Atv ekranlarında yeni sezonda da yoluna devam eden edho dizisi yeni bölümleri ile bizlerle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. Bölüm 20 ekim 2020 salı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son yeni bölüm izlemeniz için sitemizde

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. Bölümde bizleri neler bekliyor kısaca göz atalım Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi. Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir babadır. Vefakar bir dosttur. Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir.

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır’ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu Çakır’a en büyük olma teklifidir. Alpaslan’ın masada oylama yapılmadan başıboş yaptığı eylemler dünürleri Façalı ailesiyle de aralarını açar. Haşmet Façalı, masada 40 senelik arkadaşı Celal Sincanlı’nın infazını gerçekleştiren Alpaslan’ın yine masa kuralları gereği ceza almasını ister. Bu süreçte aile reisliğini ilan eden İlyas Çakırbeyli ise abisine yapılan saldırının intikamını almak ister. Bu uğurda Ömür’ün çocukluk arkadaşı Bahar Sincanlı’nın infazını abisi Yavuz’a yaptırmak için süre verir.

Part 1

Bölümü beğendiniz mi?
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. Bölüm izle
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izle
Dizinin Sayfasına Git
Dizinin Diğer Bölümleri
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. Bölüm izle
Bölüm Bilgileri
izlenme
20 Ekim 2020
Yorumlar 0 Yorum