Michelle Vargas), Justin Chatwin (Karakter: Erik Wallace), Alex Eling (Karakter: Javier Almanzar), Tyler Hoechlin (Karakter: Ian Yerxa), Greg Hovanessian (Karakter: Beauchamp), Blu Hunt (Karakter: August), Elizabeth Ludlow (Karakter: Cas Isakovic), Alex Ozerov (Karakter: Oliver Sokolov), A.J. Rivera (Karakter: Bernie Martinez), Jayr Tinaco (Karakter: Zayn Petrossian), Barbara Williams (Karakter: General Blair Dubois)
Tür : Dram, Gizem, Macera
Dönemin hızla artan zombi virüsü her tarafa yayılır. İnsanlar artık kendilerini kontrol edemez, yaşamak için savaş vermek zorunda kalırlar. Salgından kurtulan çok az sayıda insan kalmıştır. Rose ise kızını kaybetmiş bir annedir. Rose kızını bulmak için çok az sayıda kalan insan gruplarıyla birlikte büyük bir hayatta kalma mücadelesine girer.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jaime King (Karakter: Rose), Justin Chu Cary (Karakter: Spears), Mustafa Alabssi (Karakter: Ryan), Gwynyth Walsh (Karakter: Barbara), Kelsey Flower (Karakter: Lance), Zoe Marlett (Karakter: Anna), Ty Olsson (Karakter: Patrick), Christine Lee (Karakter: Kyungsun), Sal Velez Jr. (Karakter: William), Edsson Morales (Karakter: Manny), Erika Hau (Karakter: Carmen)
Tür : Aksiyon, Dram, Korku
Antika eskperi (bilir kişi) bir adam ile çok kurnaz ve işine başarılı bir sanat hırsızının birbirlerinden çok farklı işleri olsa da büyük saldırılar gerçekleştiren bir terörist'i durdurmak için bir araya geleceklerdir. Büyük tehlikeleri önlemek isteyen ikili kendilerini 2000 yıldır süren bir savaşın merkezinde bulacaklardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Sofia Pernas (Karakter: Lexi), Matt Barr (Karakter: Danny), Katia Winter (Karakter: Gwen), James Callis (Karakter: Simon), Oded Fehr (Karakter: Karim), Michael James Shaw (Karakter: Aiden), Alicia Coppola (Karakter: Dr. Ana), Mark Gagliardi (Karakter: Father), Tony Nash (Karakter: Omar)
Tür : Aksiyon, Macera
Genç bir kadın trajik bir şekilde organ nakli ile hayatta kalmayı başarır. Organlarını aldığı kişinin kim olduğu merakı ile hayatını sürdüren kadın büyük soru işaretleri ile hayatını devam ettirmektedir. Genç kadın yavaş yavaş organlarını aldığı kişinin özelliklerini taşımaya başlayınca organlarını aldığı kişinin nasıl hayatını kaybettiğini öğrenmek için harekete geçer.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Sivan Alyra Rose (Karakter: Sasha Yazzie), Marcus LaVoi (Karakter: Big Frank Yazzie), Nicholas Galitzine (Karakter: Elliott Lefevre), Kyanna Simone Simpson (Karakter: Yvonne), Griffin Powell-Arcand (Karakter: TJ Locklear), Lilli Kay (Karakter: Penelope Fowler), Sarah Mezzanotte (Karakter: Marnie), Tony Goldwyn (Karakter: Ben Lefevre), Uma Thurman (Karakter: Nancy Lefevre), Lilliya Scarlett Reid (Karakter: Becky Lefevre), Lili Taylor (Karakter: Ruth Pezim), Jonny Rios (Karakter: Ravi Jerome), Matthew Rauch (Karakter: Evan Pezim), Michael Stahl-David (Karakter: Coach Jones), Khan Baykal (Karakter: Deacon), Teddy Eggleston (Karakter: Tourmaline Woman)
Tür : Dram, Korku, Fantastik
Josh henüz daha 17 yaşındaki bir gençtir. Josh her zaman diğer insanlar tarafından dışlanmaktadır. Josh genelde çok sevdiği kız arkadaşı Sam ile genelde zaman geçirmektedir. Fakat bir gün Sam'in ortadan gizemli bir şekilde kaybolması Josh'u kız arkadaşını bulmak için harekete geçirecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Colin Ford (Karakter: Josh Wheeler), Alyvia Alyn Lind (Karakter: Angelica Green), Sophie Simnett (Karakter: Samaira 'Sam' Dean), Austin Crute (Karakter: Wesley Fists), Cody Kearsley (Karakter: Turbo Bro Jock), Jeanté Godlock (Karakter: Mona Lisa), Gregory Kasyan (Karakter: Eli Cardashyan), Krysta Rodriguez (Karakter: Ms. Crumble), Matthew Broderick (Karakter: Michael Burr), Jon LeVert (Karakter: Barry), Mickey Dolan (Karakter: Gary), Rob H. Roy (Karakter: Jaden Hoyles), Jack Justice (Karakter: Jew-Fro Simon), A.J. Voliton (Karakter: Fred), Estrella Avila (Karakter: Jessica Huntley),
Tür : Aksiyon, Komedi, Macera
Herkesçe bilinen ve özel bir şirketin bünyesinde açılacak olan banka için reklam düzenlemeye karar verir. Şirket sahibi tarafından bütün çalışanlar toplanır ve fikir alışverişleri sonucunda bir fikirde karar kılınır. Lübnan'ın başkenti Beyrut'da bir 1 dolarlık banknotu sokaklarda dolaştıracak olan şirket tam yılbaşında parayı eline alan kişiye 1 milyon dolarlık bir ödül verecektir. Bu parayı duyan herkes kazanmak için amansız bir mücadeleye girecek.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Patrick Boylan (Karakter: Various), Jarrod Pistilli (Karakter: Sam), Amel Bouchoucha (Karakter: Zeina), Adel Karam (Karakter: Tarek), Oscar Emmanuel Fabela (Karakter: Abbas)
Tür : Aksiyon, Dram, Romantik
Paul ve Esther günümüz çağının en çok fayda duyulabilecek dehası olan Yapay Zeka ile insanların gerçek aşkı bulmaları için kullanan kişilerin beyinlerindeki sinyaller ile uygulamayı kullanan bir karşı cins ile eşleştirmektedir. Birbirlerini bulmaya ve uygulamayı trend haline getiren insanlar arasında gerçek aşkı bulmak çok zor olacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Agathe Bonitzer (Karakter: Esther Vanhove), Hugo Becker (Karakter: Paul Vanhove), Gaël Kamilindi (Karakter: Gabriel), Manoel Dupont (Karakter: Niels Larsen), Stephane Pitti (Karakter: Lucas Apert), Luana Silva (Karakter: Ana Stern), Yuming Hey (Karakter: Billie Tual), Philypa Phoenix (Karakter: Joséphine Vanhove), Fabien Ducommun (Karakter: Antoine), Lena Lapres (Karakter: Claire), Jeremy Lewin (Karakter: Romeo), Jimmy Labeeu (Karakter: Ilyes), Vincent Renaudet (Karakter: Martin), Lionel Lingelser (Karakter: Léopold)
Tür : Gizem, Romantik
Avukat Jessica Pearson adalete inanan ve kazanmayı seven bir kadındır. Illinois eyaletin'de bir şehir olan Şikago'da yaşamakta olan Avukat hem gizemli hem de sorunlu bir politik yapısı olan olaylara giriş yapacaktır. Yolun sonu ya hüsran ya bayram olacaktır. Avukat Jessica ise bütün riskleri kabul ederek büyük bir mücadeleye girişecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Gina Torres (Karakter: Jessica Pearson), Bethany Joy Lenz (Karakter: Keri Allen), Simon Kassianides (Karakter: Nick D'Amato), Eli Goree (Karakter: Derrick Mayes), Isabel Arraiza (Karakter: Yoli Castillo), Chantel Riley (Karakter: Angela Cook), Morgan Spector (Karakter: Mayor Bobby Novak), Wayne Duvall (Karakter: Pat McGann), Juanita Jennings (Karakter: Lillian Cook), Jonny Berryman (Karakter: Cory), Ethan Ireland (Karakter: Mark), Betsy Brandt (Karakter: Stephanie Novak), D.B. Woodside (Karakter: Jeff Malone), Danni DanDan Gadigan (Karakter: City Clerk)
Tür : Dram
Jason Bolden ve Adair Curtis bir çok ünlü starın stilistlik görevini yapmaktadır. Yani giydiği kıyafetler, kullandığı bütün her şeyde Jason Bolden ve Adair Curtis'in parmağı vardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jason Bolden, Adair Curtis
Tür : Gerçeklik
Medcezir, Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu tarafından geliştirilen televizyon dizisi. Josh Schwartz tarafından yaratılmış Amerikan yapımı The O.C. dizisinden uyarlanmıştır. Dizinin baş rolünde İstanbul'un kenar mahallelerinden birinde büyüyen Yaman Koper karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy ve zengin bir ailenin kızı olan Mira Beylice'yi canlandıran Serenay Sarıkaya yer aldı.
Yapım Yılı : 2013 - 2015
Oyuncular : Medcezir son bölüm izle, Medcezir izle Çağatay Ulusoy (Karakter: Yaman Koper), Serenay Sarıkaya (Karakter: Mira Beylice), Barış Falay (Karakter: Selim Serez), Mine Tugay (Karakter: Ender Serez), Taner Ölmez (Karakter: Mert Asım Serez), Hazar Ergüçlü (Karakter: Eylül Buluter), Metin Akgülder (Karakter: Orkun Civanoğlu), Şebnem Dönmez (Karakter: Asude Sude Beylice), Defne Kayalar (Karakter: Sedef Kaya), Murat Aygen (Karakter: Faruk Beylice), Can Gürzap (Karakter: Asım Şekip Kaya)
Tür : Dram,Komedi,Romantik
Bora, Gökçe ve Mert yol arkadaşları olan Toprak'ı yaşanılan bir trafik kazası sonucu kaybederler. Bu durum onları mahveder. Arkadaşlar Toprak'ın hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir çaba ve mücadele vereceklerdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Bora Akkaş, Su Kutlu, Baran Can Eraslan, Şinasi Yurtsever, Benian Dönmez, Dilek Çelebi, Bülent Seyran, Uğur Serhan, Ergül Miray Şahin, Musab Ekici, Cemre Polat, Yiğit Ege Yazar, Jale Aylanç, Murat Kekilli, Altan Erkekli,
Tür : Komedi
Haksever ailesi huzur ve mutluluk içindeki hayatlarına ailenin uzun zamandır yanlarında olmayan üyesi Elvan geri dönünce hayatları tehlikeye girmeye başlayacaktır. Çünkü Elvan'ın başı çok tehlikeli bir adam ile belaya girmiştir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Aras Aydın (Karakter: Ömer), Biran Damla Yılmaz (Karakter: Ceylan), Ezgi Şenler (Karakter: Müjgan), Ömrüm Nur Çamçakallı (Karakter: Minik Ayşe), Burcu Tuna (Karakter: Elvan), Rıza Akın (Karakter: Hamza), Zuhal Gencer Erkaya (Karakter: Günnur), Özgür Çevik (Karakter: Taylan Tanbay), Nihan Büyükağaç (Karakter: Feryal Tanbay), Simge Selçuk (Karakter: Melis Korkmaz), Bedia Ener (Karakter: Hacı Anne)
Tür : Dram
Mustafa karısının dolduruşları yüzünden bütün ailesini ve yaşadığı kasaba halkını karşısına alarak taşınır. Mustafa işleri mükemmel ilerlerken şirketi batar ve bir anda hayatı zindana döner. Geri dönmek zorunda kalan Mustafa artık eskisi gibi sıcak bir ortamı bulamayacağını anlar.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Ayça Varlier, Ufuk Özkan, Erkan Sever
Tür : Aile, Komedi
Ömer zenginliğe genç yaşta ulaşmış zengin bir iş adamıdır. Zehra ise yoksul bir ailede doğan bir kızdır. Bir şirkette çalışan asistan'dır. Birbirlerinden farklı hayatları olan bu iki genç kaderin onlara verdiği imkanlar sayesinde birbirlerinin hayatlarına dahil olacaklardır.
Yapım Yılı : 2006
Oyuncular : Erkan Meriç (Karakter: Ömer), Hazal Subaşı (Karakter: Zehra), Ezgi Baran (Karakter: Alev), Elif Taş (Karakter: Yasemin), Gözde Gürkan (Karakter: Mehtap), Fatma Karanfil (Karakter: Müzeyyen), Ali Çoban (Karakter: Salim), Aykut İğdeli (Karakter: Nihat), Atilla Pakdemir (Karakter: Ökkeş), Musab Ekici (Karakter: Yener), Yaprak Durmaz (Karakter: Ayşe), Derya Kurtuluş (Karakter: Hediye), Ali Yağcı (Karakter: Kerem)
Tür : Dram, Romantik
Alev lise döneminde ergenliğin ve eğlencenin verdiği heyecan ile tek gecelik bir ilişki yaşar. Ve bu ilişkiden hamile kalır. Çocuğu doğurmak istemeyen Alev çevresindeki insanlarında olayı duymasıyla birlikte baskı altında yaşamaya mahkum olur. Alev ise bütün zorluklara rağmen hayatını kazanmak için büyük bir mücadele verecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Birce Akalay (Karakter: Alev), Özlem Yılmaz (Karakter: Damla), Cansel Elçin (Karakter: Adnan), Sezin Akbaşoğullar (Karakter: Özlem), Ekin Mert Daymaz (Karakter: Mert Bayer), Aslıhan Malbora (Karakter: Zeynep), Nisa Sofiya Aksongur (Karakter: Alya), Selim Bayraktar (Karakter: Ali Osman), Nihal Koldaş (Karakter: Necmiye), Turgay Kantürk (Karakter: Çetin), Burcu Gönder (Karakter: Aydan), Lila Gürmen (Karakter: Nedret), Hüseyin Soysalan (Karakter: Hasan), Semra Dinçer (Karakter: Kevser)
Tür : Dram
Ali yıllar önce ağabeyinin işlediği bir cinayetten dolayı suçu üstlenerek ceza evine girer. Daha sonra Mavi adında bir kadın ile mektuplaşarak tanışır. İkili birbirlerine aşık olurlar. Ali, Maviyi görmeden aşık olmuştur. Ali ceza evinden çıktığı gün Maviyi görür. Ali, Mavi ile evlenmek ister. Mavi bu durumu kabul eder fakat düğünün hemen olmasını ister. Çünkü Ali'nin yıllar önce üstlendiği suçta ölen adamın kız kardeşi Mavidir. Mavi intikam için Ali ile evlenmeyi hedefler. Ali bu durumu bilse de elinden bir şey gelmez çünkü Maviye çok aşıktır. Mavi ise intikam ateşi ile yanmaktadır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Ayça Koptur (Karakter: Mavi), Keremcem (Karakter: Yaman), Kenan Bal (Karakter: Fazıl), Cüneyt Mete (Karakter: Cemal), Ayşegül Ünsal (Karakter: Hasibe), Birgül Ulusoy (Karakter: Birgül), Alayça Öztürk (Karakter: Safiye), Osman Karakoç (Karakter: İlyas), Uğur Uzunel (Karakter: İsmet), Seda Akman (Karakter: Yüksel Karahan), İpek Tuzcuoğlu (Karakter: Elmas), Ali Düşenkalkar (Karakter: Mümtaz)
Tür : Dram
Melike verdiği büyük mücadelelerden sonra büyük bedeller ödeyerek zirveye çıkan bir kadındır. Melike zamanında tuvalette çalıştığı barda Gökçe adında hırslı ve gözü kara bir kız ile tanışır. Melike, Gökçeyi hayata karşı uyarmaya çalışırken Gökçe hedefine tamamen kilitlenir. Melike ise Gökçe ile birlikte geçmişine dalacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Berk Cankat (Karakter: Uğur), Pınar Deniz (Karakter: Gökçe Yücel), Almila Ada (Karakter: Melike’nin Gençliği), Hatice Aslan (Karakter: Melike Candan), Kanbolat Görkem Arslan (Karakter: Reşat), Mustafa Uğurlu (Karakter: Profesör Cenap), Ferit Kaya (Karakter: Kemancı Ali), Erdem Kaynarca (Karakter: Tunahan), Taner Turan (Karakter: Ahmet Batur), Fulden Akyürek (Karakter: Sevim Soylu), Pelin Uluksar (Karakter: Melis Rengin), Gürol Güngör (Karakter: Halit), Fulya Ülvan (Karakter: Nazan), Seda Akdoğan (Karakter: Ece), Ceren Benderlioğlu (Karakter: Nurcan), Naz Sayıner (Karakter: Zeliş), Teoman Kumbaracıbaşı (Karakter: Eren Yıldız),
Tür : Dram, Romantik
Cihan gelecekten ümitli bir şekilde üniversiteye hazırlanan güzel bir kızdır. Büyük mücadelelerden sonra Cihan Bir de hayallerindeki gibi üniversiteyi kazanınca hayallerine ufak bir adımın kaldığını anlar. Yeni yeni gerçek aşkı tatmaya başlayan Cihan tamda bu anda amansız bir hastalığa yakalanır. Dünyası başına yıkılan Cihan'ın gerçek aşkı ve annesi ona destek olmak için ellerinden geleni yapacaklardır.
Yapım Yılı : 2018 - 2019
Oyuncular : Miray Daner (Karakter: Cihan Yürekli), Mert Yazıcıoğlu (Karakter: Mahir Yetkin), Revna Çolak (Karakter: Eda Yürekli), Görkem Mete Demir (Karaker: Deniz Yürekli), Helin Kandemir (Karakter: Elif Yürekli), Tolga Tekin (Karakter: Muzaffer Yürekli), Sanem Çelik (Karakter: Figen Yürekli)
Tür : Dram
Zerrin hayatını çocuklarına adayan bir annedir. En büyük çocuğu Rüya'nın evleneceğinden ümidini kesmiştir. En küçük oğlu Serkan henüz lisede olan bir ergendir. Ortanca çocuğu Öykü ise yurt dışında çalışmaktadır. Hayat bu aile için bu şekilde devam ederken Öykü'nün evleniyorum demesi ile birlikte bütün aile bir anda şenleniyor. Fakat işler istenildiği gibi gitmiyor ve Öykü hayatında hiç görmediği bir insan ile tanışıyor. Bu sayede gerçek bir aşk filizleniyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Elif Doğan (Karakter: Öykü), Ozan Dolunay (Karakter: Ozan), Özgün Karaman (Karakter: Cem Arslansoy), Devrim Yakut (Karakter: Zerrin), Açelya Topaloğlu (Karakter: Rüya), Burak Can (Karakter: Serkan), Nergis Kumbasar (Karakter: Canan), Sevinç Erbulak (Karakter: Şerife), Deniz Özerman (Karakter: Resmiye), İbrahim Kendirci (Karakter: Merter Arslansoy), Eda Başlamışlı (Karakter: Meryem Arslansoy), İlay Erkök (Karakter: Nur), Ulvi Alacakaptan (Karakter: Ünal), Yüksel Ünal (Karakter: Bekir), Gizem Ergün (Karakter: Sevtap), Gözde Gürkan (Karakter: Cem’in Abur Cuburu), Aleyna Eroğlu (Karakter: Sude),
Tür : Komedi, Romantik
Karadeniz ve Ege lezzetlerini savunan ve kendi bölgesinin yemeklerinin daha iyi olduğunu savunan iki farklı restoran sahibi kıyasıya mücadele etmektedir. En iyi yemeklerin, lezzetlerin ve görsel şölenin kendilerinde olduğuna inanan restoran sahipleri ve çalışanları amansız bir mücadeleye giriyor.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Uraz Kaygılaroğlu (Karakter: Deniz Çınar), Bestemsu Özdemir (Karakter: Zeynep Gerginoğlu), İclal Aydın (Karakter: Melahat Çınar), Uğur Çavuşoğlu (Karakter: Şevket Gerginoğlu), Asuman Dabak (Karakter: Fikret Gerginoğlu), Haldun Boysan (Karakter: Eşref Üzüm), Eser Eyüboğlu (Karakter: Dursun Dursunoğlu), Hakan Bilgin (Karakter: Nuri Pekyaman), Uğur Demirpehlivan (Karakter: Sevim Üzüm), Cem Cücenoğlu (Karakter: Bekir Kuru), Utku Ateş (Karakter: Rehber Sinan), Buse Meral (Karakter: Derya Çınar), Eylül Demirpehlivan (Karakter: Zehra), Mustafa Şen (Karakter: İbo Kasapoğlu), Bengi Öztürk (Karakter: Hatçe)
Tür : Komedi, Romantik
Çocuklardan birinin hayatı fakirlik içindeyken diğerininde zenginlik içerisindedir. Birbirlerini hiç görmeyen Can ve Memo birbirlerinin ikizi gibidirler. Bir karışıklık sonucu kendi bulundukları hayatlarından sıkılan Can ve Memo birbirlerinin yerine geçerler. Fakat bu durum fazla geçmeden anlaşılacaktır.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Nehir Erdogan, Özgürcan Cevik, Emir Berke Zincidi
Tür : Aile, Komedi
Üç çocuk sahibi olan Müjgan kocası ile mutlu bir hayat yaşamaktadır. Müjgan kocasıyla olan iyi ilişkisini zaman geçtikçe kendisini aldattığı düşünceleriyle farklı boyutlara sürükleyecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Hakan Yılmaz (Karakter: Ahmet), Evrim Alasya (Karakter: Müjgan), Selen Uçer (Karakter: Nilgün), Pelin Öztekin (Karakter: Canan), Ferdi Sancar (Karakter: Şahin), Rüzgar Aksoy (Karakter: Osman), Tuğçe Karabacak (Karakter: Sude), Müge Bayramoğlu (Karakter: Ayşe)
Tür : Komedi
Hulusi büyük başarılar yakalayan bir adamdır. Geçirdiği bir kaza sonucu hayatı mahvolan Hulusi geçmişte yaptığı hataları düzeltmek ister. Fakat geçmişinde 3 tane çocuğu olduğunu öğrenir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Levent Ülgen (Karakter: Hulusi Koyuncular), Emre Karayel (Karakter: Şinasi Koyuncular), Çağla Demir (Karakter: Elif Ateş), Özlem Türkad (Karakter: Sevgi Haznedar), Özge Özder (Karakter: Güzide Karaarslan)
Tür : Aile, Komedi
Yağmur annesi tarafından henüz daha bebekken huzur evine bırakılan delikanlı birisidir. Yağmur geleceğinden ve kaderinden bir habersiz kendisini geliştirmektedir. Melek ise doğayı seven, yaşama sevinci olan bir kızdır. Bu iki gencin aşkları birleşecektir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Oya Başar (Karakter: Rukiye İnançlı), Gülper Özdemir (Karakter: Melek Saymaz), Berkay Hardal (Karakter: Yağmur Duru), Didem Balçın (Karakter: Melike Çekilmez), Toygan Avanoğlu (Karakter: Necmettin Çekilmez), Serkan Kuru (Karakter: Teoman Acar), Alihan Aracı (Karakter: Sercan Alagöz)
Tür : Komedi, Romantik
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Damla Sönmez, Uraz Kaygılaroğlu, Aras Aydın, Ushan Çakır, Sercan Badur, Oya Unustası, Ayşe Melike Çerçi
Tür : Dram
Kemal oğlunun doğum gününü kutladığı sıra da aklına bir iş gelir ve bir anda iş yerine gider. Çıkan bir yangın sonucu komaya giren Kemal 10 yıl gibi bir süre koma da kalır. Kemal koma'dan çıktıktan sonra ortağı, eşi ve çevresindeki sevdikleriyle kavuşmayı hedefler fakat komada yattığı sürede çok şey değişmiştir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Erkan Petekkaya (Karakter: Kemal Vardar), Deniz Çakır (Karakter: Reyhan), Emre Kınay (Karakter: Vedat), Begüm Birgören (Karakter: Asya), Altan Erkekli (Karakter: Erdoğan Vardar), Cemal Toktaş (Karakter: Turan Vardar), Aliye Uzunatağan (Karakter: Nezahat), İnanç Konukçu (Karakter: Kayhan), Elena Viunova (Karakter: Turan’ın Sevgilisi), Filiz Ahmet (Karakter: Mihri), Ruveyda Öksüz (Karakter: Psikolog Yeliz), Mehmet Bozdoğan (Karakter: Rasıh), Yaşar Cenk Kangöz (Karakter: Hiram), Berna Koraltürk (Karakter: Ece Vardar), Aybars Kartal Özson (Karakter: Kerem), Hira Su Yıldız (Karakter: Eylül), Defne Piriçci (Karakter: Duru), Ünal Silver (Karakter: Feyyaz)
Tür : Dram
Nancy Drew henüz çok ufak yaştayken merakından dolayı gizem içeren bütün olayların sonucunu merak etmektedir. Bu yüzden de ortada bir gizem olduğunda çözmek için sonucu ne olursa olsun sonuna kadar gitmeyi hedefler. Kendisini bu konuda epey bir geliştiren Nancy lisenin son zamanlarına geldiğinde annesinin durumlarından dolayı üniversite için hazırlanamaz. Nancy bu süreçte gizem çözme işlerini de bırakır. Nancy bir yerde ieş girer ve burada tanıdığı bir kızın annesinin cinayete kurban gidişine tanık olur. Nancy uzak durması gerektiğini bilse de kendisini alışkanlıklarından alıkoyamayacaktır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kennedy McMann (Karakter: Nancy Drew), Leah Lewis (Karakter: Georgia 'George' Fan), Maddison Jaizani (Karakter: Bess Marvin), Tunji Kasim (Karakter: Ned 'Nick' Nickerson), Alex Saxon (Karakter: Ace), Alvina August (Karakter: Detective Karen Hart), Riley Smith (Karakter: Ryan Hudson), Scott Wolf (Karakter: Carson Drew), Stephanie Van Dyck (Karakter: Dead Lucy), Sinead Curry (Karakter: Tiffany Hudson), Adam Beach (Karakter: Chief E.O. McGinnis), Katie Findlay Lisbeth), Liza Lapira (Karakter: Victoria Fan), Stevie Lynn Jones (Karakter: Laura Tandy), Lizzie Boys (Karakter: Teen Lucy), Ariah Lee (Karakter: Ted Fan), Miles Gaston Villanueva (Karakter: Owen)
Tür : Gizem
Gizli kamera şakası programında yapılan korkunç şakalar zamanla gerçeğe dönüşmeye başlayacaktır ve olaylar gerçekliğe binecektir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Gaten Matarazzo (Karakter: Himself - Host), Peter Giles (Karakter: Announcer), David Storrs (Karakter: Dave), Mary Gallagher (Karakter: Becky), Sven Holmberg (Karakter: Daniel), Julian Gant (Karakter: Burt), Olivia DeLaurentis (Karakter: Jackie), Gabriel Pimentel (Karakter: Alien Parasite), Alex Meglei (Karakter: Alex), Cathy Shim (Karakter: Actress), Jeff Lewis (Karakter: Bill Lewis), Eddie Perino (Karakter: Eddie Ivory), Henry Dittman (Karakter: Dr. Ellis), John Nyrere Frazier (Karakter: FBI Agent2 #), Katrina Kemp (Karakter: Small Monster)
Tür : Komedi
Tema Kaylie herkesin hayal ettiği zenginliğe 19 yaşında ulaşmıştır. Yasa dışı işler yüzünden başına büyük bela açan ve devlet kancasını yiyen Kaylie yakalanarak mahkemeye çıkarılır. Toplum hizmeti cezası alan Kaylie hapishaneden kurtulur. Orta okuldaki ufaklıklar ile başı belaya girecektir. Fakat Kaylie çocuklar için en iyisini yapmakta kararlıdır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Alison Fernandez (Karakter: Amber), Bryana Salaz (Karakter: Kaylie Konrad), Rosa Blasi (Karakter: Kit), Kai Calhoun (Karakter: Ray Ray), Symera Jackson (Karakter: Jackie), Elie Samouhi (Karakter: Chewy), Eliza Pryor (Karakter: Valeria), David Gridley (Karakter: Colt Axelrod), Tait Blum (Karakter: Logan Bane), Scarlett Abinante (Karakter: Kamantha), Telci Huynh (Karakter: Tiffany), Dylan Mattina (Karakter: Next Door Neighbor), Kevin Chamberlin (Karakter: Anton), Beth Crosby (Karakter: Ranger Foley)
Tür : Komedi
Bir Polisiye dizisi olan hayati ve diğerleri dizisinde karakterimiz Hayatinin başına gelen trajikomik olaylar ve çevresindeki insanların hayatları konu alınmaktadır.
Yapım Yılı : 2017 - 2018
Oyuncular : Celil Nalçakan (Karakter: Hayati Solmaz), Günay Karacaoğlu (Karakter: Şükran Solmaz), Levent Ülgen (Karakter: Danyal Bezirci), Bahtiyar Engin (Karakter: Tahsin Akın Şirinyer), İbrahim Selim (Karakter: Celal Kalayır), Cansu Dağdelen (Karakter: Açelya Balkanlı), Bülent Çolak (Karakter: Vedat Durulmuş), Edip Tepeli (Karakter: Üzeyir Hilmi Alaplı), Ecem Karavus (Karakter: Filiz Ozancık), Aybike Esin Tumluer (Karakter: Nurten Salıkhan), Cankat Aydos (Karakter: Faruk Kadıoğlu), Gökhan Kıraç (Karakter: Erol İnandı)
Tür : Komedi
Batwoman adalete inanan ve bu uğurda canını biel hiçe sayan bir kadındır. Gotham'da suçların artması ve adaletin parçalanması ile Batwoman maskesini takar ve sokaklarda adaleti sağlamak için harekete geçer. Fakat Gotham'ın suçluları birlikte hareket edecek ve Batwoman'ı yok etmek isteyeceklerdir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Ruby Rose (Karakter: Batwoman), Elizabeth Anweis (Karakter: Catherine Hamilton-Kane), Aqeel Ash-Shakoor (Karakter: Crow's Agent), Jerry L. Beasley (Karakter: Gotham Businessman), Dakota Daulby (Karakter: Cheshire Cat), Fritzy-Klevans Destine (Karakter: Male Cadet), Shalyn Ferdinand (Karakter: Crow's Tech), Camrus Johnson (Karakter: Luke Fox), Nicole Kang (Karakter: Mary Hamilton), Julian Paul (Karakter: GCPD #2), Dougray Scott (Karakter: Colonel Jacob Kane), Chris Shields (Karakter: Mayer Aikins), Rachel Skarsten (Karakter: Alice), Meagan Tandy (Karakter: Sophie Moore), Giota Trakas (Karakter: Homeless woman), Takaya White (Karakter: Girl), Brendon Zub (Karakter: Chuck Dodgson), Nicholas Dohy (Karakter: GCPD Officer)
Tür : Aksiyon, Macera, Suç
Film izle, Yerli Film izle, Full HD Film izleme siteniz Filmler Tek Parça HD Kalitesinde 1080p olarak elinizin altında iyi seyirler.
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Baht Oyunu izle Baht Oyunu son bölüm izle Bahtınızın kara olduğuna bir kere inandıysanız, makus talihi yenmek pek de kolay değildir… Ancak ilk aşık oldukları erkeklerle evlenirlerse mutluluğu yakalayacaklarına inanan ve bunu başaramamış kadınlar arasında büyüyen Ada, tam da bu işe son noktayı koymak, kaderin çarkına çomağı sokmak üzeredir ki. Olanlar olur, Ada ilk aşkı olduğuna inandığı Rüzgar tarafından terk edilir. Ada mutluluk yolunda Rüzgar'ı geri kazanmak isterken karşısına Bora çıkar. Aşkı ve inancı arasında sıkışan Ada'yı, zorlu ve romantik bir yolculuk beklemektedir.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan, Asli Sümen, Hande Subaşı
Tür : Dram, Komedi
Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı izle, Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisi tüm bölümleri 1080p olarak elinizin altında Midilli'den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan dizi; Sipahi Yakup Ağa'nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatacak.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Caner Topçu, Devrim Evin, Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe, Gülcan Arslan
Tür : Aksiyon, Macera, Politik, Savaş
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yapım Yılı :
Oyuncular :
Tür :
Yargı izle (IMDb: )
Yargı izle, Yargı dizisi son bölüm izle, Yargı tüm bölümleri tek parça 1080p Ceylin gözü kara ve kurallar söz konusu olduğunda sınır tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili yine illegal yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Ancak Ilgaz’ın, Ceylin’in tam aksine, mesleki etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de kariyerinde çok başarılı ve sözü dinlenen bir savcıdır. Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet vakasıyla karşılaşınca; ilk defa kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de tahmin edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Aslan, Uğur Polat
Tür : Dram
Yalancılar ve Mumları izle, Yalancılar ve Mumları son bölüm izle Elif, kocasını bir tekne kazasında kaybetmiş ve bu kaybı halen kabullenememiştir. Gelen cevapsız aramalar kocasının hayatta olduğunu düşünmesine sebep oluyordur. Elif’e en yakın arkadaşları Ceyda, Meliha ve Şebnem destek olurlar. Ceyda birine bağlanmaktan hoşlanmayan, özgürce yaşamayı yeğleyen bir kadındır. Meliha başarılı bir psikiyatristtir. Beyaz yakalı Şebnem’in ise kocasıyla sorunları vardır. Bu dört kadının hayatlarındaki gerçekler ise sandıklarından bambaşkadır…
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Burcu Gölgedar, Elçin Sangu, Ceren Moray Brun, Feyyaz Duman, Şafak Pekdemir
Tür : Dram, Pembe Dizi
Alparslan Büyük Selçuklu izle, Alparslan Büyük Selçuklu dizisi son bölüm izle, Alparslan Büyük Selçuklu tüm bölümleri tek parça Kılıcın parlattığı, kalemin aydınlattığı bir çağın öyküsü.
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Sinan Tuzcu, Erdinç Gülener, Barış Arduç, Fahriye Evcen, Mehmet Özgür
Tür : Aksiyon, Macera, Politik, Savaş